Forum Sport Rowery
ZMIEŃ
    IP: *.lodz.dialog.net.pl 21.12.06, 12:46
    mam pytanie do szanownych forumowiczów :czy obecnie produkowane klamki np LX
    nadają się do współpracy z hamulcami typu cantilever .Wiem z własnego
    doświadczenia,że w odwrotnej sytuacji współpraca tych dwóch części nie jest
    doskonała.Pozdrawiam
    Obserwuj wątek
      • Gość: krawiec Re: klamki IP: 83.168.96.* 29.12.06, 15:49
        Dziłać będzie, ale będa trudne do opanowania :)

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka