Dodaj do ulubionych

mój kumpel jest pedałem

16.12.05, 09:49
nie to , że mi to przeszkadza ale ten jego chłopak
k-wa zniewieściały po prostu, gada dziwnie i macha łapkami
normalnie ciota
nie trawię skurwiela
myk polega na tym , że wekend spędzi w moim domu sad
Obserwuj wątek
    • vandikia Re: mój kumpel jest pedałem 16.12.05, 09:50
      oł klintuś, wyrazy współczucia, oł ;D
      • c.eastwood Re: mój kumpel jest pedałem 16.12.05, 09:52
        jakieś pomysły?
        • vandikia Re: mój kumpel jest pedałem 16.12.05, 09:53
          hartuj pupcie ;D


          a w ogole czemu on bedzie u ciebie w domu? surprised
          przeczytam pozniej, bo ide zaraz na szkolenie wink
          • c.eastwood Re: mój kumpel jest pedałem 16.12.05, 10:24
            very fanysmile
        • szejtan Re: mój kumpel jest pedałem 16.12.05, 11:12
          > jakieś pomysły?

          Wyluzuj, pieprz go, co się bedziesz... wink
          • c.eastwood Re: mój kumpel jest pedałem 16.12.05, 11:14
            gadasz jak parówa smile
            • szejtan Re: mój kumpel jest pedałem 16.12.05, 11:16
              Śląska podwędzana wink
    • edka-schizofredka po mydło sie nie schylaj :))))))... <lol> 16.12.05, 09:52

      • c.eastwood Re: po mydło sie nie schylaj :))))))... <lol& 16.12.05, 09:53
        Ty mi podasz smile
        • edka-schizofredka Re: po mydło sie nie schylaj :))))))... <lol& 16.12.05, 09:54
          mnie nie będzie smile
          • c.eastwood Re: po mydło sie nie schylaj :))))))... <lol& 16.12.05, 10:24
            szkoda smile
            • edka-schizofredka Re: po mydło sie nie schylaj :))))))... <lol& 16.12.05, 11:05
              szkoda to będzie jak się schylisz smile))))...
              • c.eastwood Re: po mydło sie nie schylaj :))))))... <lol& 16.12.05, 11:06
                hehe, kupiłem w płynie ...podwieszane
                • edka-schizofredka Re: po mydło sie nie schylaj :))))))... <lol& 16.12.05, 11:07
                  bardzo dobrze smile)))...
                  • c.eastwood Re: po mydło sie nie schylaj :))))))... <lol& 16.12.05, 11:08
                    kiedy przyjedziesz do mnie
                    z dwojga złego ...wolę niż geja smile
                    • edka-schizofredka Re: po mydło sie nie schylaj :))))))... <lol& 16.12.05, 11:14
                      ja na Twoim miejscu wolałabym geja anyway smile)))))... hehehe...
                      nie przyjade bo sie wyprowadzam smile ale mozesz na wakacje do mnie przyjechac big_grin
                      • c.eastwood Re: po mydło sie nie schylaj :))))))... <lol& 16.12.05, 11:15
                        jak będę wiedział gdzie to przyjadę smile
                        • edka-schizofredka Re: po mydło sie nie schylaj :))))))... <lol& 16.12.05, 11:17
                          dobra smile
                          jak się wszystko uda (tak jak planuje) - to napisze wszystkim gdzie się
                          wyniosłam smile)))...
                          • c.eastwood Re: po mydło sie nie schylaj :))))))... <lol& 16.12.05, 11:18
                            szkoda , ze wyjeżdżasz
                            na swój sposób jesteś miła smile
    • trzydziecha1 Re: mój kumpel jest pedałem 16.12.05, 09:58
      Może ci chałupę posprząta. Podobno geje to esteci...
      • kobieta_na_pasach Re: mój kumpel jest pedałem 16.12.05, 10:00
        trzydziecha1 napisała:

        > Może ci chałupę posprząta. Podobno geje to esteci...

