Dodaj do ulubionych

Co zamiast wlosow?

30.03.20, 17:20
W ramach zmiany tematu...

Kobitki, ani nie lysieje jeszcze, ani nie siwieje za bardzo, ale mam dosyc moich kiepskich wlosow.
Jako, ze z moda i nowosciami jestem bardzo na bakier, nie wiem co sie dzisiaj nosi.

Moje wlosy ze wzgl na geny i niedoczynnosc tarczycy sa bardzo cienkie i rzadkie. Dopoki mam je bardzo krotkie jest w miare, ale...mam bardzo mala glowe i duza reszte:-) Wiec krotkie wlosy jakos mi nie odpowiadaja. Zazwyczaj moja fryzura to wlosy do ramia spiete jakas klamra z tylu.

Jednak od dwoch lat zapuszczam wlosy i mam wrazenie, ze wcale nie rosna. No moze 2cm na rok, nie przesadzam!

Ogladajac wczoraj film (Unorthodox- strasznie polecam!), pomyslalam sobie o peruce. Potem doszly jeszcze jakies hair toppery....Jestem zielona w tym temacie. Przede wszystkim jednak, nie wiem czy jestem odpowiednim typem do takich cudow🤔 Ja nigdy nie doczepiam paznokci, rzes, brwi itp. Nic nie powiekszam, choc chetnie bym pomniejszyla ;-)

No ale....moje pytanie: jakie sa opcje dla kiepskich wlosow inne niz hair extensions? Czy mozna sie przyzwyczaic do tych wigs/toppers itp?

--
Simplicity is the ultimate sophistication. Leonardo da Vinci
Obserwuj wątek
    • steph13 Re: Co zamiast wlosow? 30.03.20, 18:16
      Sarah Vine napisala nie tak dawno artykul w Daily Mail na ten temat, jako ze sama cierpi od zawsze na problem kiepskich wlosow. Polecala gorąco metodę stosowana przez niejaka Lucinda Ellery. Brzmi dobrze i nie kosztuje fortuny. Autorka przeszła zabieg i wyglada teraz super. Sama sie zastanawiam. Znajdziesz w google.
        • niyaa Re: Co zamiast wlosow? 30.03.20, 22:19
          No to jesli chodzi o extension to napewno nie jest zabieg na slabe wlosy bo obciaza je. Jesli zle sie czujesz w krotkich to masz peruki, doczepki, chustki wszelakiej masci albo poprostu zaakceptowana to co masz bo przy problemach zdrowotnych cudow nie bedzie, chocby do trychologa poszla. Poprawic moze mezoterapia skory glowy ale nie bedzie to spektakularny efekt. Jesli farbujesz to przestan.
    • princesswhitewolf Re: Co zamiast wlosow? 31.03.20, 16:40
      moja znajoma ok 60tki obciela wlosy na krotko, pofarbowala na jasno bo odmladza i mniej widac przeswity a do grzywki robi regularne doczepy wlosow u fruzjera( tylko tam). Ma tez takie wpinane we wlosy doczepy na okres pomiedzy.

I musze ci powiedziec ze ta super krotka fryzurka tylko z ta bujna sterczaca grzywka wyglada rewelacyjnie biorac pod uwage sytuacje wlosowa. Nikt bez dokladnego wgladu nikt by sie nie domyslil ze ona ma jakies problemy z wlosami.

• lucasa Re: Co zamiast wlosow? 31.03.20, 17:12
      Ja mialam znajoma w moim wieku, ktora miala doslownie kilka wlosow na krzyz. Kilka lat temu obciela krociutko, pofarbowala na blond o naprawde super wyglada. Tyle, ze jest to pewnie i czasochlonna i droga opcja bo i odrosty i ciagle podcinanie... ale efekt jest wow
      • kalpa Re: Co zamiast wlosow? 11.04.20, 22:29
        Hej Dziewczyny
        Na problemy z włosami polecam picie świeżego soku z pokrzywy- dwa tygodnie i włosy robią się silniejsze, nie wypadają i bardziej błyszczą.
        Od kilku lat robię takie kuracje jak tylko widze , że włosy robią się gorsze. Zawsze mi pomaga.
        Teraz codziennie rano zbieram świeże, zielone górne listki, wyciskam w wyciskarce i razem z ogórkiem, selerem naciowym i jabłkiem. Sok jest po prostu pycha, bo pokrzywa świetnie się komponuje z właśnie z ogórkiem.
        Pokrzywa pasuje do wszelkich innych soków warzywnych - Cherrie spróbuj, nie pożałujesz :) Gwarantuję :)

--
        Taniec i wiatr to moje żywioły!
        • robak.rawback Re: Co zamiast wlosow? 12.04.20, 01:10
          skad wziasc pokrzywe swieza? i jakie proporcje skladnikow?

kalpa napisała:

> Hej Dziewczyny
          > Na problemy z włosami polecam picie świeżego soku z pokrzywy- dwa tygodnie i wł
          > osy robią się silniejsze, nie wypadają i bardziej błyszczą.
          > Od kilku lat robię takie kuracje jak tylko widze , że włosy robią się gorsze. Z
          > awsze mi pomaga.
          > Teraz codziennie rano zbieram świeże, zielone górne listki, wyciskam w wyciskar
          > ce i razem z ogórkiem, selerem naciowym i jabłkiem. Sok jest po prostu pycha, b
          > o pokrzywa świetnie się komponuje z właśnie z ogórkiem.
          > Pokrzywa pasuje do wszelkich innych soków warzywnych - Cherrie spróbuj, nie poż
          > ałujesz :) Gwarantuję :)
          >
          >
          >
          >

--
          Latest Offer - SussexRoyal Toilet Paper
    • andgie Re: Co zamiast wlosow? 12.04.20, 10:03
      Nie podpowiem co do wlosow, ale obejrzalam Unorthodox- swietnie seria, po prostu swietna. Wlaczylam, zeby zobaczyc poczatek, bo slyszalam o tym filmie wczesniej, a potem zorientowalam sie , ze jest juz pozno w nocy, a Ja koncze ogladac drugi odcinek. Dwa nastepne obejrzalam zaraz z rana.
      • cherrie Re: Co zamiast wlosow? 12.04.20, 20:45
        Ja tez bylam pod wrazeniem. Mam nadzieje, ze bedzie kontynuacja! W tym filmie podobalo mi sie doslownie wszystko: historia, aktorzy, cala oprawa i to artystyczne “cos”.Dawno zaden film mnie tak nie oczerawal!

--
        • andgie Re: Co zamiast wlosow? 12.04.20, 21:30
          Kontynuacji raczej nie bedzie, bo historia sie konczy, gdy Esty opuszcza swoja spolecznosc I meza ( bardzo przystojny Yanky 🥰). W realu pierwowzor Esty - Deborah, zbudowala sobie zycie poza swoja spolecznoscia I jej , juz byly maz, tez to zrobil , dokladniej przeszedl od Ortodoxow do mainstreamowych Zydow. Dziela sie opieka nad synem.
          • cherrie Re: Co zamiast wlosow? 12.04.20, 22:38
            Jednak mialam odczucie, ze producenci zostawili sobie otwata furtke. Nie zdziwie sie, jak bedzie cd. Przeciez to, ze Esty odeszla od jednej spolecznosci nie znaczy, ze odrazu odnajdzie sie w tej drugiej. Dalej mozna o tym pisac/filmowac.
            Fajny jest tez na Netflix’ie krotki dokument, jak krecili film (w Berlinie).

--
            • kalpa Re: Co zamiast wlosow? 13.04.20, 09:07
              Do Robaka :)

Pokrzywę codziennie zbieram świeżą, nad pobliską rzeczka w miejscu, gdzie żadne psy & ludzie nie dochodzą. Bardzo soczysta, zielona tylko kąsa skubana, więc polecam rękawiczki jak masz wrażliwe dłonie. Zbierać trzeba górne liski, sa najlepsze, te poniżej są już łykowate. Co do reszty składników to już sobie sama określasz co lubisz - ja szklankę soku daję 2-3 jabłka, 1/4 ogórka,2 laski selera, te pokrzywy,sok z cytryny do smaku ale jak robię sok wieloskładnikowy, to dodaję marchewkę, paprykę, trochę jarmużu, natkę pietruchy. U mnie w domu wszyscy piją i to chętnie, więc ja zawsze zużywam sporo wszystkiego.
              Spróbuj Robak, myśle, że ci posmakuje i gwarantuję, że włosy wzmocnisz na 100% :)

--
              Taniec i wiatr to moje żywioły!
              • robak.rawback Re: Co zamiast wlosow? 14.04.20, 21:14
                cheers mate ! musze zobaczyc czy kolo mnie nie rosnie, a jak nie, to zakupie z szamansko-veganskiego sklepu ;b

kalpa napisała:

> Do Robaka :)
                >
                > Pokrzywę codziennie zbieram świeżą, nad pobliską rzeczka w miejscu, gdzie żadne
                > psy & ludzie nie dochodzą. Bardzo soczysta, zielona tylko kąsa skubana, więc
                > polecam rękawiczki jak masz wrażliwe dłonie. Zbierać trzeba górne liski, sa naj
                > lepsze, te poniżej są już łykowate. Co do reszty składników to już sobie sama o
                > kreślasz co lubisz - ja szklankę soku daję 2-3 jabłka, 1/4 ogórka,2 laski seler
                > a, te pokrzywy,sok z cytryny do smaku ale jak robię sok wieloskładnikowy, to do
                > daję marchewkę, paprykę, trochę jarmużu, natkę pietruchy. U mnie w domu wszyscy
                > piją i to chętnie, więc ja zawsze zużywam sporo wszystkiego.
                > Spróbuj Robak, myśle, że ci posmakuje i gwarantuję, że włosy wzmocnisz na 100%
                > :)
                >

--
                Latest Offer - SussexRoyal Toilet Paper
            • wiwi1 Re: Co zamiast wlosow? 13.04.20, 15:08
              A ogladalyscie Shtisel na Netflixie? Tez bardzo fajny, nawet chyba bardziej mi sie podobal niz Unorthodox, na pocztaku myslalm, ze Unorthodox to kontynuacja, ale nie...

--
              Eco Forum UK
              • andgie Re: Co zamiast wlosow? 13.04.20, 15:29
                Zainsirowana Unorthodox zaczelam ogladac Shtisel. Shira Haas z Unorthodox tez tam wystepuje. Mysle, ze popularnosc obu produkcja zawdziecza w duzej mierze faktowi, ze pokazuja one tajemniczy swiat bardzo zamknietej spolecznosci. Miedzy innymi dlatego nie widze, zeby byla kontynuacja Unorthodox, bo Esty juz opuscila ten niezwykly swiat I jest juz w "zwyklym" , ktory juz nie jest tak pociagajacy dla widza.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka