05.10.14, 10:17
Cześć, szukam chętnych na wyjazd do Stanów w 2015 roku. Może być na własną rękę albo z biurem podróży. Nie mam jeszcze konkretnego planu, ale chciałabym pozwiedzać Nowy York, zachodnie wybrzeże i parki narodowe. Wyjazd na około 3 tygodnie, bo pewnie dłuższego urlopu nie dostanę. Ja K38 Poznań.
Obserwuj wątek
    • ivis Re: USA 2015 06.10.14, 22:07
      hej
      mam plan na wrzesień 2015,
      i parki i prawdopodobne NYC
      odezwij sie do mnie na priv jeśli jesteś zainteresowana

      pozdrawiam
    • ola_travelling Re: USA 2015 10.10.14, 21:28
      Cześć, a odpowiadałby Ci lipiec/sieprien? Mam wtedy 2 miesiace wakacji. Mieszkałam rok w Stanach, w Nowym Jorku i Los Angeles. Nowy Jork to moje najukochanśze miasto :) mam 30 lat, jestem z Wrocławia
    • ola_travelling Re: USA 2015 10.10.14, 21:29
      moj emali aleksandrafront4@gmail.com

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka