wyprawarowerowa
31.08.07, 23:21
To że są korki, to normalne jak się bezsensu planuje remonty, nie robi ich
etapami i jeszcze się przy nich wlecze. Podziękujmy drogowcom.
A dzisiaj masa żwawo przecież jechała. Nie było dużo postojów. A w gazecie
niech piszą co chcą.
A mnie wkurza troche to że się blokuje "agresywnych" kierowców na masie i
takie akcje dziwne. Nie akceptuje ich i nie mam zamiaru sie przyłączać, choć
na masie jestem co miesiąc i jeżdżę rowerem codziennie. Dla mnie masa to nie
walka z kimś o coś, a popularyzacja pewnej idei.
wyprawarowerowa.blox.pl