        ...i dziwkarze.jak moj sasiad.
        • trzydziecha1 Re: mój kumpel jest pedałem 16.12.05, 10:01
          a wszyscy pijacy to złodzieje! ;PPPP
          • kobieta_na_pasach Re: mój kumpel jest pedałem 16.12.05, 10:33
            trzydziecha1 napisała:

            > a wszyscy pijacy to złodzieje! ;PPPP

            i na odwrot!
            • c.eastwood Re: mój kumpel jest pedałem 16.12.05, 10:57
              nie bądź taka samokrytyczna
              idą święta smile
      • c.eastwood Re: mój kumpel jest pedałem 16.12.05, 10:24
        taaaa są bardzo podobni do kobiet smile
        • raduch Re: mój kumpel jest pedałem 16.12.05, 10:26
          c.eastwood napisał:

          > taaaa są bardzo podobni do kobiet smile

          No przestań, ja widzę same różnice. smile
          • c.eastwood Re: mój kumpel jest pedałem 16.12.05, 10:26
            ciota smile
            • raduch Re: mój kumpel jest pedałem 16.12.05, 10:28
              c.eastwood napisał:

              > ciota smile

              O, niedobrze. To już chyba obsesja? wink
              • c.eastwood Re: mój kumpel jest pedałem 16.12.05, 10:31
                kobiety i zniewieściałe cioty to to samo
                • szejtan Re: mój kumpel jest pedałem 16.12.05, 11:17
                  To nie radżę Ci kiedyś pomylić jednej z drugą wink
                • aguszak Re: mój kumpel jest pedałem 16.12.05, 11:19
                  c.eastwood napisał:

                  > kobiety i zniewieściałe cioty to to samo

                  te drugie wydają się być bardziej kobiece, ale tak nienaturalnie, że nawet mnie
                  to wkurza, bo zawsze kimkolwiek się jest, trzeba być naturalnym smile
                  • c.eastwood Re: mój kumpel jest pedałem 16.12.05, 11:19
                    amen smile
        • trzydziecha1 Re: mój kumpel jest pedałem 16.12.05, 10:58
          też Cie pociagają? ;PP
          • c.eastwood Re: mój kumpel jest pedałem 16.12.05, 11:00
            mnie!?
            • trzydziecha1 Re: mój kumpel jest pedałem 16.12.05, 11:02
              no skoro tak Ci się kopjarzą z kobietami, to powini cie jako hetero pociagać?
              • c.eastwood jak będziesz taka sprytna 16.12.05, 11:05
                to Cię pająk za obraz wciągnie smile
                • trzydziecha1 Re: jak będziesz taka sprytna 16.12.05, 11:11
                  O kurcze nie znałam tego??? Spiderman? big_grinDDD
                  • c.eastwood Re: jak będziesz taka sprytna 16.12.05, 11:13
                    Sperminator smile
                    • trzydziecha1 Re: jak będziesz taka sprytna 16.12.05, 11:21
                      hehe smile)
                      • c.eastwood Re: jak będziesz taka sprytna 16.12.05, 11:22
                        chciałabyś smile
                        • trzydziecha1 Re: jak będziesz taka sprytna 16.12.05, 11:27
                          bez przesady wink)
                          • c.eastwood Re: jak będziesz taka sprytna 16.12.05, 11:28
                            w ogóle chyba nie lubisz seksu za bardzo, co?
                            • trzydziecha1 Re: jak będziesz taka sprytna 16.12.05, 11:31
                              Skąd znasz takie sprytne metody przesłuchań cfaniaczku?
                              nie powiem nic bez mojego adwokata wink))))))
                              • c.eastwood Re: jak będziesz taka sprytna 16.12.05, 11:52
                                cwaniara z Pragi smile
    • kakija Re: mój kumpel jest pedałem 16.12.05, 10:17
      To super nie dość że porządek moment zrobi to jeszcze cudowną kolacyjkę z
      winkiem poda, w samej muszce smile
      • c.eastwood Re: mój kumpel jest pedałem 16.12.05, 10:25
        ale Was pogieło smile a sytuacja jest poważna
        że tak powiem trzecia bramka wisi w powietrzu smile
        • kakija Re: mój kumpel jest pedałem 16.12.05, 10:29
          c.eastwood napisał:

          > ale Was pogieło smile a sytuacja jest poważna
          > że tak powiem trzecia bramka wisi w powietrzu smile

