freemason
22.10.06, 20:23
Niektóre z piosenek z "kabaretu" zostały nagrane i są do odsłuchania na
płytach CD:
www.musiccorner.pl/pp.php?p=53506
Poza "oberkiem gazowniczym" i "kantatą o naszym mieście" nagranymi jeszcze w
czasach "Właśnie leci..." jest i współcześnie aranżowany (poznaję po głosie
Śleszyńskiej i Rozmusa) "anarchistyczny walc". Są to wszystko piosenki z STS
autorstwa Jarosława Abramowa-Newerlego.