Dodaj do ulubionych

Ty Maxi nie marudz tylko podaj przepis na te

23.06.06, 23:37
zalew do kurćakasmile)))
Obserwuj wątek
    • mmagi no co??? 23.06.06, 23:39

      • anxiety3 Re: no co??? 23.06.06, 23:42
        no nic smile poszerzamy zakres tematyki praktycznej forum;-P jesli takie cos w
        ogole istnieje tongue_out
    • maximilianna Przepis 23.06.06, 23:43
      ja marudzę?
      Dopiero mogę zacząć i nie pomoże nawet smoczek tongue_out

      Przepis:

      oliwa z oliwek albo olej kto co woli, ja leję na oko, ale z jakieś pół
      szklanki, może 3/4
      czosnek drobno posiekany, główka, albo przepuszczony przez wyciskarkę
      sól, pieprz świeżo mielony, najlepiej biały, bo jest ostrzejszy
      i przyprawy typu oregano, bazylia.
      Wszystko zamieszać w salaterce i układać, obracając, ze wszystkich stron
      kawałki kurczaka.
      Wstawić w chłodne miejsce na noc, moze być do lodówki.
      • mmagi Re: Przepis 23.06.06, 23:45
        główka czosnkusurprised????
        chyba ząbek lub kilkatongue_out
        • maximilianna Re: Przepis 23.06.06, 23:49
          mmagi napisała:

          > główka czosnkusurprised????
          > chyba ząbek lub kilkatongue_out

          Czosnek jest u mnie podstawą w kuchni.
          Ja daję główkę czosnku.
          Bo lubię wink
          • mmagi no to walisz nim tydzień;-)))))) 24.06.06, 00:26

            • maximilianna Re: no to walisz nim tydzień;-)))))) 24.06.06, 00:27
              Nie walę, tylko pachnę.
              2. nie, bo jak się piecze to nie ma takiego mocnego zapachu.
            • audrey.h Re: no to walisz nim tydzień;-)))))) 24.06.06, 00:40
              no to ja cię zamorduję teraz smile
              jest taka zupa prowansalska, na którą składa się wywar z posiekanych conajmniej 3 główek czosnku, a ja
              daję nawet więcej. długo gotowany czosnek (20 minut) pozostawia trochę inny aromat niż ten
              powszechnie znany. człowiek nie ma po tym "chuchu".
              zupa pyszna, moja ulubiona.
              --
              audrey
              • mmagi fuuuuu, apfeeee juz Cie czuję pewnie jadłaś to 24.06.06, 00:42
                z tydzien temu.............................ale daj przepisa na @smile)))
                • audrey.h Re: fuuuuu, apfeeee juz Cie czuję pewnie jadłaś t 24.06.06, 00:44
                  > z tydzien temu.............................ale daj przepisa na @smile)))

                  trochę nie wiem czy żartujesz czy mówisz poważnie smile
                  jak chcesz to za 10 min wyślę, ok?
                  --
                  audrey
                  • mmagi Re: fuuuuu, apfeeee juz Cie czuję pewnie jadłaś t 24.06.06, 00:48
                    trochę żartuję trochę powazniesmile)))
                    czekamsmile)
                    • maximilianna Re: fuuuuu, apfeeee juz Cie czuję pewnie jadłaś t 24.06.06, 00:49
                      mmagi napisała:

                      > trochę żartuję trochę powazniesmile)))
                      > czekamsmile)

                      Przecież podałam na forum, mam jeszcze raz pisać?
                      Skopiuj sobie lub przepiszsmile
                      • mmagi to nie było do Ciebie,pilnuj drzewka:-))) 24.06.06, 00:55

                    • audrey.h Re: fuuuuu, apfeeee juz Cie czuję pewnie jadłaś t 24.06.06, 00:51
                      > czekamsmile)

                      zaraz wysyłam na adres gazetowy.
                      --
                      audrey
                      • mmagi dobra,dzieki;-) 24.06.06, 00:55

                      • maximilianna Re: fuuuuu, apfeeee juz Cie czuję pewnie jadłaś t 24.06.06, 00:56
                        Dzięki Audrey.
                        Lecę na kolację smile
              • maximilianna Re: no to walisz nim tydzień;-)))))) 24.06.06, 00:44
                Mnie zamordujesz Audrey?
                A za co?
                Domyślam się, że nie ma chuchu.
                Poszukam i spróbuję smile
                • audrey.h Re: no to walisz nim tydzień;-)))))) 24.06.06, 00:46
                  maximilianna napisała:

                  > Mnie zamordujesz Audrey?
                  > A za co?

                  nieeee, to było do mmagi, zszokowanej ilością czosnu, jaką Ty stosujesz smile
                  jak chcesz, też wyślę Ci ten przepis.

                  --
                  audrey
                  • maximilianna Re: no to walisz nim tydzień;-)))))) 24.06.06, 00:46
                    Poproszę smile
                    Na gazetowy mail, bo tylko na tym na razie siedzę.
      • mmagi acha,dzieki:-) robie cós podobnego ale mię 23.06.06, 23:46
        sie wydaje ze biały jest słabszy od czarnego??surprised???
      • suczka78 Re: Przepis 23.06.06, 23:47
        robie taka tylko dodaje kostki smakowe pewnej firmy wink
        smaki w zalezności od pożadanego efektu wink
      • audrey.h Dziewczyny, wysłałam, mam nadzieję że doszło n/t 24.06.06, 01:01
        • mmagi Re: Dziewczyny, wysłałam, mam nadzieję że doszło 25.06.06, 21:14
          doszło i podziękowalasmile
          • audrey.h Re: Dziewczyny, wysłałam, mam nadzieję że doszło 26.06.06, 00:16
            > doszło i podziękowalasmile

            tak, podziękowania doszły smile
            --
            audrey
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka