Gość: button IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.11.07, 23:26 Co rozumiecie przez pojęcie " romantyzm"? oczywiście chodzi mi o związki damsko-męskie :D jak być bardziej romantycznym? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
dwausmiechy Re: Romantyzm 10.11.07, 23:38 po seksie nie zasypiasz od razu obracając się na drugi bok, tylko całujesz w uszko mówiąc "byłaś/eś cudowna/y"| albo choć "dzięki mała". Odpowiedz Link Zgłoś
exman Re: Romantyzm 11.11.07, 01:52 ...to na pewno, ja daję jeszcze bonusa, kawa rano ... Odpowiedz Link Zgłoś
altinka Re: Romantyzm 11.11.07, 14:39 A w jaki sposób romantyczny byłeś do tej pory? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: autor Re: Romantyzm IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.11.07, 19:10 powiedzmy że jestem nowicjuszem, wiec sie pytam :D jak zdobyc kobiete?- wiem że to troche niezbyt dobre okreslenie, sorki, ale wiecie o co mi chodzi :D Odpowiedz Link Zgłoś