Dodaj do ulubionych

Seriale na zimę w TVN - co wraca, co wylatuje...

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.11.07, 21:07
Od grudnia do ramówki TVN wracają seriale "Bez skazy" (zaraz, gdy skończy się
"Sześć stóp pod ziemią", w pon. o 23:55), "Tajemnice Smallville (pod koniec
grudnia, w niedziele o 23:05) oraz "Bez śladu" (wtorki, 23:30). Nadal będą
wyświetlane "Dowody zbrodni" (wtorki, 22:30).
W styczniu rozpocznie się emisja serialu "Dexter".

Na zimę z ramówki wylatują "Agenci NCIS", bo w czwartki o 23:30 będą powtórki
powtórek "Odwróconych".

Ahoj.
Obserwuj wątek
    • Gość: aloha A MONK? IP: *.acn.waw.pl 22.11.07, 22:01
      Gość portalu: pop napisał(a):

      > Od grudnia do ramówki TVN wracają seriale "Bez skazy"
      Ciekawe czy nowy sezon?

      "Tajemnice Smallville (pod koniec
      > grudnia, w niedziele o 23:05) oraz "Bez śladu" (wtorki, 23:30). Nadal będą
      > wyświetlane "Dowody zbrodni" (wtorki, 22:30).
      Fajnie!!!

      > W styczniu rozpocznie się emisja serialu "Dexter".
      >
      > Na zimę z ramówki wylatują "Agenci NCIS", bo w czwartki o 23:30 będą powtórki
      > powtórek "Odwróconych".

      Jeeezu, gorszej decyzji nie mogli podjąć?

      A co z Monkiem??????
      • Gość: pop Re: A MONK? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.11.07, 00:14
        O Monku nic nie wiadomo.

        Wszystko, co podane to nowe odcinki.

        A co do NCIS - zgadzam się :/
      • galaxian1 Smallville 23.11.07, 15:02
        Smallville prawie o polnocy!
        Przeciez to serial dla młodzieży, kto go bedzie ogladal ? :D
    • lilith76 Re: Seriale na zimę w TVN - co wraca, co wylatuje 23.11.07, 15:21
      Cieszę się z powodu "Bez śladu" i "Dowodów zbrodni" - reszta jest mi obojętna.
      Jakiś serali w końcu trzeba nie oglądać ;)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka