a_njunia
19.08.07, 19:35
Mam do Was Kochani wielką prośbę.
Napewno dużo z Was, już przeżyło swoją pierwszą rocznicę ze swoim partnerem/partnerką.
Mam 18 lat i już we wrześniu będę miała z moim Ukochanym naszą pierwszą rocznicę, kiedy jesteśmy razem.
Chciałabym bardzo zorganizować bardzo niezapomniany wieczór. (On organizuje dzień, ja wieczór (; ).
Ale niestety nie mam pomysłu.
Może Wy moglibyście podrzucić mi pare pomysłów?
I jaki prezent?
Mam pustke w głowie... Licze na Waszą pomoc. :)