Gość: ola
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
23.09.07, 18:19
witam, pewnie ten wątek był już milion razy, ale czy moglibyście
jeszcze raz napisać, gdzie najlepiej wybrać się na narty w ferie
zimowe, chodzi o w/w kraje (zagranica - w miarę blisko granicy).
Chciałabym nocować ok. 5-6 dni, nauczyć się jeżdźić na nartach i
oczywiście trochę pojeździć. Może macie jakieś konkretne adresy
kwater, taki nie zbyt drogie (4 osoby: 2 dzieci (15, 16 lat) i 2
rodziców. Pozdrawiam!