stoik1 26.07.06, 11:09 forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=20432 szkoda, lubiłem tam czasami zaglądać, chociaż od pewnego czasu ruch był raczej niewielki trudno, zapisywał się nie będę ( jeszcze by mnie nie wpuścili i byłoby mi przykro ; ) ) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
stoik1 forum Nohavica też zamarło... 26.07.06, 11:28 forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=25011 w końcu ile można pisać na temat jednego człowieka nawet jeśli chodzi o samego Mistrza... Odpowiedz Link Zgłoś
lapis.me Re: forum Nohavica też zamarło... 28.07.06, 14:32 To co można, a to co się robi - to są dwie różne kwestie ;) Odpowiedz Link Zgłoś
stoik1 he, pomyłka 26.07.06, 12:18 utrat pisze: "w zwiazku z tym, ze stracilem kontrole nad tym, kto jest zapisany jako uczestnik forum, postanowilem liste wyczyscic. Zostawilem tylko kilka osob, co do ktorych nie mam zadnych watpliwosci. Pozostalych prosze o ponowne zapisanie sie. Tym razem jednak bede te prosby weryfikowac." wychodzi na to, że byłem zapisany : ) Odpowiedz Link Zgłoś