rozbik
04.11.05, 11:21
Byłem w piękny długi weekend nad morzem i wpadłem rowerem w głeboką wodę i
już nie dało się wyjechać. Po powrocie pojechałem na myjnię i umyłem rowerek
aby pozbyc się soli i piasku. Potem popsikałem wd40 aby go zakonserwować ale
ten preparat usuwa także smary.
Gdzie mam nasmarować rower aby był dobrze nasmarowany.