conniej
05.10.14, 10:17
Cześć, szukam chętnych na wyjazd do Stanów w 2015 roku. Może być na własną rękę albo z biurem podróży. Nie mam jeszcze konkretnego planu, ale chciałabym pozwiedzać Nowy York, zachodnie wybrzeże i parki narodowe. Wyjazd na około 3 tygodnie, bo pewnie dłuższego urlopu nie dostanę. Ja K38 Poznań.