c.eastwood 16.12.05, 09:49 nie to , że mi to przeszkadza ale ten jego chłopak k-wa zniewieściały po prostu, gada dziwnie i macha łapkami normalnie ciota nie trawię skurwiela myk polega na tym , że wekend spędzi w moim domu Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
vandikia Re: mój kumpel jest pedałem 16.12.05, 09:50 oł klintuś, wyrazy współczucia, oł ;D Odpowiedz Link
vandikia Re: mój kumpel jest pedałem 16.12.05, 09:53 hartuj pupcie ;D a w ogole czemu on bedzie u ciebie w domu? przeczytam pozniej, bo ide zaraz na szkolenie Odpowiedz Link
szejtan Re: mój kumpel jest pedałem 16.12.05, 11:12 > jakieś pomysły? Wyluzuj, pieprz go, co się bedziesz... Odpowiedz Link
edka-schizofredka Re: po mydło sie nie schylaj :))))))... <lol& 16.12.05, 09:54 mnie nie będzie Odpowiedz Link
edka-schizofredka Re: po mydło sie nie schylaj :))))))... <lol& 16.12.05, 11:05 szkoda to będzie jak się schylisz ))))... Odpowiedz Link
c.eastwood Re: po mydło sie nie schylaj :))))))... <lol& 16.12.05, 11:06 hehe, kupiłem w płynie ...podwieszane Odpowiedz Link
edka-schizofredka Re: po mydło sie nie schylaj :))))))... <lol& 16.12.05, 11:07 bardzo dobrze )))... Odpowiedz Link
c.eastwood Re: po mydło sie nie schylaj :))))))... <lol& 16.12.05, 11:08 kiedy przyjedziesz do mnie z dwojga złego ...wolę niż geja Odpowiedz Link
edka-schizofredka Re: po mydło sie nie schylaj :))))))... <lol& 16.12.05, 11:14 ja na Twoim miejscu wolałabym geja anyway )))))... hehehe... nie przyjade bo sie wyprowadzam ale mozesz na wakacje do mnie przyjechac Odpowiedz Link
c.eastwood Re: po mydło sie nie schylaj :))))))... <lol& 16.12.05, 11:15 jak będę wiedział gdzie to przyjadę Odpowiedz Link
edka-schizofredka Re: po mydło sie nie schylaj :))))))... <lol& 16.12.05, 11:17 dobra jak się wszystko uda (tak jak planuje) - to napisze wszystkim gdzie się wyniosłam )))... Odpowiedz Link
c.eastwood Re: po mydło sie nie schylaj :))))))... <lol& 16.12.05, 11:18 szkoda , ze wyjeżdżasz na swój sposób jesteś miła Odpowiedz Link
trzydziecha1 Re: mój kumpel jest pedałem 16.12.05, 09:58 Może ci chałupę posprząta. Podobno geje to esteci... Odpowiedz Link
kobieta_na_pasach Re: mój kumpel jest pedałem 16.12.05, 10:00 trzydziecha1 napisała: > Może ci chałupę posprząta. Podobno geje to esteci... ...i dziwkarze.jak moj sasiad. Odpowiedz Link
trzydziecha1 Re: mój kumpel jest pedałem 16.12.05, 10:01 a wszyscy pijacy to złodzieje! ;PPPP Odpowiedz Link
kobieta_na_pasach Re: mój kumpel jest pedałem 16.12.05, 10:33 trzydziecha1 napisała: > a wszyscy pijacy to złodzieje! ;PPPP i na odwrot! Odpowiedz Link
c.eastwood Re: mój kumpel jest pedałem 16.12.05, 10:57 nie bądź taka samokrytyczna idą święta Odpowiedz Link
c.eastwood Re: mój kumpel jest pedałem 16.12.05, 10:24 taaaa są bardzo podobni do kobiet Odpowiedz Link
raduch Re: mój kumpel jest pedałem 16.12.05, 10:26 c.eastwood napisał: > taaaa są bardzo podobni do kobiet No przestań, ja widzę same różnice. Odpowiedz Link
raduch Re: mój kumpel jest pedałem 16.12.05, 10:28 c.eastwood napisał: > ciota O, niedobrze. To już chyba obsesja? Odpowiedz Link
c.eastwood Re: mój kumpel jest pedałem 16.12.05, 10:31 kobiety i zniewieściałe cioty to to samo Odpowiedz Link
szejtan Re: mój kumpel jest pedałem 16.12.05, 11:17 To nie radżę Ci kiedyś pomylić jednej z drugą Odpowiedz Link
aguszak Re: mój kumpel jest pedałem 16.12.05, 11:19 c.eastwood napisał: > kobiety i zniewieściałe cioty to to samo te drugie wydają się być bardziej kobiece, ale tak nienaturalnie, że nawet mnie to wkurza, bo zawsze kimkolwiek się jest, trzeba być naturalnym Odpowiedz Link
trzydziecha1 Re: mój kumpel jest pedałem 16.12.05, 11:02 no skoro tak Ci się kopjarzą z kobietami, to powini cie jako hetero pociagać? Odpowiedz Link
trzydziecha1 Re: jak będziesz taka sprytna 16.12.05, 11:11 O kurcze nie znałam tego??? Spiderman? DDD Odpowiedz Link
c.eastwood Re: jak będziesz taka sprytna 16.12.05, 11:28 w ogóle chyba nie lubisz seksu za bardzo, co? Odpowiedz Link
trzydziecha1 Re: jak będziesz taka sprytna 16.12.05, 11:31 Skąd znasz takie sprytne metody przesłuchań cfaniaczku? nie powiem nic bez mojego adwokata )))))) Odpowiedz Link
kakija Re: mój kumpel jest pedałem 16.12.05, 10:17 To super nie dość że porządek moment zrobi to jeszcze cudowną kolacyjkę z winkiem poda, w samej muszce Odpowiedz Link
c.eastwood Re: mój kumpel jest pedałem 16.12.05, 10:25 ale Was pogieło a sytuacja jest poważna że tak powiem trzecia bramka wisi w powietrzu Odpowiedz Link
kakija Re: mój kumpel jest pedałem 16.12.05, 10:29 c.eastwood napisał: > ale Was pogieło a sytuacja jest poważna > że tak powiem trzecia bramka wisi w powietrzu Że niby Ty jesteś na oku? Odpowiedz Link
kakija Re: nie jest tak xle 16.12.05, 10:32 c.eastwood napisał: > nie sądzę No w czym obawa, gej też człowiek chodzić po świecie musi Odpowiedz Link
kakija Re: nie jest tak xle 16.12.05, 11:00 c.eastwood napisał: > dlaczego w moim domu ? A tego to ja nie wiem, może masz dom otwarty? Odpowiedz Link
c.eastwood Re: nie jest tak xle 16.12.05, 11:02 uważaj, bo jak powiesz publiczny ...zabiję bez szemrania Odpowiedz Link
kakija Re: nie jest tak xle 16.12.05, 11:03 c.eastwood napisał: > uważaj, bo jak powiesz publiczny ...zabiję bez szemrania Dom otwarty tzn. że każdy może tam przyjść bo jest klimat, a jak zabijesz no cóż nikomu żal nie będzie Odpowiedz Link
kakija No chyba 16.12.05, 11:08 c.eastwood napisał: > nikt po Tobie nawet nie zatęskni? że forumowicze No i może mąż? Ale za to głowy nie dam Odpowiedz Link
kakija Re: No chyba 16.12.05, 11:14 c.eastwood napisał: > e no mąż to odetchnie ...:_) No pewnie, zaraz tego samego dnia następnej poszuka Odpowiedz Link
kakija Re: chyba , że antycypował i 16.12.05, 11:16 c.eastwood napisał: > o ile już tego nie robi A cholera wie, ja tam Go nie śledzę Odpowiedz Link
kakija Re: chyba , że antycypował i 16.12.05, 11:19 c.eastwood napisał: > ale się kochacie A pewnie Odpowiedz Link
c.eastwood chamstwo i drobnomieszczaństwo 16.12.05, 10:26 poczekaj dowcipasko do Ciebie go podeślę z mesidżem Odpowiedz Link
mamba30 Re: chamstwo i drobnomieszczaństwo 16.12.05, 10:27 ten mnie znowy wyzywa )) a jaką masz dla mła wiadomość, hę? Odpowiedz Link
mamba30 Re: chamstwo i drobnomieszczaństwo 16.12.05, 10:34 twój nowy przyjaciel nazywa sie Kamil??? oooo, jak miło... to takie romantyczne imię........ Odpowiedz Link
c.eastwood Re: chamstwo i drobnomieszczaństwo 16.12.05, 10:56 mi sie romantycznie nie kojarzy a nawet wręcz przeciwnie Odpowiedz Link
mamba30 Re: chamstwo i drobnomieszczaństwo 16.12.05, 10:59 no coś Ty, poczekaj tylko aż Kamilek Twój próg przekroczy.... ssam się przekonasz, jaki będzie romantyczny )) Odpowiedz Link
c.eastwood Re: chamstwo i drobnomieszczaństwo 16.12.05, 11:01 niech tylko nic wiecej nie przekracza, bo w sobotę mecze a ja nie lubię jak pikarze Celticu grają jak cioty Odpowiedz Link
mamba30 Re: chamstwo i drobnomieszczaństwo 16.12.05, 11:04 to sobie ulżył słownie najwyżej ) a dlaczego On ma być u Ciebie?? To jakaś rodzina, cy.cuś? Odpowiedz Link
c.eastwood Re: broń Boże 16.12.05, 11:07 bo mam najwięsze mieszkanie i mieszkam tylko z kotem Odpowiedz Link
mamba30 Re: broń Boże 16.12.05, 11:12 dzisiaj mnie nie zdenerwujesz, bo jestem zrelaksowana )) 4 orgazmy mhmmmm... ) Odpowiedz Link
mamba30 Re: broń Boże 16.12.05, 11:13 c.eastwood napisał: > z kim, przecież A wyjechał ? gdzie wyjechał???? Odpowiedz Link
mamba30 Re: broń Boże 16.12.05, 11:19 no wiesz, to już z własnym, osobistym menżowiem się nie można bzykać? )) Odpowiedz Link
c.eastwood Re: broń Boże 16.12.05, 11:20 jak mu kiedys nie stanie to będzie Dzień Zagłady , zobaczysz Odpowiedz Link
mamba30 Re: broń Boże 16.12.05, 11:23 chyba tak prędko to nie nastapi?? Zawsze pozostaja paluszki i języczek ) Odpowiedz Link
mamba30 Re: broń Boże 16.12.05, 11:27 miałam na myśli moją dziurkę, nie zmieści nóżki ) Odpowiedz Link
aguszak Re: broń Boże 16.12.05, 11:31 taka jakaś ekshibicjonistyczna jest dzisiaj nasza Mabolera )) Odpowiedz Link
mamba30 Re: broń Boże 16.12.05, 11:36 aguszak napisała: > taka jakaś ekshibicjonistyczna jest dzisiaj nasza Mabolera )) > bo mi dobrze jak cholera ) Odpowiedz Link
mamba30 Re: broń Boże 16.12.05, 11:36 c.eastwood napisał: > dżizas mambina o so chodzi? ) Odpowiedz Link
c.eastwood Re: broń Boże 16.12.05, 12:16 4 razy po 2 razy 8 razy raz po raz o północy ze 2 razy i nad ranem jeszcze 1 Odpowiedz Link
mamba30 Re: broń Boże 16.12.05, 12:18 aż takiej kondychy Pyton nie ma ) kiedyś się zdarzyło 7 razy w ciągu 4 godzin, ale zeby aż tyle?? Nie Odpowiedz Link
c.eastwood Re: broń Boże 16.12.05, 12:20 chyba go poiłaś spanisz flajem przez pół dnia Odpowiedz Link
mamba30 Re: broń Boże 16.12.05, 12:26 nie, złożyłam to na karb rosnącej na oknie rzeżuchy - sadzilismy młodemu do szkoły ) Odpowiedz Link
mamba30 Re: broń Boże 16.12.05, 12:28 no coś Ty, rzeżucha syna stała na oknie w sypialni, a syn był u swojego fadera Odpowiedz Link
mamba30 Re: broń Boże 16.12.05, 13:18 c.eastwood napisał: > najgorzej jak to jednak ne była rzezucha a niby co??? sama sadziłam Odpowiedz Link
lena_zet Re: to pięknie 16.12.05, 10:57 c.eastwood napisał: > znasz z zycia ? nie, ja nie jestem pedałem Odpowiedz Link
krysica Re: mój kumpel jest pedałem 16.12.05, 11:02 będziesz z kotem na długie spacery chodzić)? Odpowiedz Link
krysica Re: nie moge chodzić z kotem 16.12.05, 11:06 wyjdziecie niby razem a później kazdy w swoja strone Odpowiedz Link
c.eastwood Re: nie moge chodzić z kotem 16.12.05, 11:08 ten kot to syjam - jest jak pies , ciągle łazi za mną wyglądalibysmy komicznie Odpowiedz Link
c.eastwood Re: nie moge chodzić z kotem 16.12.05, 11:11 z naprzeciwka jeden łoś wychodzi na spacer z kotem wygladają jak dwa przychlasty Odpowiedz Link
krysica Re: nie moge chodzić z kotem 16.12.05, 11:16 no i co Ty teraz zrobisz? Będzie traktował go jak kobiete? Odpowiedz Link
krysica Re: nie moge chodzić z kotem 16.12.05, 11:22 w typie kota jesteś bo sam napisłeś, ze wszędzie za Tobą łazi... Odpowiedz Link
krysica Re: nie moge chodzić z kotem 16.12.05, 11:27 no to ponieneś być przyzwyczajony i w temacie czy ten Twój kot tez tak tymi łapami robi jak chłopak kolegi? Odpowiedz Link
aguszak Re: nie moge chodzić z kotem 16.12.05, 11:34 c.eastwood napisał: > ten kot to syjam - jest jak pies , ciągle łazi za mną > wyglądalibysmy komicznie Jak Garfield ze swoim panem ;P jak mu tam było?? Clint, czy jakos tak ;PPP Odpowiedz Link
aguszak Re: mój kumpel jest pedałem 16.12.05, 11:16 ale o sssooo chodzi? Kumpel z chłopakiem spędzają u Ciebie łikend? Będą pewnie tak zajęci sobą, że Ty im będziesz zbędny. Zrób wypad z domu pod byle pozorem i wracaj na noc do domu przekimać i potem znowu na drugi dzień wybądź i masz weekend z głowy Odpowiedz Link
c.eastwood Re: mój kumpel jest pedałem 16.12.05, 11:16 jest to jakaś koncepcja a jak zabezpieczyć kota ? Odpowiedz Link
aguszak Re: mój kumpel jest pedałem 16.12.05, 11:21 myślisz, że przy okazji są zoofilami?? chyba zbyt daleko posunięte przypuszczenia. Kotowitemu może być z nimi dobrze, bo go porządnie wygłaszczą Przyznaj się ile razy dziennie głaszczesz swojego pupila? Odpowiedz Link
c.eastwood Re: mój kumpel jest pedałem 16.12.05, 11:21 nie liczę jeden głask i dwa razy w łeb Odpowiedz Link
aguszak Re: mój kumpel jest pedałem 16.12.05, 11:26 kiepski stosunek wychowania do miłości twój zwierzak jest pewnie bardzo nieszczęśliwy... oddaj go lepiej Kamilowi ;P Odpowiedz Link
asiulka81 Re: mój kumpel jest pedałem 16.12.05, 11:28 lepiej by miał z Kamilem niz z Toba! geje maja bardziej rozwiniety instynkt opiekunczy niz "prawidziwie meskie samce"! Odpowiedz Link
asiulka81 Re: mój kumpel jest pedałem 16.12.05, 11:31 tez mi sie tak zdaje dlatego zbieram na operacje zmiany płci a swoja droga to dziwne ze facet mieszka sam z kotem??? he? czy to nie jest aby objaw zdziwaczenia? Odpowiedz Link
aguszak Re: mój kumpel jest pedałem 16.12.05, 11:30 a poza tym nie mogą mieć dzieci, więc całą swą miłość macierzyńską (tfffuuu) przeleją na kotowitego naprawdę będzie miał lepiej z Kamilem, niż z Tobą. Tamten ma wysprzątaną chałupę i pogłaska go częściej... daj zwierzaku/kowi pożyć choć trochę ;P Odpowiedz Link
asiulka81 Re: mój kumpel jest pedałem 16.12.05, 11:33 z ta wysprzatana chałupa to tak nie do konca, znam duzo gejów i tylko kilku jest porzadnickich, reszta to brudaski Odpowiedz Link
asiulka81 Re: postaw go na zmywaku i po problemie:-)) 16.12.05, 11:54 mmagi napisała: > przy zmykawku z wybałuszoną pupą )) ha ha Odpowiedz Link
c.eastwood Re: postaw go na zmywaku i po problemie:-)) 16.12.05, 11:54 oto słowa geniusza Odpowiedz Link