anma1 18.12.05, 11:53 Proszę o opinię snowbordzistów o Chopoku. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
marek.przybylski Re: CHOPOK 18.12.05, 12:07 jak jest sporo sniegu - od gory mozna pomknac sobie offami w puszku i po lasku swierkowym - drzewka niewielkie takze nawet jak przylozysz w choinke to najwyzej przysypie Cie zrzucony snieg :) przy gondolce jest snowpark - sa raile i chopki - niestety jest slabo odgrodzony od trasy i czesto staja tam przypadkowi narciarze czy snowboardzisci i mozna sie okrutnie zdziwic bedac juz w powietrzu i widzac nagle kogos kto wlasnie prosto na zeskok wyjezdza z lesnej sciezynki. Najlepiej w ekipie - jak zawsze - ktos pilnuje zeskoku - inni skacza i tak na zmiane. Ogolnie Chopok w skali 10 punktowej - 6,5 :) Odpowiedz Link Zgłoś