Forum Sport Narty
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    narty w Polsce, Czechach i na Słowacji

    IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.09.07, 18:19
    witam, pewnie ten wątek był już milion razy, ale czy moglibyście
    jeszcze raz napisać, gdzie najlepiej wybrać się na narty w ferie
    zimowe, chodzi o w/w kraje (zagranica - w miarę blisko granicy).
    Chciałabym nocować ok. 5-6 dni, nauczyć się jeżdźić na nartach i
    oczywiście trochę pojeździć. Może macie jakieś konkretne adresy
    kwater, taki nie zbyt drogie (4 osoby: 2 dzieci (15, 16 lat) i 2
    rodziców. Pozdrawiam!
    Obserwuj wątek
      • ron5 Re: narty w Polsce, Czechach i na Słowacji 24.09.07, 10:44
        polecam Velką Racę na Słowacji,dom Cucioredka (lub cos podobnego)na
        stoku ,ze szkółką dla dzieci pod domem.
      • malin7 Re: narty w Polsce, Czechach i na Słowacji 24.09.07, 16:59
        Tak , pod warunkiem ze bedzie zimno i snieg. Bylismy w tym roku, nie nasniezali stokow, bo nie bylo ponizej minus 5 . Przez dwa dni jezdzilismy w Velkiej Raczy, a potem wolelismy dojezdzac do Martinskiego Hola www.martinskehole.sk, gdzie warunki byly swietne.
        • Gość: bob Re: narty w Polsce, Czechach i na Słowacji IP: 217.153.180.* 25.09.07, 10:47
          No i kasy trzeba furę.
          Za tygodniowy pobyt w Cucoriedce (z karnetem rodzinnym na 6 dni i
          żarciem)- 4 osoby zapłaciliśmy w 2006 - 4700zł, w 2007 - 5600zł, a
          na 2008 proponują 6200zł. To już drożej niż Austria, bo tam za
          kwaterę zapłacę 2500zł i ekstra karnety 2+2 = 650Euro, czyli 2400zł.
          1200zł zostaje na żarcie w knajpach. Tylko dojazd droższy o około
          500zł.
          • Gość: Maciej Re: narty w Polsce, Czechach i na Słowacji IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.09.07, 12:23
            Niestety Słowacja przy aktualnym kursie korony stała się ogólnie nieopłacalna.
            Podliczyłem koszt karnetów w nadchodzących sezonie i taniej mi wyszło w Val di
            Sole we Włoszech niż we Vratnej (ilości tras i kolejek do wyciągów nie będę
            porównywał).
            • ron5 Re: narty w Polsce, Czechach i na Słowacji 25.09.07, 18:26
              zgadzam,się Cucioredka nie jest tania,jedynie dojazd jest atutem bo
              z południa blisko.
              Generalnie VR jest fajna na wekendy,podobało mi sie tam,mozna
              znaleźc tanie kwatery w okolicy.
              • Gość: ola Re: narty w Polsce, Czechach i na Słowacji IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.09.07, 13:10
                dzięki, a macie moze fajne namiary na Żywiec, Wisłę, Zakopane
                (pewnie kosmicznie drogie)... Tylko tam mozna chyba jeździć tylko
                jak jest śnieg czy się mylę?
                • Gość: Maciej Re: narty w Polsce, Czechach i na Słowacji IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.10.07, 10:52
                  Niestety dotyczy to każdego miejsca - wszędzie można jeździć tylko wtedy gdy
                  jest śnieg (przynajmniej sztuczny).
      • Gość: tomcioo zuberec IP: 62.87.185.* 01.10.07, 14:02
        mozesz pojechac do zuberca na slowacji, wejdz na www.zuberec.sk
        mozna znalezc kwatery i ceny karnetow oraz kamere na stoku. ponadto
        cieple zrodla i tanie restauracje. wieczorami tez jest co robic,
        oprocz nocnych nart oczywiecie.

        na mojej stronie mam kilka zdjec z zuberca i rochaczy
        www.tomcioo.fotosik.pl
        • Gość: ola Re: zuberec IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.10.07, 11:32
          zaraz zajrzę, dzięki!

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka