IP: *.wro.vectranet.pl 02.11.07, 10:42
czyzby to powód niskiej oglądalności, albo jeszcze inny zabieg?
To oni mieli rządzić tej jesieni!
Najlepszy serial jaki powstał w polskiej telewizji,a tu takie coś ;)
No nic, i tak mam wszystkie odcinki na DVD, pociesza mnie to tylko i wyłącznie ;]
Obserwuj wątek
    • Gość: klient Ważne!! IP: *.160.unknown.vectranet.pl 02.11.07, 15:07
      nie no .. tak fajny film i puscic go o tak ... porze!!
      • Gość: kamil Re: Ważne!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.11.07, 18:58
        POLSAT niestety "zabija" tą produkcję... Spadnie oglądalność w telewizji z
        powodu późnej pory emisji, a zazwyczaj to właśnie ona decyduje o przyszłości
        serialu, ponieważ marketingowcy nie patrzą na ilość osób, które oglądają go
        przez "DVD" do Gazety Wyborczej czy po prostu ściągają produkcję z internetu.
        Tak samo był np. przy serialu "Odwróceni" na TVN, który miał niską oglądalność,
        ale za to był tłumnie oglądany przez internet...
        • shiina Re: Ważne!! 03.11.07, 21:37
          Zupełnie typowe. "Ekipa" to serial z wyższej półki, więc niedużo ludzi go
          ogląda. W związku z tym Polsat zmienia godzinę emisji na późniejszą, a na
          miejsce "Ekipy" daje coś lżejszego. Serial będzie później i jeszcze mniej ludzi
          będzie go oglądało, zwłaszcza że z tego co wiem ostatnio nie ma też powtórek. I
          koło się zamyka. Niedługo wszyscy będą kupować DVD z "Wyborczą".
          • alka_xx Też ważne!! 04.11.07, 21:30



            gwoli ścisłości,
            DVD mozna kupić nie kupujac shiina napisała:

            > Niedługo wszyscy będą kupować DVD z "Wyborczą".
          • alka_xx Tez ważne!! 04.11.07, 21:34
            dla uściślenia:

            DVD z Ekipą kupuje się bez "Wyborczej"!
            Z gazetą co piatek mozna kupić inny film na DVD


            shiina napisała:

            > > I
            > koło się zamyka. Niedługo wszyscy będą kupować DVD z "Wyborczą".
            • shiina Re: Tez ważne!! 04.11.07, 22:22
              alka_xx napisała:
              > dla uściślenia:
              > DVD z Ekipą kupuje się bez "Wyborczej"!

              Przepraszam, mój błąd. Nie kupuję osobiście tylko dostaję, więc nie wiem. Poza
              tym nie mam nic przeciwko "Wyborczej". W każdym razie chodziło mi o to, że
              niedługo (jeśli Polsat pójdzie dalej) "Ekipę" będzie można kupić tylko na DVD.
          • Gość: Grand Moff Tarkin Re: Ważne!! IP: *.torun.mm.pl 05.11.07, 21:01
            Wszyscy piszą, że późna pora zniszczy oglądalność....a może będzie
            odwrotnie? Późniejsza godzina, to i więcej osób będzie przed
            telewizorach. Ja tam się wolę optymistycznie nastawić:)
            • Gość: Grand Moff Tarkin Re: Ważne!! IP: *.torun.mm.pl 05.11.07, 21:03
              Oj..nie telewizorach, tylko telewizorami. Mój błąd:)

              Może se tu login założę, czesto tu komentuję:)
    • Gość: Andrzej Powtórka to gdzie? IP: 80.191.142.* 04.11.07, 15:04
      A co z powtórkami serialu w niedzielę.
      Jakoś nigdzie nie było info, że to już koniec z powtórkami?
      Pozdrawiam fanów EKIPY!
      Andrzej K. - Świdnik
      • Gość: co z powtorka Re: Powtórka to gdzie? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.11.07, 15:42
        ja nie moge wieczorem ogladac bo rano musze wstac do szkoly. Zawsze
        ogladałam w niedziele i co ja mam niby teraz zrobic? Tylko nie
        piszcze ze mam soebie kupic odcinki na dvd!
      • Gość: katarzyna Re: Powtórka to gdzie? IP: 80.51.166.* 04.11.07, 19:20
        no właśnie, gdzie?
        Czytam cały czas o niskiej oglądalności, a Polsat najwyraźniej robi wszystko co
        może, żeby było jeszcze gorzej...
        Tak jak przedmówcy nie pasuje mi czwartkowy wieczór (a teraz jeszcze późniejsza
        godzina), natomiast pasowały mi niedzielne powtórki. Wielka szkoda, że z nich
        zrezygnowali.
        Pozdrawiam!
        • Gość: ti Re: Powtórka to gdzie? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.11.07, 12:50
          Sa powtorki na Polsacie 2 w soboty z kilkuodcinkowym poslizgiem. W
          ostatnia sobote byl chyba 5 odcinek.
      • tojatojatoja Re: Powtórka to gdzie? 06.11.07, 14:12
        Gość portalu: Andrzej napisał(a):

        > A co z powtórkami serialu w niedzielę.

        No właśnie! Czekałam na każdą powtórkę w niedzielę, a w ostatnią
        przeżyłam szok, bo bez żadnej zapowiedzi zlikwidowano powtórkę
        serialu (do tej pory oglądałam każdy odcinek i bardzo polubiłam ten
        serial). Zamiast niego nadano jakiś debilny program o sztuczkach
        magicznych. No szok! Taka fajna pora w niedzielę, by obejrzeć coś
        sensownego, a tu takie g...o! Wkurzyłam się strasznie (POLSAT jest
        świetny w takich zagrywkach: kiedyś przeniósł emisję serialu "24
        godziny" z niedzielnego wieczoru na wtorkową noc!!! - gratuluję
        bezmyślności!) Ale po co ja się tu "wywewnętrzniam" skoro oni mają
        widzów głęboko w tyle!!!
        • Gość: Gość Re: Powtórka to gdzie? IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 09.11.07, 22:16
          Jakich widzów, jakich widzów, Polsat to telewizja elektoratu, elektorat nie ogląda takich filmów bo ich nie rozumie, więc zmienili ramówkę. Zamiast elektoratu podstaw sobie ulubione słowo (o ile jest takie, które oddaje istotę problemu i nie łamie równocześnie regulaminu forum) , ale chyba rozumiesz o co mi chodzi; z grubsza o tych, co kolejno glosowali na Tyminskiego, SLD, Kwaśniewskiego, AWS, SLD, PiS, Kaczynskiego, PiS.
          • Gość: rkali Re: Powtórka to gdzie? IP: 81.168.185.* 18.11.07, 13:57
            Nie chodzi o elektorat. Likwidacja powtórek ma zwiększyć dochody z DVD. W
            telewizji telewidz ma oglądać reklamy, a jak jest coś fajnego to niech płaci. To
            nie "elektorat" zmienił godziny serialu i zaprzestał powtórek tylko
            "liberałowie" szukają możliwości zrobienia większej kasy.
    • Gość: vsop22 Ważne!! IP: *.crowley.pl 05.11.07, 12:56
      Ogólnie ten serial to niezły shit.
      • Gość: Petunia Re: Ważne!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.11.07, 18:00
        Vsop22 - sam jesteś shit.. po prostu nie oglądaj i nie marnuj
        swojego cennego czasu i tyle
      • Gość: Grand Moff Tarkin Re: Ważne!! IP: *.torun.mm.pl 05.11.07, 21:06
        A mógłbyś to uargumentować? Inaczej będą cię prawdopodobnie wyzywać
        od n00bów i dzieci neostrady...Ja mam ochotę to zrobić:(

    • Gość: jf Ważne!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.11.07, 12:37
      Emisja odcinków o 18.00.
    • Gość: pavl6 Ważne!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.11.07, 17:43
      ja to bym przeniósł na wcześniejszą porę ,
      a nie przesówał coraz poźniej
    • Gość: ela Ważne!! czyżby to jakieś dziwne? IP: *.lodz.dialog.net.pl 08.11.07, 22:59
      ciekawa jestem co spowodowało przesunięcie serialu o godzinę
      później? czyżby za duża oglądalność? Pewnikiem za dobry serial i
      odbierał oglądalność innym, PROSZĘ O POWRÓT SERIALU NA GODZ 20.00 ,
      W PIĄTEK JEST TEŻ DZIEŃ PRACY!!!!!!!!!!
    • Gość: jolek Ważne!! IP: *.toya.net.pl 09.11.07, 00:51
      no to super! juz myslalem, ze to koniec a tu prosze zmiana emisji.
      jestem zly bo przegapilem
    • Gość: widz czas emisji IP: *.bialystok.uw.gov.pl 09.11.07, 09:01
      Dlaczego dobre , wartoścowe fimy jakim jest "Ekipa" są emitowane w
      czasie w którym normalny pracujący człowiek odpoczywa a gnioty
      natomiast odwrotnie tj w najlepszym czasie antenowym.
      Żle się dzieje w mediach.
      Moim zdaniem media w dużej mierze kształuja wrazliwość przecięnego
      widza. Jeżeli media będa obniżały poziom nadawaych programów, nie
      bedą wymagały od widza trochę wysiłu inelektualnego, to tym samym w
      niedługim czasie w telewizji bedzie tylko taniec i śpiew, bo nic
      innego nie będzie miało tzw. "oglądalności".
      widz.
    • Gość: wykształciuch Ważne!! IP: 195.116.106.* 09.11.07, 12:08
      Nic dziwnego, że ogladalnoc poniżej oczekiwań. To serial dla
      wykształciuchów, które w tym czasie oglądają Szkło Kontaktowe.
      Trzeba było wybrac prime time, to byłoby i pieknie i mądrze. A tak:
      przeciez się nie rozerweeeeeeę
      • paczka111 Re: Ważne!! 09.11.07, 14:38
        No, też oglądałam Ekipę, a później dr House na dwójce. Teraz się
        nakładają.
        • Gość: :)) Re: Ważne!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.11.07, 11:14
          A przed House'm na "jedynce" do tej pory leciał 3 sezon Losta. Jak ktoś chce z
          Lostem konkurować, to z założenia naraża się na śmieszność.
    • Gość: terra Ważne!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.11.07, 18:48
      Chamstwo i tyle! Żądam przywrócenia niedzielnych powtórek!!
      • Gość: Myrtis Re: Ważne!! IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 10.11.07, 15:55
        A ja zamiast marudzić na forum napisałam do polsatu i ochrzaniłam jednakowoż
        dość grzecznie, za takie postępowanie tzn. zmianę godziny emisji i brak
        powtórek. Na razie cisza, pewnie się nie odezwą, ale powiedziałam co o tym
        myślę. Tak sobie myślę, że jak by więcej osób napisało do nich w tej sprawie to
        może tego nie zbagatelizują? Trzeba im napsuć krwi,to moze... Wiem naiwna jestem
        • yann75 Re: Ważne!! 20.11.07, 10:58
          Czy Polsat się jakoś ustosunkował do maila ?
          Osobiście wolę oglądać wersję nie przerywaną reklamami, ale
          chciałbym aby ten wartościowy serial docierał do jak najszerszego
          grona odbiorców - ze względu na wartości edukacyjne jakie krzewi.
    • kasia3111 Kiedy powtarzaja Ekipe? 10.11.07, 16:46

      Nie ogladalsm poprzedniego odnicka "Ekipy". Kiedy go powtorza?
      Kiedys chyba bylo w niedzile?
      Pozdrawiam
    • Gość: FANKA_SERIALU Re: Ważne!! IP: *.adsl.inetia.pl 10.11.07, 19:13
      Mnie też to bardzo denerwuje, że taki serial jest emitowany o tak
      późnej godzinie! To najlepsza produkcja poslkiej telewizji i według
      mnie lepszej chyba nie będzie. Skoro mówili, że to oni będą rządzi
      jesienią to niech rządzą, bo zmiana emisji serialu świadczy o tym,
      że jednak chyba są to rządy połowiczne.
    • Gość: Podwurek Ważne!! IP: *.5com.pl 10.11.07, 19:25
      Wychowani na podwórku wolą Hausa, a powtórek brak. Polsat 2 sie
      spóżnia i ktos za to winien odpowiedzieć. Wychowani inaczej maja dvd
      lub cosik podobnego i maja w nosie godziny emisji. podwurek
      • Gość: listek Re: Ważne!! IP: *.mikemi.net 10.11.07, 19:45
        Polsat najwyraźniej kpi sobie z widza. Oglądam ten serial od pierwszego odcinka
        i zazwyczaj około godziny 22:20 gdy się kończył szedłem spać. Teraz będę spał o
        godzinę krócej. Moim zdaniem taka produkcja powinna być emitowana w np. w piątek
        o godzinie 20 lub w niedzielę o 16, a nie o tak ekstramalnej porze. Ale nawet
        gdyby serial rozpoczynałby się o 1 w nocy i tak bym go oglądał- mam przecież video;]
        • Gość: przemo Re: Ważne!! IP: *.chello.pl 10.11.07, 23:13
          Także ja przeżyłem niemiłe rozczarowanie - nastawiłem opcję RECORD
          wg. starego rozkładu jazdy a tu klops...Powtórki niedzielnej
          brak,szkoda, że taki serial "wziął" POLSAT - przy TVN nie było by
          takich wpadek. Czy zna ktoś link gdzie można ściągnąć 10 odcinek???
    • Gość: Lilenne Ważne!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.11.07, 15:55
      Sorry, ale ja na przyklad nie mam TVN i co wtedy ?
      Interesuje sie polityką i gdy tylko sie dowiedzialam o nowym projekcie Holland nastwiłam sie na oglądanie serialu. Miomo to że POLSAT daje nam, widzom, w kość wielu fanów cieszy sie z tego że jest on na ogólnie dostepnym kanale.
      Wracając jescze do emisji. Uważam, ze EKIPA jest dużo lepszym serlialem od Lost 3. Ale to moje zdanie.
      A jak mówiecie o powtórkach, to te magiczne sztuczki mają 4 części byly już dwie wiec pewnie koncowe 2 lub jednen będzie powtórzony / a.
      • Gość: :)) Re: Ważne!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.11.07, 13:04
        > Wracając jescze do emisji. Uważam, ze EKIPA jest dużo lepszym serlialem od Lost
        Nie do końca.
        Choć to "political fiction" to jednak powinniśmy się trzymać w realiach. A nie -
        załatwianie dotacji UE w 5 minut jednym telefonem do byłego studenta. No ludzie,
        sorry, inaczej to się nam zrobi "naive fiction" :))
        Lost - tam już na samym początku masz założenie, że jesteś na nie do końca
        normalnej wyspie, więc należy trzymać się konwencji, a nie realiów. A to im
        wychodzi świetnie :))
        Ponadto - jeśli już chcesz porównywać, to porównuj z polskimi produkcjami, nie
        amerykańskim, bo na razie to do "made in USA" nam jeszcze daaaaleeeekoooo
        [choćby wypuścili największe debilizmy].
      • Gość: hihot Re: Ważne!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.11.07, 13:08
        > Sorry, ale ja na przykład nie mam TVN i co wtedy ?
        O czym ty kotku piszesz??? Przecież EKIPĘ nadaje Polsat :)

        > Wracając jescze do emisji. Uważam, ze EKIPA jest dużo lepszym serlialem od Lost
        > 3. Ale to moje zdanie.
        Buahahahaha, porównanie "political fiction" z gatunkiem "magic&mystery" [czyli
        niezłą przygodówką] - nie wiem, śmiać się czy płakać :))))
        Tak, tak w sam raz EKIPA jest dla ciebie :)))
        No i to "trendi" jest wyśmiewać tych, co oglądają LOST
    • Gość: rafal WAŻNE...... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.11.07, 16:38
      TO TOTALNY KRETYNIZM ZMIENIAC GODZINE EMISIJ SERIALU PONIEWAZ JEST
      DOBRY, JUZ W WAKACJE LECIALY ZWIASTUNY CHWALACE TEN SERIAL A TERAZ
      PRZESUWA SIE GO NA INNA GODZINE Z POWODU NOWYCH ODCINKOW JAKIEGOS
      TAM SERIALU, KTORY LECIAL POZNO I BYLO DOBRZE
    • Gość: rkali Ważne!! IP: 81.168.185.* 18.11.07, 14:07
      Serial stał się popularny, więc Polsat woli nie dawać powtórek, bo więcej zarobi
      na sprzedaży DVD razem z gazetą. Przyzwyczajenia telewidzów muszą ustąpić
      rachunkowi ekonomicznemu. Telewidz ma oglądać reklamy, bo za to płacą sponsorzy.
      A jak mu się coś spodoba, to sam będzie gotów za to zapłacić. Sam bardzo
      polubiłem ten serial i zacząłem planować swój tydzień, aby móc go oglądać w
      czwartki lub soboty. Ale skoro Polsat tego nie szanuje, to ja mam co robić i bez
      Ekipy. I w ten sposób nadal nie będzie ani jednego programu Polsatu, który
      Gotów byłbym oglądać regularnie.
    • Gość: Joanna Ważne!! IP: *.magma-net.pl 01.12.07, 16:19
      Świetny serial,wspaniali aktorzy. Szkoda,że już się kończy. Dosyć
      mam nudnych, ckliwych tele nowel typu M jak miłość, Samo życie itp...
      z ich przekolorowanymi bohaterami typu "Swięte Maryśki", "zaradne
      Małgośki" itp. Joanna
    • Gość: outsider Ważne!! IP: *.chello.pl 03.12.07, 14:40
      to chyba z takiego powodu że wydają to na DVD i wszyscy kupują na płytach,
      spadła oglądalność. druga seria [ jeśli będzie ;)] to będzie albo tylko na
      płytkach, albo tylko w telewizji.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka