Dodaj do ulubionych

IBM na czele IT

IP: *.chello.pl 10.02.05, 07:53
Konsultanci to ściemniacze miałem u siebie accenture i ibm`a i pierwsze co
się rzucało w oczy to to że to ściemniacze.
Obserwuj wątek
    • Gość: Konsul Re: IBM na czele IT IP: 212.160.172.* 10.02.05, 16:34
      Mam wrażenie, ż4e jesteś tak enigmatyczny, że mógłbyś zostać ściemniaczem.
      Niestety nie masz wystarczająco dobrego PR aby zostać konsultantem w takim
      rozumieniu jak przedstawiłeś.

      życzę odrobiny więcej doświadczenia.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka