Dodaj do ulubionych

Młodzieży z Warszawy

14.06.07, 18:45
Potrzebuję następującej informacji:
Jak wysiadam z pociągu na Warszawie Centralnej i mam pół godziny żeby dostac
się jak najbliżej Zamku Królewskiego to w jaki najlepiej autobus wsiadać? to
będzie po 11 przed południem, więc poza szczytem.
A jak z kapcia będę się chciała przespacerować od dworca do Zamku to ile mi
to czasu może zająć?
Taksówką nie chcę jechać, bo takie gąski z prowincji podobno taksiarze nieźle
potrafią skroić.

Dziękuję szanownym koleżankom (lub kolegom) za odp.
Obserwuj wątek
    • vandikia Re: Młodzieży z Warszawy 14.06.07, 18:48
      koszmarne remonty sie zaczely i wawa jest zakorkowana bez wzgledu na pore dnia,
      generalnie w 175 mozesz wsiasc, albo 180 - ale 180 to chyba jedzie ze
      Srodmiescia - czyli przystanek od centralnego. A tak wysiadasz, idziesz pod
      Mariot i tam masz przystanek 175 - tylko uwazaj na zlodziei smile
      Z buta - srednim krokiem ja ide 45 minut smile
      A kiedy zołzo bedziesz? smile))) moge Cie normalnie gratis spod tego dworca do
      zamku zawiezc jesli sobie ciotka winszuje
      • marta.uparta Re: Młodzieży z Warszawy 14.06.07, 18:59
        Ja będę 29 czerwca, bo mam zaproszenie na pewną małą uroczystość na Zamku, a
        skoro zakład pracy mi bilet i delegacje funduje, to sobie chętnie stolicznym
        powietrzem pooddycham.
        Co do Twojej propozycji Wandziu, pięknie dziękuję, ale nie będę Cię
        angażowaćsmile))) Dojdę do Zamku, najwyżej trochę się spóźnię.
        A ten 180 to z jakiej ulicy odjeżdza?

        A mże szybciej tramwajem?? Bo tramwaje to tak lepiej przez korki się
        przedostają. Przynajmniej w moim Szczyniesmile
        • vandikia Re: Młodzieży z Warszawy 14.06.07, 19:04
          180: www.ztm.waw.pl/baza/20070618/180/TO-PCW.HTM
          ale on jednak kompletnie nie pasuje smile
          z centralnego mozesz jechac pierwszym lepszym tramwajem w kierunku pragi i
          wysiasc na przystanku muzeum narodowe i nowym światem przejsc w kierunku
          zamku...zajmie Ci to hm. ze 20 min? Jest mozliwosc tramwajem na Bankowy, ale
          mozna sie zgubic idac na starowke, wiec nie polecam..chyba ze ktos dobrze zna
          ta trase i Ci wytlumaczy.
          W takiej sytuacji chyba najlepszy bedzie ten 175 smile bo jezdzi często i dosc
          sprawnie, nawet jak postoi w korku to i tak bedziesz na miejscu wg mnie
          najszybciej smile
          • vandikia 175 14.06.07, 19:06
            www.ztm.waw.pl/baza/20070618/175/TO-KON.HTM
            teoretycznie 12 minut jazdy z centralnego na zamek smile
          • marta.uparta Re: Młodzieży z Warszawy 14.06.07, 19:09
            dzięki Ci dobra kobieto. To powiedz mi tylko, jak wsiądę przy tym dworcu, to na
            jakim przystanku powinnam wysiąść żeby być najbliżej Zamku?
            • marta.uparta głupia cipa ze mnie... 14.06.07, 19:11
              ... wiadomo że na placu Zamkowym. Dzięki za linksmile))
              • vandikia Re: głupia cipa ze mnie... 14.06.07, 19:17
                prosze bardzo wink))
                a jak sobie wejdziesz w konkretny przystanek, to masz rozklad godzinowy smile
    • pink.freud Re: Młodzieży z Warszawy 14.06.07, 19:48
      Tramwajem mozesz 4 dojechać, ale nie spod Centralnego tylko kawałek dalej spod Forum kierunek Żoliborz.
      • vandikia Re: Młodzieży z Warszawy 14.06.07, 20:08
        a gdzie 4 sie zatrzymuje? bo na starowce to ja torow nie widziala smile))
        wiesz..jak ona sie zacznie krecic..tu kawalek, tam kawalek to bez sensu,
        tymbardziej ze ma autobus od - do i ma gdzies krecenie, a 175 jakos
        przelatuje..moze postac od centralnego do rotundy, ale co to jest kwadransik :]
        • pink.freud Re: Młodzieży z Warszawy 14.06.07, 20:31
          Jakieś 100m od Kolumny Zygmuntasmile Nie widziałaś torów, bo je schowali przed ciekawskimi w tunelu W-Zwink
          • dzikoozka Re: Młodzieży z Warszawy 14.06.07, 20:34
            tak blisko a jakże daleko te tory, weeeź przeca ja tam trzebaby było przleciec
            Vandzia ma rację 1275 najlepszy będzie i najszybciej dotrą bez błądzenia i
            kombinowania, tylko musowo na torebki muszą uważać


            yś nie był takim dupkiem, byłbyś niezłym facetem!
            - Gdybyś nie była takim facetem, byłabyś niezłą dupą!"
            • dzikoozka Re: Młodzieży z Warszawy 14.06.07, 20:34
              hehehe miszczyni wprowadzania w błąd
              175 ofkors
            • pink.freud Re: Młodzieży z Warszawy 14.06.07, 20:41
              A co to za poezja? Tak blisko a jakże daleko tzn 1 przystanek? I czemu od razu przelecieć?smile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka