Dodaj do ulubionych

Nowa strona Klanu

IP: *.bredband.comhem.se 24.02.05, 23:22
Pod napisem -W NASTEPNYM ODCINKU-widzimy rodzine LUBICZOW a w tle STARA
kuchnia,ktorej juz nie bylo po wakacjach .
Czyzby sponsorzy przestali wierzyc w przyszlosc i moc reklamy tego serialu
i zabrali swije klamoty a Lubiczowie musieli powrocic do swoich
staroci.Jezeli tak to jedno jest pewne -koniec Klanu
Obserwuj wątek
    • Gość: Ten sam Re: Nowa strona Klanu IP: *.bredband.comhem.se 25.02.05, 23:42
      Ta sama uwaga zostala wyslana do do oficjalnej strony Klanu 2 razy i bez zadnej
      odpowiedzi czy wydruku,mimo,ze czytamy tam o wiele glupsze uwagi.
      Co myslec o tym?Cenzury juz podobno nie ma to,zaden polityczny protest to tylko
      rzeczowa uwaga.Zamiast przeprosin to rozpuszcza sie to w acetonie i milczy.
      P.S.Chodzi o stare zdjecie(1 lub 2 lata) pod napisem "w nastepnym odcinku".
      Sprawdzcie o ile nie wierzycie.Dziwna strona;rownie udana jak caly serial

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka