gzyra
10.05.05, 12:54
Tydzien Wegetarianizmu - nowe info
Tydzien Wege, organizowany wspolnie przez Empatie empatia.pl i Vive!
www.viva.org.pl/ JUZ WKROTCE. Wkrotce tez ruszy specjalna strona www
poswiecona tej imprezie.
W tej chwili przylaczyli sie ludzie z 55 miast. Oznacza to, ze w TW
zaangazowane sa setki nieobojetnych ludzi. Zwazywszy na to, ze to pierwszy w
historii Tydzien Wege na ziemiach polskich :-), jest niezle.
Wspolnie z Viva wydrukujemy okolo 150 tys. ulotek, beda tez plakaty. Ulotki
Empatii mozna sciagnac stad: empatia.pl/str.php?dz=83
To ostatni moment na Wasze zgloszenie jako organizatora TW, napiszcie na
wege[malpa]empatia.pl, przylaczcie sie - przeslemy materialy (w tym filmy na
CD). Pamietajcie, naprawde wystarczy chociaz skromny wklad - mala akcja
uliczna, rozdawanie ulotek, cos, co moze zrobic kazdy.
Go veg! :-)
gzyra (Empatia)
Czarek (Viva!)
PS Uwaga: w Poznaniu TW jest wczesniej - www.wegepoznan.prv.pl/