alcamo Re: Alcamo! 12.01.04, 09:39 Fantastyczny. Było spotkanie, dyskoteka i co najważniejsze szczere rozmowy. To co było kiedyś bezpowrotnie nie wróci, uczucie chyba wygasło. Jedno jest pewne. Została wielka i szczera przyjaźń, a ty chyba ważniejsze niż uczucie miłości. Teraz wiem, że grono moich oddanych przyjaciół powiększyło się o jedną bardzo ważną i wspaniałą przyjaciółkę.Może dopomógł temu los, że w pewnym momencie doznaliśmy podobnych problemów. Dzięki za pamięć i zainteresowanie. Serdecznie pozdrawiam. Pa pa Odpowiedz Link Zgłoś
aariel Re: Alcamo! 12.01.04, 09:42 No to sie ciesze. No i dobrze, ze wiesz na czym stoisz. Rowniez pozdrawiam. :) Odpowiedz Link Zgłoś