Dodaj do ulubionych

........Apokalipsa.....

26.10.05, 11:38
..według interii:


fakty.interia.pl/news?inf=672172


To co bierzemy kredyty sobiepan na to konto? Hehe...
Obserwuj wątek
    • sobiepan Re: ........Apokalipsa..... 30.10.05, 18:15
      Mowa!To ja nawet już nie spłacam tego co się za mną ciągnie...tylko szkoda mi
      kumpla bo to od niego,hu,hu,hu
      A tak swoją drogą bardzo bym nie płakał.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka