enigma22
13.12.05, 10:16
czy w tekstach prawniczych, pełnych paragrafów i ustępów, po liczebnikach
porządkowych należy stawiać kropkę? czy też można zastosować się do zasady
omijania jej w przypadkach, gdy oczywiste jest, że został użyty liczebnik
porządkowy? przy takie ilości cyfr te kropki nie ułatwiają wcale czytania, no
i wyglądają nieciekawie....