06.07.06, 11:24
Przydałaby się sjesta w taki upał.
Mogłabym po tym siedzieć dłużej w pracy.
Ale w taki upał nie da się pracować.
Obserwuj wątek
    • occasion Re: Sjesta 06.07.06, 11:34
      ja dzis pracuję od 10 do 20...bez sjesty i przerwy na obiad, bez działającego
      sprawnie dystrybutora z zimną wodąsad
      • suczka78 Re: Sjesta 06.07.06, 11:43
        za kare czy co???
        hellooł dziewczyny wink
        • maximilianna Re: Sjesta 06.07.06, 11:48
          za karę chyba
          tylko co zrobiłaś Occasion?

          Ja dziś mam wolne na szczęście, ale mimo wszystko jest gorąco.
        • occasion Re: Sjesta 06.07.06, 11:48
          za wolne na nauke przed obronąsad


          hellołsmile
          • maximilianna Re: Sjesta 06.07.06, 11:52
            no...
            bo najpierw obowiązki a potem przyjemności
            smile ponoć....
            • occasion Re: Sjesta 06.07.06, 12:05
              wieczorem bede miętosićsmile
              • maximilianna Re: Sjesta 06.07.06, 21:51
                a ja jutro tongue_out
                • heldbaum Re: Sjesta 07.07.06, 01:19
                  jakies zmiany Max w temacie tongue_out
                  • maximilianna Re: Sjesta 07.07.06, 09:59
                    sporo smile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka