18.11.09, 22:59
Jak Morf tak mnie ładnie prosi, to zagram z Morfem w tego tenisa.
Pod warunkiem, że piłeczka będzie niewidzialna ;)
Obserwuj wątek
    • morfeusz_1 Re: Morf! 22.11.09, 12:27

      raczej w pici polo na żużlu
      • maggpie Re: Morf! 24.11.09, 23:20
        Dobrze.
        • morfeusz_1 Re: Morf! 25.11.09, 01:15

          No
          • maggpie Re: Morf! 01.12.09, 13:07
            morfeusz_1 napisał:

            >
            > No

            Nie rozumiem do końca, ale skłaniam się ku interpretacji dla mnie korzystniejszej :)

            www.youtube.com/watch?v=uy0HNWto0UY
    • nekroskop88 Re: Morf! 26.11.09, 18:38
      to graliście czy nie?:P
      • maggpie Re: Morf! 01.12.09, 13:08
        nekroskop88 napisał:

        > to graliście czy nie?:P

        Jeszcze nie, bo niewidzialna piłeczka w żużlu się uwalała.
        • nekroskop88 Re: Morf! 02.12.09, 19:54
          mięczaki:D
    • anielica.net Re: Morf! 07.12.09, 18:07
      widać masz specjalne względy u Morfiego
      • morfeusz_1 Re: Morf! 08.12.09, 10:03
        anielica.net napisał:

        > widać masz specjalne względy u Morfiego

        względem czego ? ...
        • anielica.net Re: Morf! 08.12.09, 18:50
          względem wogóle rozmowy z Tobą.... np
          • morfeusz_1 Re: Morf! 09.12.09, 17:55

            nie lubię dużo gadać,szczególnie jak się nie odzywa do siebie
            miesiącami
            • maggpie Re: Morf! 12.12.09, 11:15
              morfeusz_1 napisał:

              >
              > nie lubię dużo gadać,szczególnie jak się nie odzywa do siebie
              > miesiącami


              a co takie pamiętliwy jesteś?
      • maggpie Re: Morf! 10.12.09, 14:34
        anielica.net napisał:

        > widać masz specjalne względy u Morfiego

        widać niespecjalnie
        A chciałabym ;)
        • nekroskop88 Re: Morf! 10.12.09, 20:33
          a po co Ci te specjalne względy?:D
          źle Cię traktuje?:D
          • morfeusz_1 Re: Morf! 11.12.09, 20:30



            ty się nie wtrancaj chyba,że chciałbyć do trójąta
            • nekroskop88 Re: Morf! 11.12.09, 22:26
              a jak chciałby to coooo:D
              • zewsi Re: Morf! 11.12.09, 23:17
                To musisz najpierw bilet kupić.
                A biletów chwilowo brak. :-)
          • maggpie Re: Morf! 12.12.09, 11:13
            Bo fajnie jest mieć takie specjalne względy.
          • maggpie Re: Morf! 12.12.09, 11:16
            Bo fajnie je mieć, te względy.
            • morfeusz_1 Re: Morf! 12.12.09, 11:55

              podwójny gambit ci wyszedł,ho ho !
              • maggpie Re: Morf! 12.12.09, 18:58
                nie wiem co Ci zrobiłam, że taki wredny dla mnię jesteś.
                • morfeusz_1 Re: Morf! 13.12.09, 01:43


                  o co chodzi,nigdy się nie kłóciliśmy..
                  tylko powedziałem że 2 x zapunktowałaś i już focha strzelasz..zły
                  dzień ?
    • morfeusz_1 Re: Morf! 13.12.09, 11:06

      no maggpie,nje lzijsja na mienia,no szto dwa szaga ty,tri szaga ja..
      da ?
      Nu..da....
      • maggpie Re: Morf! 13.12.09, 22:20
        morfeusz_1 napisał:

        >
        > no maggpie,nje lzijsja na mienia,no szto dwa szaga ty,tri szaga ja..
        > da ?
        > Nu..da....

        da da, Morf! Ty się w końcu do mnie po ludzku żeś odezwał!
        to rozumiem, nie jakimś gambitem czy innym zugzwangiem straszysz :)
        • morfeusz_1 Re: Morf! 14.12.09, 00:27



          nie no karnawał się zbliża,to trenuję tango marynarskie z odbiciem
          do ściany,przejściem pod stolikiem
          • maggpie Re: Morf! 14.12.09, 15:10
            :(

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka