Gość: babajaga
IP: *.Kuso.osi.pl
03.04.05, 00:35
A co myślicie o Pandzie? Zainstalowałam tę wersję testową 30-dniową, to tak na
razie, niedługo mam zamiar zainstalowac Nortona, ale póki co....
Czy mimo tego, że wersja testowa zawiera tylko jedną aktualizację, da radę?