IP: *.Kuso.osi.pl 03.04.05, 00:35
A co myślicie o Pandzie? Zainstalowałam tę wersję testową 30-dniową, to tak na
razie, niedługo mam zamiar zainstalowac Nortona, ale póki co....
Czy mimo tego, że wersja testowa zawiera tylko jedną aktualizację, da radę?
Obserwuj wątek
    • 5_monika Re: panda 03.04.05, 13:17
      da radę, była też 90-dniowa w Komputer Swiat
      • Gość: piecyk gazowy Re: panda IP: *.tpnet.pl / *.tpnet.pl 03.04.05, 13:26
        Panda Antivirus Platinum 7.0 PL (wersja 3-miesięczna, wbudowany firewall)
        acs.pandasoftware.com/marketing/microsoft/Plat7MicrosoftPO.exe

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka