Dodaj do ulubionych

P....E PIWKO !!!!!!!!!!!

01.09.03, 13:43
Ja juz kiedyś pytałam i nie doczekałam się odpowiedzi :(((
Niech mi ktoś powie, co to za ścierwo i dlaczego się wszędzie wpieprza!!!???
Czy to cholerstwo nie jest karalne????
Pół biedy, jak wchrzania się na jakąś tam stronę, której szukam dla
rozrywki, ale teraz ładuje mi sie zamiast banku!!!
POMOCY - co z tym g...nem zrobić?!!!
Obserwuj wątek
    • gray Re: P....E PIWKO !!!!!!!!!!! 01.09.03, 15:25
      może zamiast tylu wykrzykników powiesz o co właściwie ci chodzi?
      • beata_ Re: P....E PIWKO !!!!!!!!!!! 01.09.03, 16:08
        Powiedziałam - ładuje się, gdzie niepotrzeba...nie rozumiem tego, wkurza mnie,
        a dziś dodatkowo zablokowało mi wejście do banku.
        Nie wiem, co jeszcze mozna powiedzieć
        • gray Re: P....E PIWKO !!!!!!!!!!! 01.09.03, 16:11
          chyba ci już odpowiedziano na 'komputery'. zrób tak jak piszą - może pomoże.
          • beata_ Re: P....E PIWKO !!!!!!!!!!! 01.09.03, 16:20
            gray napisał:

            > chyba ci już odpowiedziano na 'komputery'. zrób tak jak piszą - może pomoże.
            >

            Wiem, że mi odpowiedziano - Tobie odpowiedziałam z uprzejmości i w podzięce za
            zainteresowanie:-)

            Zrobiłam wedle rady i zobaczymy - na razie weszłam do banku...

Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka