Dodaj do ulubionych

Pomysł na rocznicę

19.08.07, 19:35
Mam do Was Kochani wielką prośbę.
Napewno dużo z Was, już przeżyło swoją pierwszą rocznicę ze swoim partnerem/partnerką.

Mam 18 lat i już we wrześniu będę miała z moim Ukochanym naszą pierwszą rocznicę, kiedy jesteśmy razem.

Chciałabym bardzo zorganizować bardzo niezapomniany wieczór. (On organizuje dzień, ja wieczór (; ).

Ale niestety nie mam pomysłu.

Może Wy moglibyście podrzucić mi pare pomysłów?

I jaki prezent?

Mam pustke w głowie... Licze na Waszą pomoc. :)
Obserwuj wątek
    • hawranek10 Re: Pomysł na rocznicę 20.08.07, 23:23
      witam Ja zabrałem małżonkę do restauracji za miastem chata góralska
      lub jakoś tam można było wynjąć pokój ale sie nie zdecydowaliśmy
      zresztą noce w sierpniu nie są takie zimne

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka