kurczak1976 12.01.04, 11:30 Ja czasem skacze na polonia2, urode, czytuje dekameron, ogladam fotografie zwierzat, kiedys bywalam czesto na kobiecie ale sie mi znudzilo no i czasem cos przypadkiem:o) A wy znacie jeszcze jakies fajne miejsca? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
aariel Re: Jakie inne fajne fora odwiedzacie? 12.01.04, 11:39 Forum kuchnia! Bywam tez na forum fitness i telewizja. Kiedys bywalam regularnie na forum kobieta, psychologia i uroda, ale ostanio jakos duzo rzadziej. No i najwiecej czasu spedzam tu :) Odpowiedz Link Zgłoś
k.mmilka Re: Jakie inne fajne fora odwiedzacie? 12.01.04, 11:52 Ja też zaglądam do Kuchni i fotografii zwierzaków :-) Poza tym międzynarodowe fora motoryzacyjne - nie dość, że gadam o tym, co lubię, to jeszcze ćwiczę angielski :-) Próbowałam też pisać na gazetowym Auto- moto, ale zrezygnowałam, bo jestem kobietą, a kobiety albo się tam poucza, albo ignoruje, albo wyśmiewa. Nie jestem masochistką, więc dałam sobie spokój. Odpowiedz Link Zgłoś
chiara76 Re: Jakie inne fajne fora odwiedzacie? 12.01.04, 12:42 z Gazetowych to turystyczne, a także głównie prywatne: Aranżacja Wnętrz (nawet można tam zobaczyć nasze mieszkanko, gdyż tam jest też galeria), o Japonii, o Krajach Arabskich, zanim jeszcze nie padło o Portugalii, prywatne Filmy Ciekawe i Nieciekawe, Reklama, czasem sobie poczytam na forum humorum. Także z prywatnych o naszej dzielnicy. Odpowiedz Link Zgłoś
aariel Re: Jakie inne fajne fora odwiedzacie? 12.01.04, 12:47 chiara76 napisała: > z Gazetowych to turystyczne, a także głównie prywatne: Aranżacja Wnętrz A gdzie mozna znalezc to forum? Odpowiedz Link Zgłoś
chiara76 Re: Jakie inne fajne fora odwiedzacie? 12.01.04, 12:50 Aranżacja Wnętrz jest w prywatnych w Hobby. Jest naprawdę fajne, niedawno założone, a taki ruch panuje na nim, widać, że jest naprawdę potrzebne. Odpowiedz Link Zgłoś
aariel Re: Jakie inne fajne fora odwiedzacie? 12.01.04, 22:53 chiara76 napisała: > Aranżacja Wnętrz jest w prywatnych w Hobby. Jest naprawdę fajne, niedawno > założone, a taki ruch panuje na nim, widać, że jest naprawdę potrzebne. Juz wpisalam sobie do ulubionych. No i widzialam Twoje mieszkanie :) Najbardziej mi sie spodobal kacik sniadaniowy :))) Odpowiedz Link Zgłoś
anetchen Re: Jakie inne fajne fora odwiedzacie? 12.01.04, 14:23 Jak czytałam sobie forum humorum w pracy, to dostałam śmiechawki i się popłakałam. Wszyscy się na mnie głupio patrzyli, a kolega, który siedzi na przeciwko myślał że go z kimś obgaduję. Odpowiedz Link Zgłoś
chiara76 Re: Jakie inne fajne fora odwiedzacie? 12.01.04, 14:25 No ja tam przeczytałam kiedyś kawał o desce Kazia i myślałam, że pęknę ze śmiechu. A było dobrze po 12.00 w nocy, więc się bałam, że sąsiedzi zaczną się denerwować:) Odpowiedz Link Zgłoś
segovia Re: Jakie inne fajne fora odwiedzacie? 12.01.04, 14:40 często różne przeglądam, ale najczęściej czytam: 1. kuchnię 2. tłumaczenia 3. pracę i pracę w Warszawie 4. kiedyś radio, ale już nie mogę patrzeć na te dyskusje o trujce :), więc zarzuciłam. 5. jak nie mam problemów i chcę się postresować: kobietę :))) Odpowiedz Link Zgłoś
altu Re: Jakie inne fajne fora odwiedzacie? 12.01.04, 16:42 tematyczne: Forum Wielbicieli Chmielewskiej -> forum.gazeta.pl/forum/71,1.html? f=14722 Forum o Filmach Barei -> Filmy Barei z prywatnych: Salony Sloggiego Porady Viki Fotel Dekameron ostatnio 20/30-latki :) z publicznych: Forum Pruszków Forum Kobieta i Towarzyskie (żeby się odstresować) Odpowiedz Link Zgłoś
kasienka80 Re: Jakie inne fajne fora odwiedzacie? 12.01.04, 21:51 Ja bywam na forum Kuchnia, Uroda, czasami na Warszawa Targowek/ Praga Plnoc (choc rzadko, bo o Tarchominie tam nie za duzo) chcialam bywac na Polonii, ale nie mohe - za duzo tam chamstwa forum Francuskie, ale straszne tam nudy Kraje Arabskie, z ciekawosci Odpowiedz Link Zgłoś
kasia721 Re: Jakie inne fajne fora odwiedzacie? 12.01.04, 22:32 Ja bywam na forum: -zwierzęta -kuchnia -wino -telewizja -naprawy i remonty -uroda Odpowiedz Link Zgłoś
kurczak1976 Re: Jakie inne fajne fora odwiedzacie? 13.01.04, 09:57 Reasumujac uroda i kuchnia ciesza sie duzym powodzeniem. Ja na kuchni bywalam ale nie umie gotowac no to sie tam nie powymadrzam :o))) Aranzacje wnetrz tez przegladnelam. FAjnie ze sa zdjecia (Chiara ma sz bardzo fajowe mieszkanie, wszystko takie nowe i swieze, najbardziej podoba mi sie gablota zbieracza:o)przynajmniej rzeczy sie nie kurza i ladnie sie prezentuja) Moze jak znajdziecie na innych forach na prawde ciekawy watek to przekopiujcie go tutaj. Czasem ludzie poruszaja interesujace sprawy no ale nie da sie byc na wszystkich forach rownoczesnie:o( Pozdrowienia Kurczak Odpowiedz Link Zgłoś
wakarpl Re: Jakie inne fajne fora odwiedzacie? 13.01.04, 20:09 a jestem wierny, tylko tutaj, czasmi na lokalne, radomskie., ale strasznie zaniedbalem od jakiegos czasu... Odpowiedz Link Zgłoś
altu Re: Jakie inne fajne fora odwiedzacie? 14.01.04, 09:51 Wspomnienia ożywają .... czyli, jak się żywi student w akademiku... forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=77&w=9857877 Odpowiedz Link Zgłoś
anetchen Re: Jakie inne fajne fora odwiedzacie? 14.01.04, 13:52 Wiecie co, a ja zaglądam sobie na forum ciąża, bo bardzo chcialabym być w ciąży. Wiem że to głupie, ale nie mogę się powstrzymać. Mam wielką nadzieję, że wkrotce będę mogła aktywnie uczestniczyć na tym forum. Odpowiedz Link Zgłoś
chiara76 do anetchen 14.01.04, 14:00 No coś TY ??!!?? A niby czemu głupie? Życzę Ci z całego serducha, żeby Twoje marzenia się spełniły. Odpowiedz Link Zgłoś
anetchen Re: do anetchen 14.01.04, 14:17 Głupie dlatego, że raz się nie udało, i trochę się sama dręczę tematem niepowodzeń czy powikłań (chociaż już to jakoś przetrawiłam). Mam nadzieje, że tym razem bedzie dobrze, dzięki. Odpowiedz Link Zgłoś
chiara76 Re: do anetchen 14.01.04, 14:19 Ponieważ ja nawet nie wiem, czy nam się uda (leczymy się, ale wiesz, jak to jest), więc naprawdę wierz mi, wiem, co mówię! A spełnienia marzeń i tak Ci życzę:)) Odpowiedz Link Zgłoś