20.03.08, 19:11
czy w nowej strukturze oddziału sprzedażowego przewidziane jest takie stanowisko? czy ktos wie? i czym miałby sie zajmowac?
Obserwuj wątek
    • laguna_25 Re: nawigator 21.03.08, 09:38
      Owszem,takie stanowisko funkcjonuje w moim oddziale.Nawigator ma za
      zadanie przede wszystkim rozładować kolejkę do kas.Jak powszechnie
      wiadomo,obecnie w kasach można załatwić prawie wszystko.I mimo,że
      stanowiska doradców i dysponentów nie są zajęte,klient z
      przelewem,zleceniem stałym,zmianą danych adresowych,odbiorem
      karty,odkupieniem funduszy i innymi operacjami
      bezgotówkowymi,czekają w "kilometrowej" kolejce do kasy.Nawigator ma
      zadbać,by ci klienci trafili na właściwe stanowiska.
      Nawigator ma również zadania sprzedażowe.


      • aniela40 Re: nawigator 21.03.08, 21:59
        i to mi sie podoba!!!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka