aneta-1989 13.10.13, 22:57 Witam czy ktos z was mial korektę ksztaltu zęba bez aparatu w gabinecie Fabdent w Warszawie? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj