anxiety3 Re: no co??? 23.06.06, 23:42 no nic poszerzamy zakres tematyki praktycznej forum;-P jesli takie cos w ogole istnieje Odpowiedz Link
maximilianna Przepis 23.06.06, 23:43 ja marudzę? Dopiero mogę zacząć i nie pomoże nawet smoczek Przepis: oliwa z oliwek albo olej kto co woli, ja leję na oko, ale z jakieś pół szklanki, może 3/4 czosnek drobno posiekany, główka, albo przepuszczony przez wyciskarkę sól, pieprz świeżo mielony, najlepiej biały, bo jest ostrzejszy i przyprawy typu oregano, bazylia. Wszystko zamieszać w salaterce i układać, obracając, ze wszystkich stron kawałki kurczaka. Wstawić w chłodne miejsce na noc, moze być do lodówki. Odpowiedz Link
maximilianna Re: Przepis 23.06.06, 23:49 mmagi napisała: > główka czosnku???? > chyba ząbek lub kilka Czosnek jest u mnie podstawą w kuchni. Ja daję główkę czosnku. Bo lubię Odpowiedz Link
maximilianna Re: no to walisz nim tydzień;-)))))) 24.06.06, 00:27 Nie walę, tylko pachnę. 2. nie, bo jak się piecze to nie ma takiego mocnego zapachu. Odpowiedz Link
audrey.h Re: no to walisz nim tydzień;-)))))) 24.06.06, 00:40 no to ja cię zamorduję teraz jest taka zupa prowansalska, na którą składa się wywar z posiekanych conajmniej 3 główek czosnku, a ja daję nawet więcej. długo gotowany czosnek (20 minut) pozostawia trochę inny aromat niż ten powszechnie znany. człowiek nie ma po tym "chuchu". zupa pyszna, moja ulubiona. -- audrey Odpowiedz Link
mmagi fuuuuu, apfeeee juz Cie czuję pewnie jadłaś to 24.06.06, 00:42 z tydzien temu.............................ale daj przepisa na @))) Odpowiedz Link
audrey.h Re: fuuuuu, apfeeee juz Cie czuję pewnie jadłaś t 24.06.06, 00:44 > z tydzien temu.............................ale daj przepisa na @))) trochę nie wiem czy żartujesz czy mówisz poważnie jak chcesz to za 10 min wyślę, ok? -- audrey Odpowiedz Link
mmagi Re: fuuuuu, apfeeee juz Cie czuję pewnie jadłaś t 24.06.06, 00:48 trochę żartuję trochę powaznie))) czekam) Odpowiedz Link
maximilianna Re: fuuuuu, apfeeee juz Cie czuję pewnie jadłaś t 24.06.06, 00:49 mmagi napisała: > trochę żartuję trochę powaznie))) > czekam) Przecież podałam na forum, mam jeszcze raz pisać? Skopiuj sobie lub przepisz Odpowiedz Link
audrey.h Re: fuuuuu, apfeeee juz Cie czuję pewnie jadłaś t 24.06.06, 00:51 > czekam) zaraz wysyłam na adres gazetowy. -- audrey Odpowiedz Link
maximilianna Re: fuuuuu, apfeeee juz Cie czuję pewnie jadłaś t 24.06.06, 00:56 Dzięki Audrey. Lecę na kolację Odpowiedz Link
maximilianna Re: no to walisz nim tydzień;-)))))) 24.06.06, 00:44 Mnie zamordujesz Audrey? A za co? Domyślam się, że nie ma chuchu. Poszukam i spróbuję Odpowiedz Link
audrey.h Re: no to walisz nim tydzień;-)))))) 24.06.06, 00:46 maximilianna napisała: > Mnie zamordujesz Audrey? > A za co? nieeee, to było do mmagi, zszokowanej ilością czosnu, jaką Ty stosujesz jak chcesz, też wyślę Ci ten przepis. -- audrey Odpowiedz Link
maximilianna Re: no to walisz nim tydzień;-)))))) 24.06.06, 00:46 Poproszę Na gazetowy mail, bo tylko na tym na razie siedzę. Odpowiedz Link
mmagi acha,dzieki:-) robie cós podobnego ale mię 23.06.06, 23:46 sie wydaje ze biały jest słabszy od czarnego????? Odpowiedz Link
suczka78 Re: Przepis 23.06.06, 23:47 robie taka tylko dodaje kostki smakowe pewnej firmy smaki w zalezności od pożadanego efektu Odpowiedz Link
mmagi Re: Dziewczyny, wysłałam, mam nadzieję że doszło 25.06.06, 21:14 doszło i podziękowala Odpowiedz Link
audrey.h Re: Dziewczyny, wysłałam, mam nadzieję że doszło 26.06.06, 00:16 > doszło i podziękowala tak, podziękowania doszły -- audrey Odpowiedz Link