Gość: a IP: *.range86-156.btcentralplus.com 22.06.09, 00:31 od poniedzialku 22.06 na polonii- 3 razy dziennie- rano ok 9, potem 18 i po polnocy- codzienie po dwa odcinki "W labiryncie" Hurra, nareszcie Nie przegapcie Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: o Boże! Re: W labiryncie wraca- nie przegapcie- W labiryn IP: 83.238.44.* 22.06.09, 07:23 a kogo obchodzi ten stary, głupi serial w którym nic się nie dzije! równie dobrze możemy zacząć oglądać Modę na Sukces od pierwszych odcinków. Odpowiedz Link Zgłoś
monia515 Re: W labiryncie wraca- nie przegapcie- W labiryn 22.06.09, 08:35 Gość portalu: o Boże! napisał(a): > a kogo obchodzi ten stary, głupi serial w którym nic się nie dzije! równie dobr > ze możemy zacząć oglądać Modę na Sukces od pierwszych odcinków. Ten serial ma więcej fanów niż MjM, Klan, Barwy szczęścia itp. razem wzięte. forum.gazeta.pl/forum/w,14,40435235,,Serial_W_Labiryncie_gdzie_krecono_.html?s=15&v=2 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: o Boże! Re: W labiryncie wraca- nie przegapcie- W labiryn IP: 83.238.44.* 24.06.09, 07:40 nie wiem z kąd masz te informacje! Odpowiedz Link Zgłoś
pizza_adoloran Re: W labiryncie wraca- nie przegapcie- W labiryn 24.06.09, 16:22 Gość portalu: o Boże! napisał(a): > a kogo obchodzi ten stary, głupi serial w którym nic się nie dzije! Mnie. I parę innych osób. I co zrobisz? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: o Boże! Re: W labiryncie wraca- nie przegapcie- W labiryn IP: 83.238.44.* 24.06.09, 18:50 targnę się jak nic. Odpowiedz Link Zgłoś
pizza_adoloran Re: W labiryncie wraca- nie przegapcie- W labiryn 24.06.09, 18:53 Łyknij sobie adoloranu, przejdzie ci. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: o Boże! Re: W labiryncie wraca- nie przegapcie- W labiryn IP: 83.238.44.* 25.06.09, 08:57 raczej melisy sobie zaparzę, bardziej zdrowo, a ty sobie szrpnij mocną kawę. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mietus Re: W labiryncie wraca- nie przegapcie- W labiryn IP: *.vspace.pl 22.06.09, 15:34 Zdecydowanie kultowy serial. Zresztą całkiem niezły. Nagrywanie przygotowane, tylko te napisy po angielsku... Odpowiedz Link Zgłoś
shatmach Mariola Kaczorek 22.06.09, 18:25 Mariola Kaczorek to kiedyś była laska, a teraz... Pamiętam, że podczas pierwszej emisji serialu bardzo mi się podobała. Miałem wtedy 6 lat. :) Odpowiedz Link Zgłoś
pizza_adoloran Re: W labiryncie wraca- nie przegapcie- W labiryn 24.06.09, 16:23 Gość portalu: mietus napisał(a): > Zdecydowanie kultowy serial. Zresztą całkiem niezły. > Nagrywanie przygotowane, tylko te napisy po angielsku... Napisy? W emisji porannej i popołudniowej nie widziałem, ale może dorobili do emisji o północy, żeby Polonia na innej półkuli miała komfort podążania za dialogami. Odpowiedz Link Zgłoś