Dodaj do ulubionych

Naprawa jedynki

25.10.18, 17:19
4 lata temu robiłam leczenie kanałowe czterech zębów górnych ( dwójki i jedynki ) i wszystkie zęby były nadlewane na nowo. Wczoraj wieczorem przy kolacji wypadła mi jedynka.. Wszytko co było robione czyli kanał, plomba i nadlany ząb. Został mi tylko fragmient mojego starego na którym było to wszystko zbudowane.
I pytanie czy zrobi mi to stomatolog to na nowo. Tak hak było czy bedzie rwanie ? 😱
Obserwuj wątek
      • kantyczka32 Re: Naprawa jedynki 07.12.18, 10:53
        dokladnie, przynajmniej masz pewnosc ze nie bedzie takich akcji jak u kolezanki wyzej :/ Skad jestes? Jak z Krakowa to polecam Scandinavian Clinic, naprawde dobre opinie ma ten gabinet, sprawdzeni lekarze tam pracuja i co lepsze daja ci gwarancje na leczenie co juz w ogole swiadczy o tym ze sa pewni tego jak lecza
    • beatyc Re: Naprawa jedynki 08.12.18, 02:45
      Miałam kanałowe dwójki górnej już dość dawno w Krakowie w Villa Dentica ale ja mam koronę i trzyma się mocno, więc pewnie wszystko zależy od umiejętności dentysty.
    • michal.2019 Re: Naprawa jedynki 07.02.19, 11:48
      Jak mieszkasz w Warszawie to mój protetyk Paweł Ochab z Enel Medu na Wilanowie jest jednocześnie implantologiem i chirurgiem stomatologicznym, wiec cokolwiek bedzie trzeba zrobic to dobrze doradzi i zrobi. Polecam
    • stomatolog_barnaba Re: Naprawa jedynki 08.02.19, 16:42
      niekoniecznie trzeba będzie usuwać, wszystko zależy ile zostało tego „twojego” zęba, prawdopodobnie będzie koniecznie ponowne leczenie kanałowe (do otwartego kanału wlazły bakterie) i porządna odbudowa
    • aliwera Re: Naprawa jedynki 27.03.19, 22:51
      To musi ocenić stomatolog, bo najważniejsze co z korzeniem, w jakim jest stanie. Na takie skomplikowane sytuacje wybierz ostrożnie gabinet. Moje jedynki często się łamały i ostatecznie zrobiłam koronki. Polecam Villa Dentica w Krakowie jeśli to Twoje okolice. Zrobiłam tam wszystkie zęby i póki co, są w idealnym stanie.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka