maximilianna 06.07.06, 11:24 Przydałaby się sjesta w taki upał. Mogłabym po tym siedzieć dłużej w pracy. Ale w taki upał nie da się pracować. Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
occasion Re: Sjesta 06.07.06, 11:34 ja dzis pracuję od 10 do 20...bez sjesty i przerwy na obiad, bez działającego sprawnie dystrybutora z zimną wodą Odpowiedz Link
maximilianna Re: Sjesta 06.07.06, 11:48 za karę chyba tylko co zrobiłaś Occasion? Ja dziś mam wolne na szczęście, ale mimo wszystko jest gorąco. Odpowiedz Link
maximilianna Re: Sjesta 06.07.06, 11:52 no... bo najpierw obowiązki a potem przyjemności ponoć.... Odpowiedz Link