Forum Sport Narty
ZMIEŃ
    27.10.06, 10:32
    Rozważam wyjazd styczniowy na narty właśnie do Davos. Czy ktoś tam był? Jakie
    są warunki narciasrkie? Bardzo proszę o opinie
    Obserwuj wątek

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka