05.01.07, 22:06
Czy znacie jakies strony internetowe, sklepy gdzie mozna zakupic meble, pralki, kuchenki gazowe itp rzeczy? /Bede wdzieczna za strony internetowe a jak ktos nie zna strony to chociaz nazwy takich sklepow.
Obserwuj wątek
    • olimpia_b81 Re: Meble 05.01.07, 22:23
      Argos,Ikea.choc to pierwsze nie polecam-szajs.W ikei zaczely sie wyprzedaze.
      Ja kupilam ostatnio super lozko na ebayu, za £100 z przesylka,solidne.

Jesli chcesz zaosczedzic polecam Car Boots'y czy cos jak TRACK 2000.znajdziesz rzeczy uzywane,w super stanie(mam kanape nowke z Ikei-tam £245, ja dalam £20).Sprzet AGD mozna kupic w np CASH GENERATOR.
      • dorotus76 Re: Meble 06.01.07, 07:54
        Ikea ma meble naprawdę fajne i warte swojej ceny meble.
        Niestety nie można robić zakupów przez neta.
        Nie polecam MFI. Nie jestem zadowolona z ich mebli. Cenowo droższe od ikei a
        jakość dużo gorsza; no chyba że te z wyższej półki. I trzeba czekać 6 tyg.

Sprzęt AGD wyszukaj w google, ja zawsze wpisuję np. 'fridge - compare prices' i
        porównuje mi ceny w różnych sklepach; tak kupujemy właśnie lodówkę (nową, za
        dobrą cenę).
        pzdr
    • darma13 Re: Meble 06.01.07, 17:04
      Meble i AGD mozesz tez kupic w B&Q, chociaz ja kupilam u nich komode i nie
      bylam za bardzo zadowolona.
      Z uzywanymi rzeczami jest tez sklep niedaleko Arndale ( jesli wciaz mieszkasz w
      Luton). Meble tam sa raczej nedzne, ale mozna trafic pralki, kuchenki itp za
      nieduze pieniadze i w dobrym stanie.
      Tu masz linka z adresem:
      maps.google.co.uk/maps?hl=en&lr=&q=noah&near=Luton,+UK&radius=0.0&cid=51879666,-
      417560,5171515039840998450&li=lmd&z=14&t=m
      Pozdrawiam
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka