3.14-czy-klak 05.10.07, 11:54 koleżanka z pracy kończy 25 lat i kolegą planujemy prezent dla niej, nie obrazi się? w sumie juz z górki nie? Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
lambert77 Re: krem przeciwzmarszczkowy na prezent-jaki? 05.10.07, 11:55 subtelny prezent ... no ale mogliście dać w prezencie papier ścierny Odpowiedz Link
3.14-czy-klak Re: krem przeciwzmarszczkowy na prezent-jaki? 05.10.07, 11:57 dupilingu? Odpowiedz Link
mmagi Re: krem przeciwzmarszczkowy na prezent-jaki? 05.10.07, 11:55 aaa to chyba juz kiedys byłoooo? Odpowiedz Link
3.14-czy-klak Re: krem przeciwzmarszczkowy na prezent-jaki? 05.10.07, 11:58 znaczy ktos dostał? Odpowiedz Link
mmagi Re: krem przeciwzmarszczkowy na prezent-jaki? 05.10.07, 12:13 znaczy ze mam wrazenie ze juz zakładałes taki watalPP Odpowiedz Link
3.14-czy-klak Re: krem przeciwzmarszczkowy na prezent-jaki? 05.10.07, 12:17 fakt! se przypomniałem o dniu babci Odpowiedz Link
3.14-czy-klak Re: @#$@^$@$%$@#$$$ /nt. 05.10.07, 11:59 jesteś? no myślałem, że CIę w pracy nie będzie i po niespodziance qrd Odpowiedz Link
vandikia Re: @#$@^$@$%$@#$$$ /nt. 05.10.07, 12:01 jestem, ale wlasnie zrozumialam ze wraz z pierwsza zmarszczka Twoj zachwyt nad moją skromna osoba pojdzie sie gonic w sina dal ((( zafundujcie mi botox moze odrazu? )))))) Odpowiedz Link
3.14-czy-klak Re: @#$@^$@$%$@#$$$ /nt. 05.10.07, 12:03 no to juz nie 19 lat było nie było a moze krioterapia w SPA? Odpowiedz Link
vandikia Re: @#$@^$@$%$@#$$$ /nt. 05.10.07, 12:07 pedofilstwo Ci sie udziela czy jak? )))))))))) masaz w SPA... o na dobrej drodze jestesmy Odpowiedz Link
3.14-czy-klak Re: @#$@^$@$%$@#$$$ /nt. 05.10.07, 12:09 to tkwi we mnie)))))a nie udziela bo niby od kogo ma sie udzielać? kroterapia to nie masaż powiew chłodu Odpowiedz Link
vandikia Re: @#$@^$@$%$@#$$$ /nt. 05.10.07, 12:12 no jak? od dyzirnego PP ta no ze sluchem to nie mam problemow jeszcze ))) ale zamienmy chlod na masaz i bedzie git (najlepiej kregoslupa) ) Odpowiedz Link
3.14-czy-klak Re: @#$@^$@$%$@#$$$ /nt. 05.10.07, 12:14 co jak? geny albo mleko matki masaż SPArówką? Odpowiedz Link
vandikia Re: @#$@^$@$%$@#$$$ /nt. 05.10.07, 12:17 oj to czeba Ci geny naprawic ) bez, problemow z cera nie mam )))))) Odpowiedz Link
3.14-czy-klak Re: @#$@^$@$%$@#$$$ /nt. 05.10.07, 12:19 znaczy scyzorykiem ciachnąć? ale jakas chuda jesteś? Odpowiedz Link
vandikia Re: @#$@^$@$%$@#$$$ /nt. 05.10.07, 12:21 zbyt drastycznie Ci nie pasi to sie nie patrz Odpowiedz Link
3.14-czy-klak Re: @#$@^$@$%$@#$$$ /nt. 05.10.07, 12:23 to jak chcesz te geny zmienić? ja patrze i nic nie widzę))))))))) Odpowiedz Link
vandikia Re: @#$@^$@$%$@#$$$ /nt. 05.10.07, 12:25 nie wiem nie wiem, pomysle, poradze sie specjalisty to sie nie patrz Odpowiedz Link
vandikia Re: @#$@^$@$%$@#$$$ /nt. 05.10.07, 12:34 gamonologa chyba draznisz mnie )))))) Odpowiedz Link
3.14-czy-klak Re: @#$@^$@$%$@#$$$ /nt. 05.10.07, 12:37 a mongologa można z tego ułozyc tam gdzie mysle? Odpowiedz Link
vandikia Re: @#$@^$@$%$@#$$$ /nt. 05.10.07, 12:39 trenuj trenuj, zrobie z Ciebie 2 miszcza scrabblowego (zaraz po mnie oczywista) ))) a ja nie wiem czy Towje mysli az tam dochodzą? Odpowiedz Link
3.14-czy-klak Re: @#$@^$@$%$@#$$$ /nt. 05.10.07, 12:42 Ty nie wiesz co to jest dy moje mysli to nawet do rogu ulicy siegają Odpowiedz Link
vandikia Re: @#$@^$@$%$@#$$$ /nt. 05.10.07, 12:50 wiem juz )))) i bede walczyla o dopisanie tego do slownika alternatywnego DD strasznie dlugie musza byc )) Odpowiedz Link
3.14-czy-klak Re: @#$@^$@$%$@#$$$ /nt. 05.10.07, 12:52 a walka będzie cięzka inaczej mówiąc dalekosiężne Odpowiedz Link
vandikia Re: @#$@^$@$%$@#$$$ /nt. 05.10.07, 12:54 niekoniecznie, juz zbuntowalam geologow na forum kur ))))) no i to jest super, nie tylko chwilą Odpowiedz Link
3.14-czy-klak Re: @#$@^$@$%$@#$$$ /nt. 05.10.07, 12:57 no i co jakie wieści? to trzeba sie brac za robotę chyba? Odpowiedz Link
niedzwiedzica_sousie Re: @#$@^$@$%$@#$$$ /nt. 05.10.07, 12:39 tak to jest jak sie nie ma do zaoferowania nic poza gładką buzią )))))))))) Odpowiedz Link
vandikia Re: @#$@^$@$%$@#$$$ /nt. 05.10.07, 12:42 najlepiej jak sie ma cos plus gladka buzie i gladka dupe tez Odpowiedz Link
niedzwiedzica_sousie Re: @#$@^$@$%$@#$$$ /nt. 05.10.07, 12:46 tylko mózg lepiej jak jest falowany )) Odpowiedz Link
vandikia Re: @#$@^$@$%$@#$$$ /nt. 05.10.07, 12:52 gładka buzia nie wyklucza pofałdowanego mózgu Odpowiedz Link
niedzwiedzica_sousie Re: @#$@^$@$%$@#$$$ /nt. 05.10.07, 13:06 pewnie że nie, jestem tego żywym dowodem he he he hehe Odpowiedz Link
mmagi Re: @#$@^$@$%$@#$$$ /nt. 05.10.07, 12:46 no to akuratny,a cooo?bedziesz z niego zbierał krem? Odpowiedz Link
3.14-czy-klak Re: @#$@^$@$%$@#$$$ /nt. 05.10.07, 12:47 na krem za późno teraz ino bryndza Odpowiedz Link
3.14-czy-klak Re: jak u capa:O? nt 05.10.07, 12:53 ciekawe dlaczego nie z medużą CI się skojarzyło np?)))))))) Odpowiedz Link
niedzwiedzica_sousie Re: @#$@^$@$%$@#$$$ /nt. 05.10.07, 12:47 18 cm??? ale co??? bo przykładałeś do dupy, chyba nie otwór????? Odpowiedz Link
niedzwiedzica_sousie Re: okapnik:)? nt 05.10.07, 13:07 zbierają ci się na nim rodzynki? Odpowiedz Link
3.14-czy-klak Re: @#$@^$@$%$@#$$$ /nt. 05.10.07, 12:01 zwróć uwage ilae razy powtarza się $ -pazernośc qrd Odpowiedz Link
vandikia Re: @#$@^$@$%$@#$$$ /nt. 05.10.07, 12:02 a ja pie.... dobry jestes )))))))))) jeszce troche i zwroce wszystkie gifty jakie dostalam do tej pory (misia z mikrofali tyż) ))))))))))) Odpowiedz Link
3.14-czy-klak Re: @#$@^$@$%$@#$$$ /nt. 05.10.07, 12:04 ciekawe jak orgazmy zwrócisz?))))) Odpowiedz Link
vandikia Re: @#$@^$@$%$@#$$$ /nt. 05.10.07, 12:09 jak bedziesz potrzebowal nerki do przeszczepu to Ci oddam, pasi? Odpowiedz Link
3.14-czy-klak Re: @#$@^$@$%$@#$$$ /nt. 05.10.07, 12:10 a jak przeszczep zostanie odrzucony? Odpowiedz Link
vandikia Re: @#$@^$@$%$@#$$$ /nt. 05.10.07, 12:13 no to nie wiem? chyba nie umiem znalezc odpowiadajacej temu wartosci, zmaterializowac sie tego nie da, bo nie wyobrazam sobie takiego bogactwa, ktore rownaloby sie tym przezyciom. Moze na Sadzie Ostatecznym jak to przypomnisz, to Ci przepustke z miejsca dadza? PPPPPPPPPPPPPPPP Odpowiedz Link
3.14-czy-klak Re: @#$@^$@$%$@#$$$ /nt. 05.10.07, 12:16 jeden lód móglby wszystko załatwic Odpowiedz Link
vandikia o i to jest odpowiedni moment 05.10.07, 12:18 Najlepsza metoda na wkurwienie barmana: - Whisky. - Z lodem? - Nie, bez loda. ))))))))))))))))))))))))))))))))) Odpowiedz Link
3.14-czy-klak Re: o i to jest odpowiedni moment 05.10.07, 12:20 dobrze ze nie jestem barmanem Odpowiedz Link
vandikia Re: o i to jest odpowiedni moment 05.10.07, 12:22 etam dobrze, wiesz jakie mialbys rwanie u 19latek? )))))) Odpowiedz Link
3.14-czy-klak Re: o i to jest odpowiedni moment 05.10.07, 12:24 wystarczy ze na kosza pójdę i tak mam))))))))))))wszystkie chcą mnie kryć Odpowiedz Link
vandikia Re: o i to jest odpowiedni moment 05.10.07, 12:26 niestety w temacie kosza mnie juz nie zbajerujeszm bo bylim, widzielim i nie wierzym PPPPPPP Odpowiedz Link
3.14-czy-klak Re: o i to jest odpowiedni moment 05.10.07, 12:38 no widzisz ze nie gryzie)))) Odpowiedz Link
vandikia Re: o i to jest odpowiedni moment 05.10.07, 12:40 a jak ugryzie? w ogole masz pozwolenie na hodowanie tego? Odpowiedz Link
vandikia Re: o i to jest odpowiedni moment 05.10.07, 12:50 co z tego, jak krew ma sie polac? ))) Odpowiedz Link
niedzwiedzica_sousie Re: @#$@^$@$%$@#$$$ /nt. 05.10.07, 12:41 to vandzia też miała tylko jeden orgazm? Odpowiedz Link
vandikia Re: @#$@^$@$%$@#$$$ /nt. 05.10.07, 12:19 juz sie tak nie rozkojarzaj )))))))))) Odpowiedz Link
3.14-czy-klak Re: @#$@^$@$%$@#$$$ /nt. 05.10.07, 12:22 no to pistacyjny niech będzie)))) Odpowiedz Link
vandikia Re: @#$@^$@$%$@#$$$ /nt. 05.10.07, 12:23 ale to latem, teraz sie przeziebisz tylko i zaden rewanż Odpowiedz Link
3.14-czy-klak Re: @#$@^$@$%$@#$$$ /nt. 05.10.07, 12:33 a cos mnie w jajka chyba dziabnęło? Odpowiedz Link
3.14-czy-klak Re: @#$@^$@$%$@#$$$ /nt. 05.10.07, 12:39 po zwojach bąki puszczam a kicham po jajkach Odpowiedz Link
vandikia Re: @#$@^$@$%$@#$$$ /nt. 05.10.07, 12:41 po czym te baki, że dym uszami idzie? )))))))))))))))) Odpowiedz Link
3.14-czy-klak Re: @#$@^$@$%$@#$$$ /nt. 05.10.07, 12:55 to zaczerpnijmy swieżego powietrza Odpowiedz Link
raduch Re: @#$@^$@$%$@#$$$ /nt. 05.10.07, 12:13 Ziuuuu, grobowcowym chłodkiem powiało. Odpowiedz Link
vandikia Re: @#$@^$@$%$@#$$$ /nt. 05.10.07, 12:17 no kurde jak sie czlowiekowi wmawia, ze 25 lat to juz z gorki to czym ma wiac jak nie grobowcowym chlodem? ))))) Odpowiedz Link
raduch Re: @#$@^$@$%$@#$$$ /nt. 05.10.07, 12:21 Mnie to mówisz? Staruszkom to dopiero chłodek szkodzi. Odpowiedz Link
raduch Re: @#$@^$@$%$@#$$$ /nt. 05.10.07, 12:42 No dobra. Wystarczy. Starośc to wtedy, gdy zostawiasz więcej pieniędzy w aptece niż monopolwym. Odpowiedz Link
vandikia Re: @#$@^$@$%$@#$$$ /nt. 05.10.07, 12:49 a propos ostatnio rozmawialam z kims o starosci rozpatrywalismy 2 opcje 1. jestes niedolezny fizycznie, ale sprawny psych 2. niedolezny psych (miazdzyca itd) ale sprawny fiz i doszlam do wniosku, ze 1. jest lepsze dla rodziny chyba jesli taka osoba wciaz poznaje, jest przytomna itd.. a dla tej osoby nie, bo nie moze wykonywac sama podstawowych czynnosci zachowujac przy tym swiadomosc 2. lepsze w sumie dla osoby starszej, bo moze sama sie poruszac, a to ze nie pamieta twarzy i nie wie w jakiej rzeczywistoci zyje jej juz nie przeszkadza, natomiast otoczenie cierpi no ale to takie tylko rozwazania ciut powazniejsze w weekendowym watku Odpowiedz Link