sliwta 27.10.06, 10:32 Rozważam wyjazd styczniowy na narty właśnie do Davos. Czy ktoś tam był? Jakie są warunki narciasrkie? Bardzo proszę o opinie Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj