Dodaj do ulubionych

High-rise window cleaning

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.12.06, 17:44
Czy ktos pracowal przy myciu okien wiezowcow? Bardzo mnie interesuje taka
praca i chcialbym sie dowiedziec czegos wiecej na ten temat. Jakie sa zarobki
i czy sa jakies dodatkowe wymagania (np jakies kursy, licencje itp), czy
ciezko dostac taka robote. Mam na mysli glownie Chicago i te najwyzszsze
wiezowce. Ciezko cokolwiek zanlezc na ten temat na necie. Pisalem maila do
goscia z Kanady ktory szukal takich pracownikow w Vancouver ale mi niestety
nie raczyl odpisac. Moze wy cos wiecie? Dzieki i pzdr.
Obserwuj wątek
      • Gość: Prezol Re: High-rise window cleaning IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.12.06, 11:25
        Nie umiesz czytac stary? Nie pytalem to jak sie legalnie znalezc w stanach
        tylko pytalem o prace przy myciu okien wiezowcow. Twoja reakcja swiadczy ze
        albo jestes sfrustrowany tym ze po raz kolejny nie dali ci wizy albo jestes
        typem polskiego prostaczka ktory jest w stanach i mysli ze pana boga za nogi
        zlapal i nikt wiecj z polakow do stanow juz nie przyjedzie. Stary wyluzuj,
        pozyjesz dluzej. A do normalnych osob ponawiam pytania postawione w pierwszym
        poscie. Pzdr
        • Gość: witek Re: High-rise window cleaning IP: 207.134.94.* 31.12.06, 11:48
          Ty maly sam wyluzuj. Najpierw zrob mature a pozniej bedziesz szukal pracy w
          Ameryce. A ja o amerykanskiej wizie nie marze. Moge pojechac do stanow kiedy
          sobie zazycze. Mieszkam od 20lat w Kanadzie, a jestem obywatelem USA od wielu
          wielu lat.

Moja reakcja nie swiadczy o tym, ze jestem sfrustrowany (bo nie mam powodu do
          zadnej frustracji), natomiast twoja swiadczy o tym, ze jestes nie tylko mlody
          ale i bezdennie glupi.

Nikt ci nie da zadnej pracy w Ameryce skoro nie posiadasz legalnego pobytu w
          Kanadzie i czy USA.

Mozesz nawet oferowac zakladanie sraczy na dachach wiezowcow i tak to nikogo
          nie wzruszy. Przy takich pracach szuka sie ludzi zrownowazonych psychicznie,
          czego o tobie maly dupku trudno powiedziec.
          Robotami wysokosciowymi od pokolen w USA i Kanadzie zajmuja sie Indianie i
          przewaznie ich sie zatrudnia, bo sa w tym sprawdzeni.
          Mam nadzieje, ze ty czytac umiesz.
          Najpierw zdaj mature, naucz sie czegos w zyciu i dopiero szukaj pracy. Nie jako
          pomywacz okien ale ktos kogo Stany czy Kanada beda chcialy z powodu jego
          umiejetnosci. Niewyksztalconych matolow sa w Ameryce cale tabuny i do tego nie
          tylko z obywatelstwem ale i z Karta Pierwszego Mieszkanca. Nie potrzeba tu
          importowac matolow polskich.

I jeszcze jedno maly dupku. Jak bedziesz mniej chamski, to moze ktos kiedys
          udzieli ci jakiejs normalnej informacji, bo na razie jedyne na co zaslugujesz
          to porzadny kopniak.

• Gość: Prezol Re: High-rise window cleaning IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.12.06, 13:58
            Po pierwsze popelniasz jeden z podstawowych bledow w mysleniu zakladajac z gory
            pewne fakty, co do wnioskowania ktorych nie masz zadnych przeslanek. I tak
            jesli chodzi o moj wiek to jestem duzo starszy niz ci sie wydaje. Wyksztalcenie
            mam wyzsze ale nie bede mowil jakie bo bys sie lekko zdziwil a pewnie i tak nie
            uwierzyl. Po trzecie to ty jestes chamem bo pierwszy pod moim adresem uzyles
            wulgarnych epitetow ("dupku"). Kolejna rzecza, co do ktorej sie mylisz jest
            sprawa legalnego pobytu w stanach. Otoz zaskocze cie bo taki pobyt posiadam i w
            stanach bylem nie raz i moge sie tam znalesc w kazdej chwili. Nie mieszkam tam
            bo powodzi mi sie w Polsce bardzo dobrze. Jednak znudzila mi sie praca umyslowa
            i chcialbym popracowac fizycznie co od zawsze bardzo lubilem, a ze gory,
            wysokosc i wpinaczka sa moim wielkim hobby to szukam wlasnie takiej roboty.
            Takze musze cie stary zmartwic ale w kazdym punkcie swojego wywodu popelniles
            bledy zlych zalozen. Aha zapomnialem jeszcze o tym ze mylisz sie co do tego, ze
            robotami wysokosciowymi zajmuja sie przewaznie indianie. Zobacz sobie kto
            zasiada w IWCA lub odwiedz jakakolwiek stone firmy z tej branzy (np
            www.joshwash.com). Nie wiem gdzie ty tam widzisz samych indian.
            A patrzac na godziny zamieszczania twoich postow jestem sklonny stwierdzic ze
            ty naprawde masz jakies problemy psychiczne bo jesli jestes rzeczywiscie w
            Kanadzie to cierpisz na bezsennosc a jesli jestes w Polsce (co jest bardziej
            prawdopodobne) to w gre wchodzi patologiczna osobowosc z wysokim poziomem
            agresji. Cokolwiek by to nie bylo normalny nie jestes. A to ze przypisujesz mi
            chamstwo sam je jednoczesnie prezentujac (nazywajac mnie malym dupkiem)nazywa
            sie fachowo projekcja. Jak bedziesz mial chwile czasu to poczytaj sobie o tym i
            o innych psychologicznych mechanizmach obronnych. Moze sie dowiesz cos wiecej o
            swojej patologicznej osobowosci ale nie prognozuje zadnej poprawy. Podzrawiam i
            mimo tych twoich powaznych problemow z samym soba zycze odzyskania rownowagi
            psychicznej.
            • robinhood101 Re: High-rise window cleaning 31.12.06, 22:34
              Zadziwiajace, jak Polak z wyzszym wyksztalaceniem jest w stanie zachowywac sie
              i pisyac jak niedorozwiniety, przemadrzaly polski gowniarz.
              Nie doczytalem cie do konca, bo sie nie dalo. Ale skoro masz wyzsze
              wyksztalcenie, staly pobyt i sprecyzowane pojecie co chcesz robic, to co ty
              tutaj robisz??? Albo pieprzysz trzy po trzy albo po prostu jestes skonczonym
              idiota. Bo wszyscy pomiedzy sa w stanie sobie znalezc taka byle jaka robote
              sami.....
            • mrsrobinson Re: Witek ty to jesteś Śmieciem!!! 01.01.07, 02:45
              nieladnie Prezol, i to czlowiek z wyzszym wyksztalceniem wypisuje takie
              nonsensy. Czy bedziesz pisal jako Prezol czy gosc na jedno wychodzi.
              Pewnie chcialbys byc takim "smieciem" jak Witek, Bo on jest ksiecie Witoldem
              Czetwertynskim. Tytul ksiazecy z IX wieku, potomek Ruryka, Vikinga, ktory
              zorganizowal panstwowosc ruska, bo jak wiadomo ruska rasa nie byla do tego
              zdolna.
              Obecna ambasada amerykanska w Warszawie stoi na parceli Czetwertynskich, bo
              polskie komuchy sprzedaly Amerykanom palac Czetwertynskich. Amerykanie palac
              rozebrali i zbudowali swoj bunkier, ktory nazywaja wspolczesna architektura.

Pewnie dlatego Witek dostal tak latwo obywatelstwo amerykanskie. Zreszta z jego
              wyksztalaceniem mial na pewno niejedna oferte pracy w USA i pewnie tam pracowal.

A ty polski inteligencie nie potrafisz pracowac glowa, umiesz tylko raczkami?
              W Polsce jak wiadomo myslenie nie jest potrzebne do pracy tzw. umyslowej a
              nawet jest przeciwskazane. Dlatego biedaku nie jestes w stanie sam znalezc
              takiej zgrzebnej pracy? Z glowka masz klopoty?
              • robinhood101 Re: Witek 01.01.07, 02:54
                Mrsrobinson, to jest pewnie dr.Drabik. Wrocil do Polski ale znowu mu szajba
                odbija i chce sie wspinac na wiezowce amerykanskie i przy tym zarobic wiec
                wymyslil sobie taka prace, (taka mial zachcianke i wyobraznie!). Doszedl tez
                do wniosku, ze lubi prace fizyczna( bo innej i tak nie potrafi, podobnie jak
                nie potrafi sobie zalatwic zadnej pracy samodzielnie).

My jestesmy w tego Sylwestra w domu, a ty?
                Zycze Ci dziewczyno szczesliwego Nowego Roku!
                • mrsrobinson Re: Witek 01.01.07, 02:57
                  Ja za chwile wychodze na Sylwestra w waskim gronie.

Dziekuje za zyczenia. Tobie i calej Twojej rodzinie takze wszystkiego dobrego w
                  nowym roku.
    • Gość: Prezol Re: High-rise window cleaning IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.01.07, 21:47
      Hehe. Zenada i patologia. Zawisc, agresja i paranoja bija z waszych postow.
      Paranoja dlatego bo na sile ktos sie doszukuje ze Prezol i gosc to ta sama
      osoba. Napiszcie do moderatora i poproscie o sprawdzenie IP tych autorow. Kiedy
      wam odpisze to dowiecie sie jakie bzdury wypisujecie. Jestescie zalosni i
      oprocz smiechu budzicie we mnie litosc. Zal mi was ze jestescie tak
      nieszczesliwi i dla dowartosciowania sie musicie siedziec na necie i
      wyladowywac swoja zlosc na innych. Pewnie w rzeczywistosci brakuje odwagi zeby
      powiedziec komus prosto w oczy to co wam lezy na sercu. Kompleksy, kompleksy i
      jeszcze raz kompleksy. Niewiarygodnie zalosne, hehe.
      • jacek_waga Re: High-rise window cleaning 02.01.07, 18:39
        czlowieku, szkoda twojego czasu na tych gamoni;
        te witki, robinhoody, ratpole, soupnazi i inne drabiniaste gadziny okupuja to
        forum i za cholere nie dadza ci zadnej informacji a juz na pewno nie bedzie ona
        konkretna. kazde pytanie tu konczy sie ich udowadnianiem, ze oni sa lepsi bo
        mieszkaja w kanadzie i chadzaja w futrze, a ty nie masz szans bo jestes w
        polsce. oni nigdy nie slyszeli, ze ludzie moga zarabiac w polsce, latac,
        wydawac kase i dobrze sie bawic. pochodza z jakis zabitych wsi i ta prowincja
        im tu sie wysypuje. najlepsza rada to ignorowac chamow, to ich najbardziej
        irytuje.
        pokukaj www.midwestwindows.com/

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka