scrivo
14.01.10, 13:35
Mam fajne skórzane długasne za kolano kozaki, dośc już wiekowe bo ponad 15.letnie ale niezniszczalne. Trwały tak sobie błogo większośc roku w szafce na buty, wyciagane ze dwa razy w sezonie aż tu przyszło na nie zapotrzebowanie większe bo w tych mrozach tegorocznych doskonale chronią łydki, kolana i sporo ponad nimi
I tu zagwozdka: przy codziennym prawie używaniu, porobiły się na stopach paskudne zacieki, od śniegu, soli etc. Wcieranie pasty i pucowanie szczotką nie pomagą, plamy wyłażą nadal.
Starutkowe rady jakieś macie w zanadrzach? Bo rozpacz jakowaś się we mnie lęgnie, ze przyjdzie wyrzucić zasłużone obuwie po tej srogiej zimie;(