vandikia
29.04.06, 15:47
miałam dziś kiepskie sny. bardzo wyraźnie pamietam, ze sniły mi sie pająki.
zobaczyłam jak z dziury jakiejś wyszła jedna wielka tarantula, gdy chciałam,
żeby zniknęła zaczęła się klonować na moich oczach i po chwili całe
pomieszczenie było w ogromnych czarnych tarantulach.'
w sennikach skrajnie sprzeczne informacje, od wielkiego zła do przypływu
gotówki. że też musimy pamietac co nam sie sni.