ciupazka 26.10.05, 11:38 ..według interii: fakty.interia.pl/news?inf=672172 To co bierzemy kredyty sobiepan na to konto? Hehe... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
sobiepan Re: ........Apokalipsa..... 30.10.05, 18:15 Mowa!To ja nawet już nie spłacam tego co się za mną ciągnie...tylko szkoda mi kumpla bo to od niego,hu,hu,hu A tak swoją drogą bardzo bym nie płakał. Odpowiedz Link Zgłoś