25.11.13, 23:42
Dla ciekawych kilka zdjec naszego malucha ,dodalam do swojej galerii profilowej :).
Obserwuj wątek
    • an3czka2 Re: Fotki ;-) 26.11.13, 11:01
      Następny słodziaczek :), ciekawe umaszczenie choć pewnie się zmieni jak u większości:). Powodzenia w wychowaniu i ułożeniu maluszka. Pozdrawiam Ania z Lilą i Fabcią.
      • egeltje Re: Fotki ;-) 26.11.13, 11:14
        No wlasnie,czy wg Was,jest szansa,ze mu sznupka troszke zjasnieje ? Pewnie grzbiet i na glowie bedzie jasniejszy,ale po cichu bym tez chciala zeby i pysio tez troche zjasnial,bo teraz nawet oczek nieraz nie widac na tym czarnym tle :P.
        • emersee Re: Fotki ;-) 26.11.13, 11:31
          Przecudowny, przekochany, przesłodki siureczek :) Jest bardzo duże prawdopodobieństwo, że pyszczek również się zmieni. Tak jak ludzie....psiaki też zmieniają kolor swojego włosia :) Witamy Was w "stadzie" ;) :)
          Karolina i Daffy :)
          • egeltje Re: Fotki ;-) 26.11.13, 11:36
            Dziekujemy slicznie!:) No i bede obserwowac jak sie zmienia kolorek-chociaz oczywiscie,jesli pozostanie ciemny to tez nic nie szkodzi ;). Najwazniejsze,zeby byl zdrowy i tak kochany jak do tej pory :). Dziewczyny,wasze misiaki tez sa cudne wszystkie -podejrzalam je sobie w profilach :)
            • maria0511 Re: Fotki ;-) 26.11.13, 11:58
              Śliczny,a to zdjęcie z tymi kiełbaskami kapitalne widać jaki słodki rozrabiaka.
              One zmieniają raz w życiu włos około 10tego miesiąca wtedy będziesz wiedziała jak będzie wyglądał.Moja panna trikolor białe brązowe czarne pozostał ciemny pyszczek reszta biało biszkoptowa a był w tych kolorach co moja kotka cieszyłam się że będę miała dwa równe kolorystycznie zwierzaczki można zobaczyć na moim profilu. Maria
              • egeltje Re: Fotki ;-) 26.11.13, 12:17
                Maria,wlasnie obejrzalam Twoje milusinskie:).Sliczna jest twoja sunia! Ale faktycznie bardzo zjasniala,tam gdzie byl ten rudawy kolor. Na pyszczku te ciemnijsze wasy jej zostaly:)
                • an3czka2 Re: Fotki ;-) 26.11.13, 21:50
                  Wiesz ja mam porównanie, bo wiem jak mojej lili maluszki się zmieniały. Pierwsze dni po oszczenieniu były dosłownie ciemno brązowo- biało- czarne i Fabcia czarno- biała. Jedynie Fabcia została czarni-biała, a reszta to tricolorki jasne. Mamy z maluchami kontakt więc obserwuję jak podorastały i zmieniały się. Będzie na pewno śliczny maluch.
                  Pozdrawiam Ania
                  • egeltje Re: Fotki ;-) 26.11.13, 22:05
                    Skoro tak,to moze i nasz Snoopek troszke pojesnieje (tylko o sznupke mi chodzi,cala reszta moglaby sie taka ostac jak jest teraz :) ). Aniu,a czy moglabym te maluszki Twojej suni gdzies na zdjeciach obejrzec? Ciekawi mnie jak u nich ten kolorek ewoluowal.
    • an3czka2 Re: Fotki ;-) 28.11.13, 20:46
      Nie wiem dlaczego nie wyświetla zdjęć, a może spróbujcie tu na tym adresie.fotoforum.gazeta.pl/5,2,an3czka2.html . Może tu się uda:).
      Pozdrawiam Ania.
        • egeltje Re: Fotki ;-) 29.11.13, 19:19
          Wspaniale panienki,Aniu!!Mnie tez sie udalo otworzyc fotki:). Te maluszki u Was urodzone tez przeslodkie!Czy Fabia i Maxiu zostaly u Ciebie,czy tlko Fabia?
          • an3czka2 Re: Fotki ;-) 29.11.13, 23:17
            Dzięki:). Są kochane, a maluszki to przemiłe wspomnienie. Mamy furę filmików od pierwszego dnia ich życia, oglądamy je często. Bardzo chciałam i Maxia zostawić, ale 3 psiaki to za dużo jak na nas i warunki. Jak bym miała dom z ogrodem, to na pewno by został z nami. Wet jednak odradził nam , bo mały z czasem mógł by dobierać się do panienek. Pies to jednak pies i niestety instynkt jest silniejszy niż więzy rodzinne:). Byliśmy najbardziej do niego przywiązani, bo przeszliśmy z nim piekło, uratowaliśmy mu życie, a właściwie lekarze. Miał około 5 % na przeżycie po zapadnięciu płuc, ale wola życia u niego zwyciężyła. Warto było jeżdzić z nim na zabiegi tlenoterapii, zastrzyki , karmić szczykawką co 2 godziny, bo wyrósł na cudownego psiaczka. Ma cudowny charakter, trafił do super ludzi którzy bardzo go kochają. Reszta też była cudowna, ale Maxiu to Maxiu...Została z nami Fabcia, kochane stworzenie, ma też super charakter.
            Pozdrawiam Ania.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka