Dodaj do ulubionych

Sprzątaj po swoim psie

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.06.05, 08:41
Kosz to tylko połowa rozwiązania. Jak to zbierać? To jest problem. Często
jest rzadkie...
Jak się okazuje jest polski wynalazek, który zaczęły kupowac dla mieszkańców
już niektóre miasta:
www.nie.com.pl/main.php?dzial=akt&id=5700&zaznacz=odgó..my
Nie potrzeba żadnej zmiotki i można to zrobić jedną ręką...
Obserwuj wątek
    • Gość: prakt.(praktyczny) Re: Sprzątaj po swoim psie IP: *.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 25.06.05, 09:58
      Można ten problem rozwiązać, ale trzeba to zrobić z głową i poza destrukcyjnym
      wpływem... biurokracji (czy to samorządowej, czy też państwowej).
      Jest takie proste rozwiązanie, gwarantujące absolutną skuteczność, lecz, znając
      mentalność urzędniczą III RP, trudne do przeprowadzenia.(sic!)
      To tyle...
      • Gość: Troublemaker Re: Sprzątaj po swoim psie IP: 212.106.172.* 25.06.05, 11:15
        ja chcę takie kosze w sosnowcu!!!!
        • Gość: prakt.(praktyczny) Re: Sprzątaj po swoim psie IP: *.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 25.06.05, 12:20
          Problem nie leży w sferze technicznej, lecz mentalnościowej.
          Można spróbować eksperymentu z koszami NA PSIE GÓWNA i zobaczyć, co z tego
          wyniknie, i jak będą te kosze respektowane oraz traktowane przez
          zainteresowanych obywateli. (?)
          Pieski świat...
    • Gość: Katowic Re: Sprzątaj po swoim psie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.06.05, 16:40
      Szkoda, że tego nie ma w katowicach... dlaczego w Polsce wszystkie skwery,
      chodniki i parki muszą być obesrane?!
      • Gość: roro68 To banalna rzecz! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.06.05, 08:04
        Sprzątnięcie psiego g.wna to najprostsza rzecz na świecie. Bierze się dwa
        woreczki śniadaniowe (noszę zawsze w torbie), do środka wsadza się dłoń. Przez
        taką rękawicę chwyta się delikatnie g... prawą dłonią a pauszkami wskazującym i
        kciukiem lewej dłoni ujmuje się brzeg rękawicy-woreczka i wywija na drugą
        stronę przytrzymując palcami prawej dłoni tak, żeby się g... nie wymskło,
        dopóki się woreczek nie wywinie. Gdy już g... jest w pułapce, ruchem okrężnym
        zakręcamy wystający brzeg woreczka i niesiemy do kosza. Estetycznie jest nosić
        też papierowe torebki albo zawinąć woreczek z g... w kawałek papieru, żeby nie
        było widać zawartości woreczka!
        Jak ktoś się brzydzi dotykać g... przez woreczek palcami (nigdy mi jeszcze nie
        pękł, no i zawsze biorę podwójnie!) może zrobić sobie kartonik-szczypce. Karton
        formatu połowy A4 zginamy wpół a dwa wolne brzegi dodatkowo zaginamy do środka,
        żeby powstał rodzaj "szczęk". Taką łapkę kartonową trzymamy dłonią i wkładamy
        do woreczka itd. PS. Kartonik jest jednorazowy, ala zbiera najrzadsze g...
        Wszelkie łopatki i wynalazki są do d... i do psich g... nie polecam.
    • Gość: elo sprzątanie IP: *.solarnet.pl 25.06.05, 23:49
      Jeśli się dobrze przyjrzysz to na zdjęciu zobaczysz,że z przodu na koszu jest
      taki pojemnik oznaczony białą nalepką.W środku są jednorazowe zestawy do
      sprzątania,składające się z łopatki, woreczka i papierowej torebki,oglądałem to
      dokładnie.
    • Gość: obywatel Re: Sprzątaj po swoim psie IP: *.kat.3s.pl 26.06.05, 17:07
      Szkoda, że Prezydentowi Katowic nie przeszkadza "zasrane" miasto.
    • Gość: erka Re: Sprzątaj po swoim psie IP: *.net.pl / 213.25.72.* 27.06.05, 16:46
      wszystkie psy wyrżnąć w pień! albo niech sie ludzie naucza po nich sprzatac!
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka