Forum Sport Rowery
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

EuroVelo 9

18.08.20, 09:46
    Kilka dni temu wypróbowałem trasę EuroVelo 9, zaczynającą się w Gdańsku. Zapraszam do mojej (nienajlepszej) oceny początkowego odcinka tej trasy:
        Jak się jedzie trasą rowerową EuroVelo 9.

- Stefan
    Obserwuj wątek
      • stefan4 Re: EuroVelo 9 18.08.20, 10:27
        stefan4:
        > Kilka dni temu wypróbowałem trasę EuroVelo 9, zaczynającą się w Gdańsku. [...]

Jak widzę, admini Forum właśnie zablokowali możliwość dostania się pod adres pozaforumowy przez zwykłe kliknięcie. Osoby chcące się zapoznać z oceną początkowego odcinka trasy EV 9 proszę więc o skopiowanie adresu
          iis.pwsz.elblag.pl/~stefan/Hiking/rowery/Eurovelo9
        i bezpośrednie wklejenie go w okienko adresowe przeglądarki. Jak coś znowu poprawią, to być może ta poodpowiedź nie będzie potrzebna.

- Stefan
      • jureek Re: EuroVelo 9 04.09.20, 16:43
        Niedawno przejechałem drugi polski koniec tej trasy z Nysy do Głuchołaz. Przypadkiem właściwie, bo normalnie to dojeżdżam do Głuchołaz pociągiem, ale w wakacje żaden pociąg na tym odcinku nie jeździł, więc z konieczności musiałem dojechać na dworzec w Głuchołazach rowerem, żeby dopiero tam wsiąść do czeskiego pociągu do Krnova (co ciekawe mój bilet weekendowy polregio i bilet na przewóz roweru były ważne również w czeskim pociągu). Dokładny przebieg trasy można zobaczyć na portalu mapy.cz i w apce na komórkę o tej samej nazwie. Przydała się ta mapka, bo oznakowanie znikało i znowu się pojawiało, ale było niewystarczające. Prowadzenia trasy nie oceniam, bo nie znam na tyle dobrze okolicy, żeby ocenić, czy można by ją poprowadzić lepiej

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka