Dodaj do ulubionych

Gran Canaria aktulana pogoda!

16.05.12, 09:02
witam,
w neidizle wylatuje na Gran Canarie- prosz epodac jak ajest pogoda?
rozne storny podaja rozne temepratury

pozdrawiam i dziekuje
Obserwuj wątek
    • bemeta calima 16.05.12, 09:23
      Wczoraj o 18.00 42 stopnie, w nocy goraco. Dzis o 7.00 26 st. bedzie goraco, do niedzieli powinno troche odpuscic.
      pozdrawiam,
      bart.
    • gmbh1 Re: Gran Canaria aktulana pogoda! 16.05.12, 10:40
      dziekuję!
      az taka roznica 42-26
      martwie sie troche,ze bedzie chlodniej?
      ale mam andzije,ze nei takz,e trzeba bedzei chozic w długim rekawie?:)
      jakie wrazenia? gdzie jestes dokladnie?
      ja bede w Melonares
      pozdr
      • bemeta Re: Gran Canaria aktulana pogoda! 16.05.12, 11:35
        Przeczytaj uwaznie,
        42 bylo wczoraj wieczorem z tym cholernycm scirocco czyli calima, dzis od rana upal... zapominij o dlugim rekawie. I naprawde mam nadzieje ze odpusci bo jest niewyrobka z tym piachem ciezko oddychac.
        Jestem dokladnie w tej chwili w Playa del Ingles i jest 37 st.
        Od niedzieli oczekuj jakies 25 - 28 stopini i slonce. To najlepsze co cie moze spotkac...
        pozdrawiam.
        • gmbh1 Re: Gran Canaria aktulana pogoda! 16.05.12, 11:37
          oki,
          dzięki wielkie!:)
          j apierwotnei tej miałam byc na Playa del Ingles-ale uciekł mi hotel:(
          i teraz bede w Meloneras-ale to chyb aneidaleko,prawda?
          no włąsnie byłas w Meloneras? jakei tam sa odległosci?dziki za info:)
    • gmbh1 Re: Gran Canaria aktulana pogoda! 16.05.12, 11:57
      czy na GC potrzebne jest obuwie na plaze? tzn czy mozna smigac na boso?
      jest bezpiecznei na boso czy zabrac jakies butki do chodzenia i pływania?
      • bemeta Re: Gran Canaria aktulana pogoda! 16.05.12, 12:54
        Jezeli jestes w Meloneras to najblizej ci bedzie do wydm Maspalomas, bialy piasek, nie nagrzewa sie tak jak wulkaniczny, nie potrzebujesz zadnego obuwia, plaza i dno oceanu piaszczyste, bez problemow.
        Qrde co za upal.....
        Jaki hotel, to ci skrobne jezeli cos wiem na jego temat.
        pozdro,
        bart.
        • gmbh1 Re: Gran Canaria aktulana pogoda! 16.05.12, 13:02
          dzieki
          a do Playa del Ingles daleko? bo mialam nadzije pozyc troche w nocy heheheh
          Meloneras CAy Beach a mailam byc w ANAMAR w Playa del Ingles ,ale mi uciekł:(
          odpcozywasz na GC czy pracujesz?
          jestes z rodzinka?
          • bemeta Re: Gran Canaria aktulana pogoda! 16.05.12, 13:18
            Zostan w Meloneras,
            Aqua Meloneras Ocean Club to najlepszy lokal na GC, w Playa bieda i degrengolada.
            W Playa jak na moj gust to ewentualnie Pacha y Heaven (niby gejowska ta druga ale wszyscy chodza).
            W Meloneras masz swietna restauracje Samsara obok hotelu Palm Beach. Jest tez bardzo przyjemny chill out lokal naprzeciwko Costa Meloneras ale nie pamietam nazwy.
            Pracuje tutaj.
            Pozdrawiam z biura...
            • gmbh1 Re: Gran Canaria aktulana pogoda! 16.05.12, 13:24
              dzięki sliczne
              to ten hotel:www.itaka.pl/wczasy/wyspy_kanaryjskie/gran_canaria/hotel_cay_beach_meloneras_430.php?SEARCH_HOTEL%5Bduration%5D=7&SEARCH_HOTEL%5Bwyloty%5D=WAW&SEARCH_HOTEL%5Bpokoje%5D=DBL&SEARCH_HOTEL%5Bwyzywienie%5D=H&SEARCH_HOTEL%5Bmonth%5D=05&SEARCH_HOTEL%5Bdate%5D=2012-05-20

              pracujesz w Hotelu?
              ile masz lat? szukam męza heheheheh
              • gmbh1 Re: Gran Canaria aktulana pogoda! 16.05.12, 13:25
                :) tylko sei nie boj,zarcik

                to moze jakims przewodnikiem mozesz byc?:)
                pozdraiwam i milej pracy
                ja tez w pracy:)
            • Gość: Lena Re: Gran Canaria aktulana pogoda! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.05.12, 13:25
              Bemeto, a masz może jakieś informacje o hotelu Club de Mar i o miejscowości Puerto de Mogan?
              • bemeta Re: Gran Canaria aktulana pogoda! 16.05.12, 13:38
                Witaj,
                Club de Mar, mimo ze pracowalem 5 lat w Puerto de Mogán (nie mylic z Mogán) moge tylko powiedziec ze ma swietne polozenie przy samej plazy, niewiele jest tak dobrze polozonych objektow na GC.
                Poza tym Puerto de Mogán to zabita dechami dziura ktora za dnia zapelnia sie do granic mozliwosci turystami a wieczorem jedyn otwarty bar to La Bohema.
                Jezeli chcesz plazowac to ok, jezeli cos zobaczyc to wynajmij samochod.
                Pozdrawiam,
                bart.
                • Gość: Lena Re: Gran Canaria aktulana pogoda! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.05.12, 13:39
                  Dzięki wielkie :)
                  Również pozdrawiam
                • Gość: Lena Re: Gran Canaria aktulana pogoda! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.05.12, 13:44
                  A jaką miejscowość polecałbyś równie ładną, ale nie taką dziurę zabitą dechami? Może wyżej wspomniane Meloneras?
            • gmbh1 Re: Gran Canaria aktulana pogoda! 16.05.12, 13:34
              a powiedz jeszcze prosze czy po niemeicku dogadam sie?
              BARDZO DZIEKUJĘ CI za informacje!
              • gmbh1 Re: Gran Canaria aktulana pogoda! 16.05.12, 13:46
                czyli Meloneras jest o.k?
                Czuję ,ze Ty to jzu zmeczony jestes tymi Canarami,co?
                Tyle juz tam mieszkasz czasu:)
              • bemeta Re: Gran Canaria aktulana pogoda! 16.05.12, 13:48
                gmbh
                wrzuc kontakt na solid_pleasure@terra.es
                to ci dam mojego fb,
                tej bandzie troli i gupoli nie zamierzam go publikowac.
                zreszta, zapraszam wszytkich normalnych podroznikow.
                Pozdro,
                bart.
                • gmbh1 Re: Gran Canaria aktulana pogoda! 16.05.12, 13:51
                  o.k dzieki, meil poszedl do Ciebie:)
                • radoslavvv Re: Gran Canaria aktulana pogoda! 18.05.12, 23:20
                  A co sadzisz o Riu Vistamar i Puerto Rico?
                  Sa tam gdzies wypozyczalnie samoch.w poblizu?
                  Co ciekawgo mozna zerknac na GC?
          • Gość: kaja Re: Gran Canaria aktulana pogoda! IP: 194.181.245.* 23.05.12, 15:48
            czy wiesz czy z hotelu cay beach mozna jakis autobusem dotrzec na plaze maspalomas?
            • bemeta Re: Gran Canaria aktulana pogoda! 23.05.12, 18:47
              Cay Beach Princess czy Cay Beach Meloneras?
              Odnosnie busow sie nie wypowiem poniewaz nie korzystam.
              Z Princess to ladnych pare kilometrow, z Meloneras to ze 25 minut na piechote.
              Recepcja z pewnoscia udzieli wszelkich informacji.
              Pozdrawiam,
              bart.
              • Gość: Anq28 Re: Gran Canaria aktulana pogoda! IP: *.173.6.103.tesatnet.pl 25.05.12, 01:51
                Jak tam teraz z pogodą bo patrzę w serwisie pogodowym podają, że w Maspalomas jest za dnia zaledwie 20 stopni, a odczuwalna niby 18,4...:(((
                • bemeta Re: Gran Canaria aktulana pogoda! 25.05.12, 12:13
                  Zmien w takim razie serwis,
                  w tej chwili, w Playa del Ingles 25 maja 11.12 hs
                  26 stopni, bezchmurne niebo, bezwietrznie.
                  Nic tylko na plaze.
                  Pozdro,
                  bart.
                  • Gość: Anq28 Re: Gran Canaria aktulana pogoda! IP: *.173.6.103.tesatnet.pl 25.05.12, 15:03
                    No chyba będę musiała, jak ktoś nie wierzy to proszę...jak byk 19-20 stopni:) a w nocy jeszcze chłodniej.
                    www.meteoprog.pl/pl/weather/Maspalomas/
    • Gość: moli Re: Gran Canaria aktulana pogoda! IP: *.gemini.net.pl 25.05.12, 14:40
      27 st. tam zawsze jest gorąco. Gran Canaria to super wybór
      • Gość: xaniax25 Re: Gran Canaria aktulana pogoda! IP: *.home.aster.pl 31.05.12, 11:20
        Bart a czy możesz coś powiedzieć na temat Hotelu Paradise Costa Taurito?
        Jaka dziś pogoda? My lecimy w niedzielę...
        • bemeta Re: Gran Canaria aktulana pogoda! 31.05.12, 15:54
          W tej chwili, jakies 26 stopni, minimalne zachmurzenie i bezwietrznie, jest swietnie.
          Wlasnie przelecialem z Mogán do Playa del Ingles, Taurito dla mnie to troche dziwne miejsce, taki wawoz z paroma hotelami i czyms w stylu aqua parku. Poza tym to nic tam nie ma, ok pare sklepow, zadnego centrum (no bo czego?) miejsc na dluzsze niz do szosy spacery. Nigdy nie bylem w Lago Taurito wiec o standardzie sie nie wypowiem. Plaza tam niewielka ale wystarczajaca, poniewaz jestesmy w najnizszym oblozeniu rocznym tlumow nie bedzie. Moze przywiac, ale niekoniecznie. Podobno slabo grzeja baseny, ale to nie moja opinia tylko zaslyszane.
          Wezcie auto i pojezdzijcie troche bo moze byc troche nudno caly pobyt tam. Jest szkola nurkowa pod polskim kierownictwem.
          Pozdrawiam,
          bart.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka