Dodaj do ulubionych

Pisanie prac profesjonalne

28.02.19, 22:36
Przyjmuję zlecenia na pisanie prac dyplomowych, doktorskich, zaliczeniowych itp. Specjalizuję się w naukach przyrodniczych, pielęgniarstwie, położnictwie, rehabilitacji, fizjoterapii, dietetyce, kosmetologii, psychologii, pedagogice oraz socjologii.
Oferuję także usługę poprawek merytorycznych i stylistycznych napisanych uprzednio prac.
Terminowość, solidność i oryginalność moich prac to gwarancja Państwa sukcesu na uczelni czy w szkole. Moje prace są wysoko oceniane przez promotorów.
SERDECZNIE ZAPRASZAM!
e-mail: magdziora1234@tlen.pl
Obserwuj wątek
  • andrzejnapisze Re: Pisanie prac profesjonalne 10.04.19, 09:49
   Jesteśmy firmą z 10-letnim doświadczeniem na rynku, która pomaga studentom w pisaniu wzorów prac zaliczeniowych. Współpracujemy z najlepszymi ekspertami!
   Kompleksowa obsługa, stały kontakt z opiekunem, klarowna umowa, płatność ratalna, atrakcyjna cena - to nas wyróżnia!
   Bezpłatna wycena w 30 min!

   Kontakt: andrzej@napisze-to.com
  • aldebaranibetelgeza Re: Pisanie prac profesjonalne 02.03.22, 17:52
   zerknijcie tutaj, ten gośc pracuje oficjalnie i profesjonalnie, podajac dane i nieprzyjmuje zadnych wplat z góry
   wojciechimielskighostwriter.blogspot.com/
  • opracowanianaukowe Re: Pisanie prac profesjonalne 10.10.22, 17:08
   Zapraszam do zapoznania się ofertą opracowań naukowych. Posiadam ponad 10 lat doświadczenia i przez ten czas wykonałem ok. 400 wzorów prac z różnych dziedzin:
   - pedagogika
   - administracja
   - socjologia
   - zarządzanie
   - ekonomia
   - medycyna etc.
   Wszystko dokładnie wyjaśnię, omówię. Gwarantuje wysoki poziom opracowywanego tekstu, jasne zasady współpracy, ratalny system opłat. Nie kuszę natomiast promocjami itd.

   Wszystkich zainteresowanych zapraszam na: tekstynaukowe@interia.pl

   Zachodniopomorskie: Szczecin, Goleniów, Gryfice, Nowogard, Świnoujście, Międzyzdroje, Pyrzyce, Kamień Pomorski.
  • opracowanianaukowe Re: Pisanie prac profesjonalne 16.10.22, 15:31
   Zasady pisania prac i współpracy: wzorypracnaukowych.blogspot.com/2022/10/zasady-pisania-i-wspopracy.html Indywidualne podejście do klienta, ratalny system rozliczania się, brak plagiatu, rzetelność i doświadczenie.

   Autorskie prace licencjackie magisterskie doktorskie wzorypracnaukowych.blogspot.com/2022/10/prace-licencjackie-magisterskie.html Wykonuje opracowania teoretyczne i badawcze, z wielu różnych dziedzin nauki (prace z socjologii, zarządzania i administracji, pedagogiki, politologii, medycyny, ekonomii, filozofii).

   Prace zaliczeniowe z różnych przedmiotów i prezentacje, a także pomoc podczas nauczania zdalnego: wzorypracnaukowych.blogspot.com/2022/10/prace-zaliczeniowe-prezentacje.html szybko i sprawnie, uczciwie i bez plagiatu.

   Profesjonalny antyplagiat i poprawianie prac dyplomowych w zakresie merytoryki, języka i konstrukcji technicznej: wzorypracnaukowych.blogspot.com/2022/10/antyplagiat-korekta-poprawa-prac.html wykonuje przeredagowanie tekstu, rozpisanie bądź zmniejszenie objętości pracy, uzupełniam przypisy i bibliografię.

   Podania, pisma urzędowe (Opieka Społeczna, administracja, pracodawca etc.), sądowe (pozwy, odwołania, wnioski, apelacje): wzorypracnaukowych.blogspot.com/2022/10/podania-pisma-urzedowe.html

   Listy miłosne, wyznania uczuciowe, oświadczyny bądź zakończenie związku w dobrym stylu: wzorypracnaukowych.blogspot.com/2022/10/listy-miosne-wyznania.html opracowania posiadają elementy prozy i poezji, poprzedzone są rozmową z klientem i poznaniem jego stanu emocjonalnego.

   Profesjonalne pisanie mów pogrzebowych, pożegnań, podziękowań i innych mów okolicznościowych w związku z różnymi wystąpieniami: wzorypracnaukowych.blogspot.com/2022/10/mowy-pogrzebowe-okolicznosciowe.html Treści związane z czyjąś śmiercią, z jakimś ważnym wydarzeniem jak awans, nagroda, przejście na emeryturę, ślub etc.

   Zbiór przykładów prac licencjackich magisterskich, przykłady tematów (pedagogika, socjologia, administracja, zarządzanie, resocjalizacja, filozofia, ekonomia, politologia): wzorypracnaukowych.blogspot.com/2022/10/przykady-wykonanych-opracowan-naukowych.html potwierdzenie doświadczenia, profesjonalizmu i wszechstronności

   Zachodniopomorskie: Kamień Pomorski, Pyrzyce, Goleniów, Stargard Szczeciński, Police, Świnoujście, Nowogard, Gryfice, Międzyzdroje, Chojna, Gryfino.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka