wykorzystanaprzezpkoonly 07.02.12, 19:45 PROSZĘ O KONTAKT OSOBY, KTÓRE MIAŁY, MAJĄ LUB ZAMIERZAJĄ MIEĆ SPRAWY SĄDOWE - MOBBING, ZWOLNIENIA BEZ ODPRAW. Podaję kontakt: wykorzystanaprzezpkoonly@gazeta.pl Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
zwolnionazpko Re: ŁÓDZKIE 07.02.12, 20:52 Wlaśnie !! Namawiam wszystkich alby zwarli szeregi i pomogli w tych sprawach. Bo dziś My a jutro WY. I nie piszcie potem na forum dlaczego nikt nie pomgół ? i jak to wszystkim przykro? Bo gdy ktoś prosi o pomoc to jakoś cisza....potrafimy narzekać i się skarżyć może więc czas by coś z tym zrobić!! Odpowiedz Link
selena1205 Re: ŁÓDZKIE 08.02.12, 09:44 Zwróćcie się do Sebastiana - myślę,że pomoże - jest bardzo operatywny Odpowiedz Link
zosia1311 Re: ŁÓDZKIE 08.02.12, 17:25 Popieram Sebastian pomaga ale najpierw musicie zdecydować się poprosić o pomoc, pozdrawiam Odpowiedz Link
s.obuch-woszczatynski Re: ŁÓDZKIE 08.02.12, 18:09 Moi Drodzy Oczywiście jeśli będę mógł pomóc to pomogę. Piszcie do mnie śmiało. Jednak uczulam Was, że mogę oferować Wam pomoc do końca kwietnia. Pracodawca zrobi wszytko , tak jak to dzieje się dotychczas, żebym "przekazał" przewodnictwo, jeśli podejmę inną pracę od maja. Mam wrażenie, że nie zawaha się nawet "donieść" na mnie do sądu. Ale o tym dogłębnie i szczegółowo poinformuje na forum najlepiej zorientowany Pan Dyrektor ważnego departamentu, któremu mylą się formy osobowe i w głębi ducha bardzo chciałby być kobietą. Pozdrawiam Sebastian Odpowiedz Link
mloda_duchem54 Re: ŁÓDZKIE 08.02.12, 19:31 Pozwolę sobie napisać parę słów,chociaż jestem już tylko byłym pracownikiem tego Banku. Też zostałam zwolniona,ale wyłącznie z powodu długiego L4 i absolutnie nie roszczę z tego tytułu pretensji do nikogo.Takie prawo i kropka.Przyznano mi rentę na rok,nie wiem co będzie dalej,ZUS potrafi cudownie uzdrawiać. Abstrahując,myślę Panie Sebastianie,że miałam rację odnośnie wrednego? Panu życzę z całego serca,aby udało się Panu zrobić porządek z mobberami w tym banku,bo uważam ,że większość tu piszących lubi swoją pracę,którą skutecznie w/w obrzydzają. Pozdrawiam wszystkich i życzę wszystkiego dobrego. Odpowiedz Link
malediablatko Re: ŁÓDZKIE 08.02.12, 21:15 Witajcie. Od początku gdy "wredny pierog" zabrał głos na forum wydało mi się, że to ktoś z "wyższych sfer" skoro tak zawzięcie broni kochanego pracodawcę i z takim sarkazmem pisze o Sebastianie. Wiemy, że każdy może mieć swoje zdanie ale wypowiedzi "wrednego" wydały się podejrzliwe. Zapewne znów zacznie cytować nasze wypowiedzi i rozkładać na czynniki pierwsze każde słowo...Na Zdrowie "wredny", kiedyś też przyjdzie na ciebie kres i nikt nie będzie się litował...szkoda słów i strzępienia języka na takie wredoty.... Odpowiedz Link
zosia1311 Re: ŁÓDZKIE 08.02.12, 22:32 czy słyszeliście coś na temat tego, że w jakimś regionie dyrektor powiedział aby pracownicy zastanowili się nad rozwiązanie umowy o pracę za porozumieniem stron jeśli nie chcą więcej stresów przechodzić. I to nie jednej osobie a wielu to samo.Straszyli podobno że nie ma zwolnień grupowych i że nie mamy co liczyć na likwidację stanowisk i odprawę. Podobno proponują jakąś rekompensatę pieniężną. Jakie z tego ma korzyści pracodawca wiadomo ale dlaczego pracownik ma się zgodzić. Odpowiedz Link
zosia1311 Re: ŁÓDZKIE 08.02.12, 22:44 To jakieś podejrzane ruchy bo nie możesz walczyć w sądzie o przywrócenie do pracy. Nie masz do tego podstawy przy porozumieniu stron. To kto się na to zgodzi... Odpowiedz Link