Dodaj do ulubionych

Forum Československo - ukryte

26.07.06, 11:09
forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=20432
szkoda, lubiłem tam czasami zaglądać, chociaż od pewnego czasu ruch był
raczej niewielki
trudno, zapisywał się nie będę ( jeszcze by mnie nie wpuścili i byłoby mi
przykro ; ) )
Obserwuj wątek
    • stoik1 forum Nohavica też zamarło... 26.07.06, 11:28
      forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=25011
      w końcu ile można pisać na temat jednego człowieka
      nawet jeśli chodzi o samego Mistrza...
      • lapis.me Re: forum Nohavica też zamarło... 28.07.06, 14:32
        To co można, a to co się robi - to są dwie różne kwestie ;)
    • stoik1 he, pomyłka 26.07.06, 12:18
      utrat pisze:
      "w zwiazku z tym, ze stracilem kontrole nad tym, kto jest zapisany jako
      uczestnik forum, postanowilem liste wyczyscic. Zostawilem tylko kilka osob, co
      do ktorych nie mam zadnych watpliwosci. Pozostalych prosze o ponowne zapisanie
      sie. Tym razem jednak bede te prosby weryfikowac."
      wychodzi na to, że byłem zapisany : )



      • kubek właśnie ;) 26.07.06, 22:52

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka