Dodaj do ulubionych

PUDŁO !!!

IP: 192.168.5.* 06.02.02, 10:02
Trzeci raz i pudło. Ktos mi przekrecił szczerbinkę ociupinkę albo o kruszkę
przesunął muszkę!
strzelba
Obserwuj wątek
    • emperor Re: PUDŁO !!! 06.02.02, 10:29
      i co? w przescieradlo odpaliles?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka