Gość: karola
IP: *.wro.vectranet.pl
02.11.07, 10:42
czyzby to powód niskiej oglądalności, albo jeszcze inny zabieg?
To oni mieli rządzić tej jesieni!
Najlepszy serial jaki powstał w polskiej telewizji,a tu takie coś ;)
No nic, i tak mam wszystkie odcinki na DVD, pociesza mnie to tylko i wyłącznie ;]