Dodaj do ulubionych

Livebox-bardzo dziwny problem

21.09.06, 16:52
Witam,
Od razu uprzedzam ze sukalam juz w googlach od wczoraj odpowidzi na moje
pytanie,na stronach polskich i zagranicznych i nie znalalam podobnego tematu.
A wiec: Man od dwoch tygodni liveboxa i od poczatku sa z nim
problemy,mianowicie internet dzialal 2 godz pozniej nie dzialal 12 ,pozniej
znow dzialal 3 ,nie dzialal 8. W infolinii powiedzieli mi,ze to jest nowo
zalozona linia telefoniczna i linia ADSL nie jst jeszcze utworzona, trza
poczekac 7 roboczych.Poczekalam,pan zadzwonil ,ze teraz powinno byc dobrze,ale
nie bylo.*
W "miedzyczasie " uwazylam ,ze internet cudownie zaczyna dzialac po tym jak
sie z kims polacz przez telefon,taki normalny ,stacjonarny ,podlaczony do tego
samego gniada co internet.Im dluzej polacznie si utrzymuje,tym dluzej internet
potem dziala.Dzwonilam jeszcze pare razy na ta infolinie,oni tam podobno
wszystko sprawdzili i wszystko jst niby ok.Nacentrli rowniez a ADSL jets juz
utworzony itez dziala,bo jak facet podlaczal swoj modem to dzialal.
Obecnie korzystam z netu w taki sposob,ze sluchawka jest odlozona na bok z
widelek i wtedy intrnet dziala non stop.
Ale to jest dosc dziwne,co ja moge zrobic?? Dodam jeszcze ,ze nie jestem zbyt
techniczna ,a na dodatek ni mieszkam w olsce,wiec z zadnym fachowcem od
internetu sie nie dogadam,troszke brak mi slownictwa. Moze ktos ma jakas
sugestie co jest nie tak??
Obserwuj wątek
    • Gość: roch Re: Livebox-bardzo dziwny problem IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.09.06, 17:48
      a sprawdzałeś tu:
      forum.neostrada.info/
      tutaj tacy jak ty mają podobne i inne problemy.
    • m.gregor Re: Livebox-bardzo dziwny problem 23.09.06, 14:05
      A telefon przez filtr podlaczylas?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka