Gość: tetetka5
IP: *.lodz.dialog.net.pl
21.12.06, 12:46
mam pytanie do szanownych forumowiczów :czy obecnie produkowane klamki np LX
nadają się do współpracy z hamulcami typu cantilever .Wiem z własnego
doświadczenia,że w odwrotnej sytuacji współpraca tych dwóch części nie jest
doskonała.Pozdrawiam