Dodaj do ulubionych

położna?

IP: *.jmdi.pl 06.05.13, 18:59
Witam,

mam pytanie do mam, które są zarejestrowane w przychodni na Białołęce. Wiem, że po narodzinach muszę gdzieś zapisać dziecko i tu pytanie brzmi - gdzie? czy możecie polecić którąś przychodnię? Czy jest w niej położna środowiskowa, która musi przyjść do nas kilka razy po porodzie? Jeśli tak, to czy możecie polecić kogoś konkretnego? Będę wdzięczna za każde namiary. Mieszkam na Nowodworach i obawiam się, że zostaje mi tylko zoz na Milenijnej, ale może ktoś mnie miło rozczaruje ;)
Obserwuj wątek
    • Gość: natanico Re: położna? IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 09.05.13, 16:24
      Zapisujesz sie gdzie chcesz,przeciez sa przychodnie inne niz Milenijna.A czy pojawi sie polozna srodowiskowa to zalezy od przychodni.Z tego co slyszalam u nikogo nikt sie nie pojawil,no moze u mojej kolezanki z Medycyny Rodzinnej ktos byl.Jest za malo przychodni na tyle osob,a zazwyczaj lekarzom chodzi glownie o obowiazkowe szczepienia.Z pytaniami kieruj sie do pielegniarki na miejscu lub w necie zadawaj pytania mamom badz na portalu z lekarzami (np.dziecko24.pl)
        • doctor_who Re: położna? 25.05.13, 13:48
          Również polecam Książkową 9, jeżeli chodzi o położną. U nas była 3 razy, bardzo konkretna, starsza osoba pod 60. Za każdym razem dawała sporo fajnych rad dotyczących wychowania dziecka, zostawiała też telefon na wszelki wypadek etc.

Acha, pediatra z Książkowej to pomyłka, ale położna super i dla niej warto się zapisać.
    • lepotica Re: położna? 14.09.17, 09:24
      Ja zapisałam na Odkrytą (goldenmed) prywatna przychodnia ale mają kontrakt z nfz na pediatrów, położną, szczepienia itp. Jestem bardzo zadowolona z położnej (p. Jolanta) - była u nas 3 razy, bardzo miła, pomogła nam z przystawianiem do piersi zbadała małą i mnie, zważyła, generalnie naprawdę ok :)
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka