Dodaj do ulubionych

Sklepy internetowe?

23.05.11, 08:19
Drodzy Mieszkańcy, robicie zakupy przez internet? Mnie ostatnio naszła taka ochota i chyba przestawię się na sklepy internetowy(dla mnie doba jest za krótka, żeby robić zakupy w marketach), tylko nie wiem jeszcze jaki... Ostatnio widziałam na osiedlu samochód Foodni.pl, zakupy do domu. Ktoś zamawiał, jest zadowolony?
Pozdrawiam!
Obserwuj wątek
    • kociaczek30_net Re: Sklepy internetowe? 23.05.11, 08:38
      ja jeszcze nie zamawiałam ale smochód widziałam i mam chęć zamówić coś na piątek kurczę ostatnio mam tak mało czasu że nie mam kiedy po głupie bułki wyjśća jak by mi ktoś tak przywiózł jedzonko do domu hmmm niezła myśl
    • an.d.10 Re: Sklepy internetowe? 23.05.11, 14:18
      Zapraszam do nowego serwisu, w którym znajdziecie sklepy różnych branż. Dla kobiet, dzieci, mężczyzn, dla wszystkich. Mix zakupów w jednym miejscu. Oszczędność czasu i pieniędzy. Tylko konkretne, sprawdzone oferty strona po stronie. Bezpiecznie, tanio, szybko, solidnie. Promocje, wyprzedaże, obniżki, nowości!
      Serwis tworzony przez człowieka, a nie przez roboty.
      Już 26-go Maja mała przebudowa. Więcej sklepów, lepsza przejrzystość strony, pomoc dla kupujących i niezdecydowanych, kody rabatowe i wiele innych atrakcji. Księga gości czeka, zapraszam.
      zakupymix.pl
      • oczkopoland99 Re: Sklepy internetowe? 23.05.11, 21:42
        Ja zamawiałem na Foodini.pl, to nowy sklep w Łajskach, z tego co czytałem, jeżdżą po okolicy i po całej Wawie. Ja jestem bardzo zadowolony, dostałem to co chciałem, na odpowiednią godzine, będę na pewno korzystał jeszcze. POLECAM!!!
    • fantin85 Re: Sklepy internetowe? 19.11.14, 13:30
      ja zamawiam dość często. Trzeba troszkę się dziś pilnować, bo sklepów sporo i nie wszystkie działają uczciwie. Sam to odczułem kilka razy. Ale nie ma się co zrażać tylko szukać opinii. Ja polecam np. sklep z płytkami dekori.eu

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka