kraiczek
03.11.05, 14:35
Witam! Marzy mi się jakaś fajna wyprawa rowerowa. Nigdy nie byłem na żadnej
zagranicznej wyprawie bo nie mam z kim. Myślałem żeby pojechać samemu ale w
kilka osób zawsze raźniej. Dlatego piszę tu na forum może ktoś chętny się
znajdzie:) Wyprawa byłaby tak sobie myślę albo do Hiszpanii, Skandynawii lub
na Bałkany. Dzienny dystans 100-150km, czyli tak ze 40-50 dni by to trwało. A
najlepiej to wyjechać i nic nie planować, a decyzje podejmować z dnia na dzień.
Minimum bagażu-jechać obładowanym rowerem to już nie jest taka wielka
przyjemność.
A tak wogóle to mam 20 lat, uczę się i mieszkam w Poznaniu. Posiadam rower
wheeler 800ZX. Acha, na takich wyprawach podobno zawszse coś się psuje, więc
przydałaby się jakaś złota rączka, bo ja nią nie jeste:)
Nie oczekuję konkretnych odpowiedzi, możecie napisać czy wy również marzycie o
takiej wyprawie. W końcu ile można jeździć po tych samych trasach w okolicy, a
zwiedzanie świata rowerem to chyba najlepsze rozwiązanie, pełna niezależność,
byle powietrze było w oponach i można jechać:)
Zapraszam też do swoich spotrzeżeń osoby które już takie wyprawy mają za sobą,
bo ja nie wiem jak z kondycją ale 150km dziennie to chyba amator da radę
przejechac?
Pozdrawiam!