Forum Sport Rowery
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    car killer

    31.08.07, 23:21
    To że są korki, to normalne jak się bezsensu planuje remonty, nie robi ich
    etapami i jeszcze się przy nich wlecze. Podziękujmy drogowcom.
    A dzisiaj masa żwawo przecież jechała. Nie było dużo postojów. A w gazecie
    niech piszą co chcą.

    A mnie wkurza troche to że się blokuje "agresywnych" kierowców na masie i
    takie akcje dziwne. Nie akceptuje ich i nie mam zamiaru sie przyłączać, choć
    na masie jestem co miesiąc i jeżdżę rowerem codziennie. Dla mnie masa to nie
    walka z kimś o coś, a popularyzacja pewnej idei.

    wyprawarowerowa.blox.pl
    Obserwuj wątek
      • wyprawarowerowa Re: car killer 31.08.07, 23:23
        kurcze, wcale nie chciałem nowego tematu zaczynać ;-)
        sorki
      • czerwonolicy Re: car killer 01.09.07, 01:17
        wyprawarowerowa napisał:

        > A mnie wkurza troche to że się blokuje "agresywnych" kierowców na
        masie.

        Nie rozumiem. Mamy im dać wjechać w tłum rowerzystów?
        • light_trance Re: car killer 01.09.07, 05:19
          Najwyraźniej ten gość tego właśnie chce...
          Tak jest jak się najpierw pisze, a potem myśli. Albo w ogóle nie
          myśli...
          • light_trance Re: car killer 01.09.07, 05:24
            A tak swoją drogą... Mamy tu także Pedestrians Killera :P (hej
            mati :D)
            • freaky_mati Re: car killer 01.09.07, 13:43
              light_trance napisał:
              > A tak swoją drogą...

              Spadaj... :/ :P

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka