Dodaj do ulubionych

Jakie inne fajne fora odwiedzacie?

12.01.04, 11:30
Ja czasem skacze na polonia2, urode, czytuje dekameron, ogladam fotografie
zwierzat, kiedys bywalam czesto na kobiecie ale sie mi znudzilo no i czasem
cos przypadkiem:o)

A wy znacie jeszcze jakies fajne miejsca?
Obserwuj wątek
    • aariel Re: Jakie inne fajne fora odwiedzacie? 12.01.04, 11:39
      Forum kuchnia!
      Bywam tez na forum fitness i telewizja.
      Kiedys bywalam regularnie na forum kobieta, psychologia i uroda, ale ostanio
      jakos duzo rzadziej.
      No i najwiecej czasu spedzam tu :)
    • k.mmilka Re: Jakie inne fajne fora odwiedzacie? 12.01.04, 11:52
      Ja też zaglądam do Kuchni i fotografii zwierzaków :-)
      Poza tym międzynarodowe fora motoryzacyjne - nie dość, że gadam o tym, co
      lubię, to jeszcze ćwiczę angielski :-) Próbowałam też pisać na gazetowym Auto-
      moto, ale zrezygnowałam, bo jestem kobietą, a kobiety albo się tam poucza, albo
      ignoruje, albo wyśmiewa. Nie jestem masochistką, więc dałam sobie spokój.
    • chiara76 Re: Jakie inne fajne fora odwiedzacie? 12.01.04, 12:42
      z Gazetowych to turystyczne, a także głównie prywatne: Aranżacja Wnętrz (nawet
      można tam zobaczyć nasze mieszkanko, gdyż tam jest też galeria), o Japonii, o
      Krajach Arabskich, zanim jeszcze nie padło o Portugalii, prywatne Filmy Ciekawe
      i Nieciekawe, Reklama, czasem sobie poczytam na forum humorum. Także z
      prywatnych o naszej dzielnicy.
      • aariel Re: Jakie inne fajne fora odwiedzacie? 12.01.04, 12:47
        chiara76 napisała:

        > z Gazetowych to turystyczne, a także głównie prywatne: Aranżacja Wnętrz

        A gdzie mozna znalezc to forum?
        • chiara76 Re: Jakie inne fajne fora odwiedzacie? 12.01.04, 12:50
          Aranżacja Wnętrz jest w prywatnych w Hobby. Jest naprawdę fajne, niedawno
          założone, a taki ruch panuje na nim, widać, że jest naprawdę potrzebne.
          • aariel Re: Jakie inne fajne fora odwiedzacie? 12.01.04, 22:53
            chiara76 napisała:

            > Aranżacja Wnętrz jest w prywatnych w Hobby. Jest naprawdę fajne, niedawno
            > założone, a taki ruch panuje na nim, widać, że jest naprawdę potrzebne.

            Juz wpisalam sobie do ulubionych. No i widzialam Twoje mieszkanie :)
            Najbardziej mi sie spodobal kacik sniadaniowy :)))
      • anetchen Re: Jakie inne fajne fora odwiedzacie? 12.01.04, 14:23
        Jak czytałam sobie forum humorum w pracy, to dostałam śmiechawki i się
        popłakałam. Wszyscy się na mnie głupio patrzyli, a kolega, który siedzi na
        przeciwko myślał że go z kimś obgaduję.
        • chiara76 Re: Jakie inne fajne fora odwiedzacie? 12.01.04, 14:25
          No ja tam przeczytałam kiedyś kawał o desce Kazia i myślałam, że pęknę ze
          śmiechu. A było dobrze po 12.00 w nocy, więc się bałam, że sąsiedzi zaczną się
          denerwować:)
    • segovia Re: Jakie inne fajne fora odwiedzacie? 12.01.04, 14:40
      często różne przeglądam, ale najczęściej czytam:
      1. kuchnię
      2. tłumaczenia
      3. pracę i pracę w Warszawie
      4. kiedyś radio, ale już nie mogę patrzeć na te dyskusje o trujce :), więc
      zarzuciłam.
      5. jak nie mam problemów i chcę się postresować: kobietę :)))
    • altu Re: Jakie inne fajne fora odwiedzacie? 12.01.04, 16:42
      tematyczne:
      Forum Wielbicieli Chmielewskiej -> forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?
      f=14722
      Forum o Filmach Barei -> Filmy Barei

      z prywatnych:
      Salony Sloggiego
      Porady Viki
      Fotel
      Dekameron
      ostatnio 20/30-latki :)

      z publicznych:
      Forum Pruszków
      Forum Kobieta i Towarzyskie (żeby się odstresować)
      • kasienka80 Re: Jakie inne fajne fora odwiedzacie? 12.01.04, 21:51
        Ja bywam na
        forum Kuchnia,
        Uroda,
        czasami na Warszawa Targowek/ Praga Plnoc (choc rzadko, bo o Tarchominie tam
        nie za duzo)
        chcialam bywac na Polonii, ale nie mohe - za duzo tam chamstwa
        forum Francuskie, ale straszne tam nudy
        Kraje Arabskie, z ciekawosci
        • kasia721 Re: Jakie inne fajne fora odwiedzacie? 12.01.04, 22:32
          Ja bywam na forum:
          -zwierzęta
          -kuchnia
          -wino
          -telewizja
          -naprawy i remonty
          -uroda
    • kurczak1976 Re: Jakie inne fajne fora odwiedzacie? 13.01.04, 09:57
      Reasumujac uroda i kuchnia ciesza sie duzym powodzeniem. Ja na kuchni bywalam
      ale nie umie gotowac no to sie tam nie powymadrzam :o)))

      Aranzacje wnetrz tez przegladnelam. FAjnie ze sa zdjecia (Chiara ma sz bardzo
      fajowe mieszkanie, wszystko takie nowe i swieze, najbardziej podoba mi sie
      gablota zbieracza:o)przynajmniej rzeczy sie nie kurza i ladnie sie prezentuja)

      Moze jak znajdziecie na innych forach na prawde ciekawy watek to przekopiujcie
      go tutaj. Czasem ludzie poruszaja interesujace sprawy no ale nie da sie byc na
      wszystkich forach rownoczesnie:o(

      Pozdrowienia Kurczak
      • wakarpl Re: Jakie inne fajne fora odwiedzacie? 13.01.04, 20:09
        a jestem wierny, tylko tutaj, czasmi na lokalne, radomskie., ale strasznie
        zaniedbalem od jakiegos czasu...
      • altu Re: Jakie inne fajne fora odwiedzacie? 14.01.04, 09:51

        Wspomnienia ożywają .... czyli, jak się żywi student w akademiku...


        forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=77&w=9857877
    • anetchen Re: Jakie inne fajne fora odwiedzacie? 14.01.04, 13:52
      Wiecie co, a ja zaglądam sobie na forum ciąża, bo bardzo chcialabym być w
      ciąży. Wiem że to głupie, ale nie mogę się powstrzymać. Mam wielką nadzieję, że
      wkrotce będę mogła aktywnie uczestniczyć na tym forum.
      • chiara76 do anetchen 14.01.04, 14:00
        No coś TY ??!!?? A niby czemu głupie? Życzę Ci z całego serducha, żeby Twoje
        marzenia się spełniły.
        • anetchen Re: do anetchen 14.01.04, 14:17
          Głupie dlatego, że raz się nie udało, i trochę się sama dręczę tematem
          niepowodzeń czy powikłań (chociaż już to jakoś przetrawiłam). Mam nadzieje, że
          tym razem bedzie dobrze, dzięki.
          • chiara76 Re: do anetchen 14.01.04, 14:19
            Ponieważ ja nawet nie wiem, czy nam się uda (leczymy się, ale wiesz, jak to
            jest), więc naprawdę wierz mi, wiem, co mówię! A spełnienia marzeń i tak Ci
            życzę:))
            • anetchen Re: do anetchen 14.01.04, 14:29
              Dziękuję Ci bardzo. Będzie dobrze!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka