11.01.04, 20:16
Jak sie udal weekend???
Obserwuj wątek
    • alcamo Re: Alcamo! 12.01.04, 09:39
      Fantastyczny. Było spotkanie, dyskoteka i co najważniejsze szczere rozmowy.
      To co było kiedyś bezpowrotnie nie wróci, uczucie chyba wygasło. Jedno jest
      pewne. Została wielka i szczera przyjaźń, a ty chyba ważniejsze niż uczucie
      miłości. Teraz wiem, że grono moich oddanych przyjaciół powiększyło się o jedną
      bardzo ważną i wspaniałą przyjaciółkę.Może dopomógł temu los, że w pewnym
      momencie doznaliśmy podobnych problemów.
      Dzięki za pamięć i zainteresowanie.
      Serdecznie pozdrawiam. Pa pa
      • aariel Re: Alcamo! 12.01.04, 09:42
        No to sie ciesze.
        No i dobrze, ze wiesz na czym stoisz.
        Rowniez pozdrawiam. :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka