IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.11.07, 23:26
Co rozumiecie przez pojęcie " romantyzm"? oczywiście chodzi mi o związki
damsko-męskie :D jak być bardziej romantycznym?
Obserwuj wątek
    • dwausmiechy Re: Romantyzm 10.11.07, 23:38
      po seksie nie zasypiasz od razu obracając się na drugi bok, tylko
      całujesz w uszko mówiąc "byłaś/eś cudowna/y"| albo choć "dzięki
      mała".
      • exman Re: Romantyzm 11.11.07, 01:52
        ...to na pewno, ja daję jeszcze bonusa, kawa rano ...
        • Gość: viviene Re: Romantyzm IP: *.crowley.pl 11.11.07, 02:04
          toś uprzejmy:)
    • altinka Re: Romantyzm 11.11.07, 14:39
      A w jaki sposób romantyczny byłeś do tej pory?
      • Gość: autor Re: Romantyzm IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.11.07, 19:10
        powiedzmy że jestem nowicjuszem, wiec sie pytam :D jak zdobyc kobiete?- wiem że
        to troche niezbyt dobre okreslenie, sorki, ale wiecie o co mi chodzi :D

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka