Dodaj do ulubionych

LABRADOR znaleziony Warszawa

27.07.08, 14:19
Wczoraj (26 lipca) ok. 14:00 w Warszawie przy Tesco ul. Stalowa
znaleziono czarnego labradora, psa. Jest mlody (byc moze ok 2 lat),
zywiolowy, zadbany. Nie mial obrozy. Niczego sie nie boi, towarzyski,
zsocjalizowany i z ludzmi, i z innymi psami.

W tej chwili jest u moich znajomych i w razie czego chyba u nich
zostanie - ale widac, ze jest domowym psiakiem i prawie na pewno ktos
gdzies go szuka. Co prawda nie ma tatuazu, ale na ogol wiadomo, jesli
komus w sasiedztwie ginie taki fajny psiak. Dlatego jesli cos
uslyszycie, prosze o info albo na maila martakurpinska@o2.pl lub na
nr
tel: Marcin 602 306 104
Obserwuj wątek
    • mekej LABRADOR znaleziony Warszawa -zdjęcia 28.07.08, 22:27
      img176.imageshack.us/img176/5832/maxvelmesser7ze5.jpg
      img176.imageshack.us/img176/7346/maxvelmesser6lx3.jpg
      img396.imageshack.us/img396/311/maxvelmesser3gn2.jpg
      img176.imageshack.us/img176/8964/maxvelmesser4to9.jpg
      img396.imageshack.us/img396/6475/maxvelmesser2aw6.jpg

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka