Dodaj do ulubionych

Duński łowca głów

12.09.07, 10:04
miasta.gazeta.pl/trojmiasto/1,35612,4479683.html
Obserwuj wątek
    • pia.ed Re: Duński łowca głów 12.09.07, 10:18
      KIEDEYS POLACY WYJEZDZALI "ZA CHLEBEM" ...
      Teraz wymagania wzrosly ...



      "W stoczni zarobię trzy, cztery tysiące złotych - mówi 22-letni
      Bartosz Bellon.
      - To za mało. Chcę, by moja 18-miesięczna córeczka chodziła kiedyś
      do prywatnej szkoły, nosiła markowe ciuchy i uczyła się języków."
      • grenka1 Re: Duński łowca głów 12.09.07, 10:22
        pia.ed napisała:

        > KIEDEYS POLACY WYJEZDZALI "ZA CHLEBEM" ...
        > Teraz wymagania wzrosly ...


        A teraz CHLEB przyjeżdża do Polski.
        • jaga_22 Re: Duński łowca głów 12.09.07, 10:51
          A jarosław mówił,że tylko nieudacznicy wyjeżdżają.
          • 52ania Re: Duński łowca głów 12.09.07, 22:09
            To co on tu jeszcze robi w tej Polsce?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka