Gość: JJ IP: *.chello.pl 10.02.05, 07:53 Konsultanci to ściemniacze miałem u siebie accenture i ibm`a i pierwsze co się rzucało w oczy to to że to ściemniacze. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Konsul Re: IBM na czele IT IP: 212.160.172.* 10.02.05, 16:34 Mam wrażenie, ż4e jesteś tak enigmatyczny, że mógłbyś zostać ściemniaczem. Niestety nie masz wystarczająco dobrego PR aby zostać konsultantem w takim rozumieniu jak przedstawiłeś. życzę odrobiny więcej doświadczenia. Odpowiedz Link Zgłoś