          Że niby Ty jesteś na oku?
          • c.eastwood nie jest tak xle 16.12.05, 10:31
            nie sądzę
            • kakija Re: nie jest tak xle 16.12.05, 10:32
              c.eastwood napisał:

              > nie sądzę

              No w czym obawa, gej też człowiek chodzić po świecie musismile
              • c.eastwood Re: nie jest tak xle 16.12.05, 10:57
                dlaczego w moim domu ?sad
                • kakija Re: nie jest tak xle 16.12.05, 11:00
                  c.eastwood napisał:

                  > dlaczego w moim domu ?sad

                  A tego to ja nie wiem, może masz dom otwarty?
                  • c.eastwood Re: nie jest tak xle 16.12.05, 11:02
                    uważaj, bo jak powiesz publiczny ...zabiję bez szemraniasmile
                    • kakija Re: nie jest tak xle 16.12.05, 11:03
                      c.eastwood napisał:

                      > uważaj, bo jak powiesz publiczny ...zabiję bez szemraniasmile

                      Dom otwarty tzn. że każdy może tam przyjść bo jest klimat, a jak zabijesz no
                      cóż nikomu żal nie będzie
                      • c.eastwood Re: nie jest tak xle 16.12.05, 11:06
                        nikt po Tobie nawet nie zatęskni?smile
                        • kakija No chyba 16.12.05, 11:08
                          c.eastwood napisał:

                          > nikt po Tobie nawet nie zatęskni?smile
                          że forumowicze smileNo i może mąż? Ale za to głowy nie dam
                          • c.eastwood Re: No chyba 16.12.05, 11:10
                            e no mąż to odetchnie ...:_)
                            • kakija Re: No chyba 16.12.05, 11:14
                              c.eastwood napisał:

                              > e no mąż to odetchnie ...:_)

                              No pewnie, zaraz tego samego dnia następnej poszuka smile
                              • c.eastwood chyba , że antycypował i 16.12.05, 11:15
                                o ile już tego nie robi
                                • kakija Re: chyba , że antycypował i 16.12.05, 11:16
                                  c.eastwood napisał:

                                  > o ile już tego nie robi

                                  A cholera wie, ja tam Go nie śledzę smile
                                  • c.eastwood Re: chyba , że antycypował i 16.12.05, 11:17
                                    ale się kochacie smile
                                    • kakija Re: chyba , że antycypował i 16.12.05, 11:19
                                      c.eastwood napisał:

                                      > ale się kochacie smile

                                      A pewnie smile
    • mamba30 Re: mój kumpel jest pedałem 16.12.05, 10:25
      poproś, aby Ci umył plecy smile)
      • c.eastwood chamstwo i drobnomieszczaństwo 16.12.05, 10:26
        poczekaj dowcipasko do Ciebie go podeślę z mesidżem smile
        • mamba30 Re: chamstwo i drobnomieszczaństwo 16.12.05, 10:27
          ten mnie znowy wyzywa smile)) a jaką masz dla mła wiadomość, hę?
          • c.eastwood Re: chamstwo i drobnomieszczaństwo 16.12.05, 10:32
            Kamil CI POwie smile
            • mamba30 Re: chamstwo i drobnomieszczaństwo 16.12.05, 10:34
              twój nowy przyjaciel nazywa sie Kamil??? oooo, jak miło... to takie romantyczne
              imię........
              • c.eastwood Re: chamstwo i drobnomieszczaństwo 16.12.05, 10:56
                mi sie romantycznie nie kojarzy
                a nawet wręcz przeciwnie
                • mamba30 Re: chamstwo i drobnomieszczaństwo 16.12.05, 10:59
                  no coś Ty, poczekaj tylko aż Kamilek Twój próg przekroczy.... ssam się
                  przekonasz, jaki będzie romantyczny smile))
                  • c.eastwood Re: chamstwo i drobnomieszczaństwo 16.12.05, 11:01
                    niech tylko nic wiecej nie przekracza, bo w sobotę mecze a ja nie lubię jak
                    pikarze Celticu grają jak cioty smile
                    • mamba30 Re: chamstwo i drobnomieszczaństwo 16.12.05, 11:04
                      to sobie ulżył słownie najwyżej smile) a dlaczego On ma być u Ciebie?? To jakaś
                      rodzina, cy.cuś?
                      • c.eastwood broń Boże 16.12.05, 11:05
                        rodzina antychrysta...w domu?smile
                        łomatko
                        • mamba30 Re: broń Boże 16.12.05, 11:05
                          to dlaczego akurat u Ciebie musi być?
                          • c.eastwood Re: broń Boże 16.12.05, 11:07
                            bo mam najwięsze mieszkanie i mieszkam tylko z kotem
                            • mamba30 Re: broń Boże 16.12.05, 11:09
                              a czy łóżko będziesz musiał z nim dzielić?
                              • c.eastwood Re: broń Boże 16.12.05, 11:10
                                Mambina a w lampę chceszsmile?
                                • mamba30 Re: broń Boże 16.12.05, 11:12
                                  dzisiaj mnie nie zdenerwujesz, bo jestem zrelaksowana smile)) 4 orgazmy
                                  mhmmmm... smile)
                                  • c.eastwood Re: broń Boże 16.12.05, 11:12
                                    z kim, przecież A wyjechał smile?
                                    • mamba30 Re: broń Boże 16.12.05, 11:13
                                      c.eastwood napisał:

                                      > z kim, przecież A wyjechał smile?

                                      gdzie wyjechał????
                                      • c.eastwood Re: broń Boże 16.12.05, 11:16
                                        niewazne , Ty puszczalska smile
                                        • mamba30 Re: broń Boże 16.12.05, 11:19
                                          no wiesz, to już z własnym, osobistym menżowiem się nie można bzykać? smile))
                                          • c.eastwood Re: broń Boże 16.12.05, 11:20
                                            jak mu kiedys nie stanie to będzie Dzień Zagłady , zobaczyszsmile
                                            • mamba30 Re: broń Boże 16.12.05, 11:23
                                              chyba tak prędko to nie nastapi?? Zawsze pozostaja paluszki i języczek smile)
                                              • c.eastwood Re: broń Boże 16.12.05, 11:24
                                                skrzydełko i nózka smile
                                                • mamba30 Re: broń Boże 16.12.05, 11:25
                                                  aż tak pojemna nie jestem, paluszek wystarczy smile)
                                                  • c.eastwood Re: broń Boże 16.12.05, 11:26
                                                    pojemna?smile
                                                  • mamba30 Re: broń Boże 16.12.05, 11:27
                                                    miałam na myśli moją dziurkę, nie zmieści nóżki smile)
                                                  • c.eastwood Re: broń Boże 16.12.05, 11:28
                                                    dżizas mambinasmile
                                                  • aguszak Re: broń Boże 16.12.05, 11:31
                                                    taka jakaś ekshibicjonistyczna jest dzisiaj nasza Mabolera wink))
                                                  • mamba30 Re: broń Boże 16.12.05, 11:36
                                                    aguszak napisała:

                                                    > taka jakaś ekshibicjonistyczna jest dzisiaj nasza Mabolera wink))
                                                    >

                                                    bo mi dobrze jak cholera smile)
                                                  • mamba30 Re: broń Boże 16.12.05, 11:36
                                                    c.eastwood napisał:

                                                    > dżizas mambinasmile

                                                    o so chodzi? smile)
                                                  • c.eastwood Re: broń Boże 16.12.05, 11:53
                                                    e nic
                                                    modle sie smile
                                                  • mamba30 Re: broń Boże 16.12.05, 12:10
                                                    pomódl się i za mnie, bom grzesznica smile)
                                                  • c.eastwood Re: broń Boże 16.12.05, 12:16
                                                    4 razy po 2 razy
                                                    8 razy raz po raz
                                                    o północy ze 2 razy
                                                    i nad ranem jeszcze 1 smile
                                                  • mamba30 Re: broń Boże 16.12.05, 12:18
                                                    aż takiej kondychy Pyton nie ma smile) kiedyś się zdarzyło 7 razy w ciągu 4
                                                    godzin, ale zeby aż tyle?? Nie smile
                                                  • c.eastwood Re: broń Boże 16.12.05, 12:20
                                                    chyba go poiłaś spanisz flajem przez pół dnia smile
                                                  • mamba30 Re: broń Boże 16.12.05, 12:26
                                                    nie, złożyłam to na karb rosnącej na oknie rzeżuchy - sadzilismy młodemu do
                                                    szkoły smile)
                                                  • c.eastwood Re: broń Boże 16.12.05, 12:27
                                                    i dzieciaka szkolisz smile?
                                                  • mamba30 Re: broń Boże 16.12.05, 12:28
                                                    no coś Ty, rzeżucha syna stała na oknie w sypialni, a syn był u swojego
                                                    fadera smile
                                                  • c.eastwood Re: broń Boże 16.12.05, 12:29
                                                    najgorzej jak to jednak ne była rzezucha smile
                                                  • mamba30 Re: broń Boże 16.12.05, 13:18
                                                    c.eastwood napisał:

                                                    > najgorzej jak to jednak ne była rzezucha smile

                                                    a niby co??? sama sadziłam smile
    • lena_zet Re: to pięknie 16.12.05, 10:55
      pamietaj-najpierw anal, potem oral hehe
      • c.eastwood Re: to pięknie 16.12.05, 10:56
        znasz z zycia ?smile
        • lena_zet Re: to pięknie 16.12.05, 10:57
          c.eastwood napisał:

          > znasz z zycia ?smile

          nie, ja nie jestem pedałem smile
          • c.eastwood Re: to pięknie 16.12.05, 10:58
            dziwne- zawsze jesteś bardzo meska smile
    • krysica Re: mój kumpel jest pedałem 16.12.05, 11:02
      będziesz z kotem na długie spacery chodzićsmile)?
      • c.eastwood nie moge chodzić z kotem 16.12.05, 11:04
        bo to....pedalskie smile
        • krysica Re: nie moge chodzić z kotem 16.12.05, 11:06
          wyjdziecie niby razem a później kazdy w swoja stronesmile
          • c.eastwood Re: nie moge chodzić z kotem 16.12.05, 11:08
            ten kot to syjam - jest jak pies , ciągle łazi za mną
            wyglądalibysmy komicznie
            • krysica Re: nie moge chodzić z kotem 16.12.05, 11:10
              faktyczniesmile
              • c.eastwood Re: nie moge chodzić z kotem 16.12.05, 11:11
                z naprzeciwka jeden łoś wychodzi na spacer z kotem
                wygladają jak dwa przychlasty smile
                • krysica Re: nie moge chodzić z kotem 16.12.05, 11:16
                  no i co Ty teraz zrobisz?
                  Będzie traktował go jak kobiete?
                  • c.eastwood Re: nie moge chodzić z kotem 16.12.05, 11:17
                    niedoczekaniesmile
                    • krysica Re: nie moge chodzić z kotem 16.12.05, 11:20
                      moze nie jesteś w jego typie....smile
                      • c.eastwood Re: nie moge chodzić z kotem 16.12.05, 11:21
                        kota?
                        • krysica Re: nie moge chodzić z kotem 16.12.05, 11:22
                          w typie kota jesteś bo sam napisłeś, ze wszędzie za Tobą łazi...smile
                          • c.eastwood Re: nie moge chodzić z kotem 16.12.05, 11:24
                            pedał smile
                            • krysica Re: nie moge chodzić z kotem 16.12.05, 11:27
                              no to ponieneś być przyzwyczajony i w temaciesmile
                              czy ten Twój kot tez tak tymi łapami robi jak chłopak kolegismile?
                              • c.eastwood Re: nie moge chodzić z kotem 16.12.05, 11:28
                                wisnia!
                                • krysica Re: nie moge chodzić z kotem 16.12.05, 11:29
                                  Czereśniasmile
                                  • c.eastwood Re: nie moge chodzić z kotem 16.12.05, 11:30
                                    pedał smile))))))))))
                                    • krysica Re: nie moge chodzić z kotem 16.12.05, 11:32
                                      Lesbasmile))))
            • aguszak Re: nie moge chodzić z kotem 16.12.05, 11:34
              c.eastwood napisał:

              > ten kot to syjam - jest jak pies , ciągle łazi za mną
              > wyglądalibysmy komicznie

              Jak Garfield ze swoim panem ;P jak mu tam było?? Clint, czy jakos tak ;PPP
              • c.eastwood Re: nie moge chodzić z kotem 16.12.05, 11:53
                hahaha
    • aguszak Re: mój kumpel jest pedałem 16.12.05, 11:16
      ale o sssooo chodzi? wink
      Kumpel z chłopakiem spędzają u Ciebie łikend?
      Będą pewnie tak zajęci sobą, że Ty im będziesz zbędny.
      Zrób wypad z domu pod byle pozorem i wracaj na noc do domu przekimać i potem
      znowu na drugi dzień wybądź i masz weekend z głowy wink
      • c.eastwood Re: mój kumpel jest pedałem 16.12.05, 11:16
        jest to jakaś koncepcja
        a jak zabezpieczyć kota ?
        • aguszak Re: mój kumpel jest pedałem 16.12.05, 11:21
          myślisz, że przy okazji są zoofilami??
          chyba zbyt daleko posunięte przypuszczenia.
          Kotowitemu może być z nimi dobrze, bo go porządnie wygłaszczą wink Przyznaj się
          ile razy dziennie głaszczesz swojego pupila?
          • c.eastwood Re: mój kumpel jest pedałem 16.12.05, 11:21
            nie liczę
            jeden głask i dwa razy w łeb smile
            • aguszak Re: mój kumpel jest pedałem 16.12.05, 11:26
              kiepski stosunek wychowania do miłości wink
              twój zwierzak jest pewnie bardzo nieszczęśliwy...
              oddaj go lepiej Kamilowi ;P
              • c.eastwood Re: mój kumpel jest pedałem 16.12.05, 11:27
                neversmile
                • asiulka81 Re: mój kumpel jest pedałem 16.12.05, 11:28
                  lepiej by miał z Kamilem niz z Toba! smile

                  geje maja bardziej rozwiniety instynkt opiekunczy niz "prawidziwie meskie
                  samce"!
                  • c.eastwood Re: mój kumpel jest pedałem 16.12.05, 11:29
                    chyab jesteś samcem, wieszsmile
                    • asiulka81 Re: mój kumpel jest pedałem 16.12.05, 11:31
                      tez mi sie tak zdaje dlatego zbieram na operacje zmiany płci smile

                      a swoja droga to dziwne ze facet mieszka sam z kotem??? he?

                      czy to nie jest aby objaw zdziwaczenia?
                  • aguszak Re: mój kumpel jest pedałem 16.12.05, 11:30
                    a poza tym nie mogą mieć dzieci, więc całą swą miłość macierzyńską (tfffuuu)
                    przeleją na kotowitego wink
                    naprawdę będzie miał lepiej z Kamilem, niż z Tobą. Tamten ma wysprzątaną
                    chałupę i pogłaska go częściej... daj zwierzaku/kowi pożyć choć trochę ;P
                    • asiulka81 Re: mój kumpel jest pedałem 16.12.05, 11:33
                      z ta wysprzatana chałupa to tak nie do konca, znam duzo gejów i tylko kilku
                      jest porzadnickich, reszta to brudaski smile
    • mmagi postaw go na zmywaku i po problemie:-)) 16.12.05, 11:42

      • asiulka81 Re: postaw go na zmywaku i po problemie:-)) 16.12.05, 11:54
        mmagi napisała:

        >

        przy zmykawku z wybałuszoną pupą smile)) ha ha smile
        • c.eastwood jak to wybałuszoną?:) n/t 16.12.05, 11:55

      • c.eastwood Re: postaw go na zmywaku i po problemie:-)) 16.12.05, 11:54
        oto słowa geniuszasmile
        • mmagi Re: postaw go na zmywaku i po problemie:-)) 16.12.05, 12:09
          powazniewink?
    • six_a Re: mój kumpel jest pedałem 16.12.05, 12:12
      to może chociaż posprząta?
      smile
    • goldenwomen no i co z tego że inna opcja? 16.12.05, 13:03
      wazne sa uczucia a nie płeć tongue_out

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka