Forum Sport Narty
ZMIEŃ
    18.12.05, 11:53
    Proszę o opinię snowbordzistów o Chopoku.
    Obserwuj wątek
      • marek.przybylski Re: CHOPOK 18.12.05, 12:07
        jak jest sporo sniegu - od gory mozna pomknac sobie offami w puszku i po lasku
        swierkowym - drzewka niewielkie takze nawet jak przylozysz w choinke to
        najwyzej przysypie Cie zrzucony snieg :)
        przy gondolce jest snowpark - sa raile i chopki - niestety jest slabo
        odgrodzony od trasy i czesto staja tam przypadkowi narciarze czy snowboardzisci
        i mozna sie okrutnie zdziwic bedac juz w powietrzu i widzac nagle kogos kto
        wlasnie prosto na zeskok wyjezdza z lesnej sciezynki. Najlepiej w ekipie - jak
        zawsze - ktos pilnuje zeskoku - inni skacza i tak na zmiane. Ogolnie Chopok w
        skali 10 punktowej - 6,5 :)

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka